Візуальні та критичні дослідження

Вивчення історії мистецтва на місці мистецтва та дизайну здійснюється у найбільшому в Канаді університеті мистецтва та дизайну. Наша програма унікальна, тому що ви також можете взяти студійні курси і самостійно зробити мистецтво та дизайн.

Програма підкреслює розширене поле сучасної історії сучасного мистецтва, яке включає дизайн, фотографію, архітектуру, продуктивність і нові медіа, а також живопис і скульптуру.116257_116197_A-AGOtopchoice2.jpg

Ви можете вибрати з 90 курсів візуальної культури та 80 курсів англійської мови, гуманітарних наук, соціальних наук і науки / техніки. Ви матимете можливість вибирати з ряду неповнолітніх, таких як візуальна культура корінних жителів та цифрові ф'ючерси, а також неповнолітні англійська, творчість та соціальні науки.

Вас викладають міжнародно визнані вчені в галузі мистецтва, дизайну та нових медіа, які діють у сфері кураторства та видавництва. І, ви будете мати можливість брати участь і публікувати в візуальних і критичних досліджень студент-опублікованих, журнал візуальних і критичних досліджень.

Наприкінці цієї чотирирічної програми ви отримаєте ступінь бакалавра мистецтв.

Вимоги до прийому

 • Для учнів середніх шкіл Онтаріо мінімальний загальний середній рівень у 70%
 • Написання зразка
 • Заява про наміри
 • Офіційні протоколи
 • Інші вимоги
Вимоги до вступу на студійну програму
 • Всі пропозиції про прийом до студійних програм OCAD U, бакалавра дизайну (BDes) і бакалавра образотворчих мистецтв (BFA) базуються на силі портфеля заявника і є умовами виконання мінімальних академічних вимог і надання всіх необхідна документація, як зазначено нижче.
 • Після подання заяви вам буде надіслано повідомлення електронною поштою про деталі подання портфеля для оцінки. Інформацію про підготовку портфоліо та поради щодо подання можна знайти у розділі Підготовка портфоліо.
Вимоги до вступу до нестудентської програми

Вступ до бакалавра мистецтв у візуальних та критичних дослідженнях базується на поєднанні огляду письмового завдання та ваших академічних записів. Кандидати на ступінь бакалавра в галузі візуальних і критичних досліджень повинні подати наступні, що розглядаються для прийому:

 • Заява про наміри
 • Зразок оригінального письма, що відповідає заданій темі, наданою OCAD U
 • Офіційні протоколи

Після того, як ви подасте заяву, ви отримаєте електронною поштою повідомлення про точні дати та терміни подання додаткових матеріалів для подання заявки, тему для зразка для написання, а також коли ви повинні відповідати вимогам до академічного вступу.

Вимоги до вступу до навчального закладу

Офіційні розшифровки (якщо вони не були зібрані та передані через OUAC), результати тестування на англійську мову (якщо потрібно) та підтверджуючі документи повинні надсилатися безпосередньо від закладу, який був присутній, або центру тестування до Прийому

Для заявників середньої школи в Онтаріо:

 • Успішне завершення диплома про середню школу Онтаріо (OSSD)
 • Англійська мова 12-го класу (ENG4U або EAE4U) з мінімальною кінцевою оцінкою 70%
 • Загалом, щонайменше, шість курсів рівня U або M класу 12 (включаючи ENG4U або EAE4U) з мінімальним загальним академічним середнім рівнем 70%

Будь ласка, зверніть увагу: якщо Ваша перша мова не є англійською та Ви не закінчили щонайменше чотири роки середньої школи в системі англійської та середньої школи, Ви також повинні подавати успішні результати англійської мови (ELPT) на додаток до ENG4U.

Для канадських заявників середньої школи з-за межі Онтаріо:

 • Вища школа
 • Еквівалент 70% мінімального середнього рівня в підготовчих курсах університету
 • Навчальний курс англійської мови старшого рівня мінімальний випуск 70% та / або еквівалентний тест

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ваша перша мова не є англійською та ви не закінчили щонайменше чотири роки середньої школи в системі англійської та середньої школи, ви повинні подати успішний тест на володіння англійською мовою (ELPT) на додаток до англійської 12 класу (або еквівалент).

Для заявників з середньої школи: Випускник середньої школи, еквівалентний 12 класу в Онтаріо, із загальним середнім балом B або 70% числовим еквівалентом у останньому році і:

 • Якщо ви подаєте заяву з країни або школи з англійською мовою як офіційної мови навчання, то мінімальна оцінка B або 70% числового еквівалента англійською мовою 12 або еквівалентний курс є обов'язковим.
 • Якщо ви подаєте заяву з країни чи школи з мовою, відмінною від англійської, як офіційною мовою навчання, чи, якщо ваша рідна мова не англійська, і ви не закінчили щонайменше чотири роки поспіль середньої школи в англійській середній школі Ви повинні подати успішні результати тесту на володіння англійською мовою (ELPT).

Всі іноземні студенти повинні мати дійсне дозвіл на навчання / студентську візу перед тим, як зареєструватися в OCAD U. Ми настійно рекомендуємо подати заяву на отримання дозволу на навчання, як тільки буде отримана пропозиція про прийом.

 • Міжнародний бакалавр (IB): Середній бал для кандидата на отримання диплома IB, як правило, розраховується на 3 вищих рівня та 3 суб'єкта стандартного рівня. Мінімальна остаточна оцінка - 24 бали. IB англійська мова повинна бути включена як один з цих курсів з кінцевою оцінкою 4 або вище. Кредит на переказ може бути наданий студентам, які досягли ступеня щонайменше 5 у курсах ІВ вищого рівня, які схвалені як еквівалентні курси OCAD U.
  • Будь ласка, зверніть увагу: Кандидати, які не заповнюють повний диплом IB, повинні надати офіційні стенограми та докази випуску середньої школи, еквівалентну 12 класу в Онтаріо, із загальною середньою B або 70% числовим еквівалентом у останній рік і задовольнити вимоги англійської мови.
 • Курси вдосконаленого розміщення (AP): OCAD U визнає цінність курсів АП і буде враховувати успішне завершення цих курсів під час оцінювання академічних вимог. Передача кредиту може бути надана студентам, які досягли ступеня 4 або вище на курсах, які схвалені як еквівалентні курси OCAD U.
 • Навчальний план британської моделі: Заявники повинні надати докази про завершення загального сертифікату про середню освіту (GCSE / IGCSE) з п'ятьма предметами O-рівня з мінімальною оцінкою C або кращою, а також загальними сертифікатами про підвищення кваліфікації або додаткових додаткових рівнів (GCE- A або GCE-AS) з щонайменше двома рівнями A або чотирма рівнями AS. Мінімальна оцінка C у кожному A / AS-рівні є обов'язковою. Англійська мова на A-Level або AS-Level рекомендується, але має бути принаймні завершена на рівні O.
 • Нетрадиційні апліканти: Щоб вважатися заявником зрілого віку, ви повинні бути не менше 20 років до 1 вересня року призначеного зарахування і не займатися формальною освітою принаймні два роки. Задовільний доказ володіння англійською мовою (курс або тест) вимагається від усіх заявників.
 • NEW: OCAD University встановив партнерство з академічною мостовою програмою в Університеті Торонтського коледжу Вудсворт. OCAD U тепер прийме успішне завершення програми академічного мосту як еквівалентне задоволенню вимог для вступу і надасть ліберальні мистецтва
 • Для кандидатів на трансфер (студентів, які надходять з іншого університету або коледжу): Будь ласка, відвідайте нашу секцію Передачі Pathways .
 • Заява про пропозиції про прийом: Вступ до програми бакалаврату в OCAD University базується насамперед на огляді портфеля / додаткових матеріалів заявника, які вказують на придатність заявника і здатність до успіху в межах програми, на яку застосовується. Вступ до OCAD University є конкурентоспроможним; дотримання мінімальних вимог до вступу до академічного зразка не гарантує допуск. Остаточні рішення з питань прийому відпочивають в приміщенні приймальної комісії. Всі рішення про прийом є остаточними і не підлягають оскарженню.
 • Заява про шахрайство щодо застосування: Відповідальність заявника полягає в тому, щоб гарантувати, що інформація про додатки та всю супровідну документацію є правдивими, повними та правильними. OCAD University залишає за собою право перевіряти будь-яку інформацію, надану в рамках програми. Це акт серйозної академічної неналежної поведінки для надання будь-якої неправдивої або неправдивої інформації (або бездіяльністю, або комісією) у заявці. Якщо це доведено, або якщо Університет має достатні підстави зробити висновок, що будь-яка інформація в заявці, або в будь-якому матеріалі, представленому на підтримку заявки, визнається неправдивим або вводить в оману, або написано третьою стороною заяву може бути визнано недійсним за абсолютною та виключною свободою роботи OCAD University . Це може призвести до негайного відхилення заявки або при відкликанні пропозиції про прийом або при припиненні реєстрації в OCAD University . Будь-яка така інформація може бути передана OCAD University з іншими університетами та коледжами по всій Канаді.

OCAD University залишає за собою право бути єдиним арбітром того, що він прийме на академічній та еквівалентній основі. Вступні та академічні вимоги можуть змінюватися.

Робота, яку ви можете отримати

Випускники програми працюють у:

 • Курація та управління мистецтвом
 • Художня журналістика та критика
 • Видавництво
 • Аспірантура з історії мистецтв, освіти, культури та музейних досліджень

Кооперативи / стажування

OCAD U пропонує набагато більше, ніж кооператив, тому що творчі кар'єри приймають багато форм. Наш підхід спеціалізований і індивідуальний до потреб і цілей кожного студента. Ви зможете скористатися:

 • Короткий досвід розміщення досвіду з сотень організацій
 • Креативні проекти в класі з реальними партнерами в галузі
 • Ексклюзивні літні стажування
 • Галерея виставок Вашої роботи
 • Вільні творчі можливості
 • Робота після закінчення навчання

OCAD University служби підтримки OCAD University допоможуть вам побудувати професійне співтовариство, цінний досвід і навички, необхідні для повноцінної кар'єри.

Що ви будете робити в програмі

Перший рік

У перший рік, крім студійного мистецтва та дизайнерських класів, ви будете брати інтро класів з таких тем, як:

 • Глобальна візуальна і матеріальна культура
 • Студія першого року
 • Критичні рамки історії мистецтва

Другий рік

На другому курсі ви вибираєте з різних виборів і вивчатимете такі теми, як:

 • Мистецтво і глобалізація 1250-1800
 • Історія сучасного мистецтва
 • Історія мистецтва та візуальна культура
Третій рік
 • Третій рік буде включати в себе курси з мистецтвознавчих досліджень, а також вибір факультативних дисциплін, включаючи історію мистецтв, студію або гуманітарні науки.
Четвертий рік
 • У ваш четвертий рік, ви будете мати можливість досліджувати і виробляти велику дослідницьку роботу.
 • Ви продемонструєте свою роботу на виставці GradEx OCAD U, найбільшій виставці вільного мистецтва та дизайну в Торонто з більш ніж 40 000 відвідувачів.

Керівництво по прийому

Наступні програми на термін вступу в осінь 2019 року все ще приймають заявки до подальшого повідомлення:

 • Візуальні та критичні дослідження
 • Реклама
 • Креативне письмо
 • Цифрові ф'ючерси
 • Візуальна культура корінних народів
 1. Виберіть область навчання: OCAD University пропонує три ступені бакалавра - бакалавр образотворчих мистецтв (BFA), бакалавр дизайну (BDes) або бакалавр мистецтв (BA) - в широкому спектрі різних програм. Усі програми бакалаврату можуть бути завершені за чотири роки навчання на денній формі. Якщо вам потрібна допомога у вирішенні того, яка з наших програм найкраще підходить вам, приходьте на одне з наших численних заходів протягом року, ознайомтеся з нашою книгою перегляду та календарем курсів або зробіть домашню роботу, розмовляючи з людьми, які є активними в цих сферах.
 2. Дізнайтеся про наші вимоги до вступних і академічних вступів: Вступ до бакалавра мистецтв у візуальних та критичних дослідженнях базується на поєднанні огляду письмового завдання, заяви про наміри та ваших академічних записів. Прийом до нашого бакалавра образотворчих мистецтв у творчій програмі базується в основному на написанні портфеля. Вступ до всіх інших студійних програм (бакалаврський дизайн, бакалавр образотворчих мистецтв) базується насамперед на оцінці вашого портфеля робіт. Всі заявники повинні подати заяву про наміри як частину подання портфеля і повинні відповідати мінімальним академічним вимогам. Міжнародні заявники вітаються і повинні ознайомитися зі спеціальними вимогами. OCAD U пропонує багато Pathways передачі для студентів з попереднім досвідом після навчання.
 3. Надішліть заявку онлайн: всі заявники подають заявку через Центр прийому університетів Онтаріо (OUAC). Заявка буде надіслана у жовтні 2018 року. Рекомендований термін подання заявки на навчальний рік 2019/2020 року - 1 лютого 2019 року. Заявки, отримані після 1 лютого 2019 року, будуть розглядатися як космічні дозволи, а деякі програми не можуть приймати заявки після 1 лютого 2019 року.
 4. Надішліть свій портфель (для прийому до програм BFA, BDes): Всі заявники повинні подати цифрове портфоліо онлайн через SlideRoom. Більшість подань портфеля розглядається у лютому кожного року. Ви будете повідомлені про всі дати та терміни та отримаєте інструкції щодо подання Вашого портфеля електронною поштою після подання заяви.
  • АБО
  • Надішліть свій зразок для написання (для вступу до бакалавріату з візуальних та критичних досліджень): Вам буде надіслано тему для написання зразка після того, як ваша заявка буде оброблена.
 5. Очікуйте на Вашу умовну пропозицію про прийом: Всі пропозиції зумовлені завершенням процесу вступу (задоволення академічних вимог та подання необхідних документів).
 6. Відповідь на Вашу пропозицію про прийом: Після того, як Ви відповісте на Вашу пропозицію про вступ через OUAC, OCAD U буде повідомлено електронним шляхом, що Ви прийняли Вашу пропозицію про прийом. OCAD U надішле вам листа (по електронній пошті), в якій будуть вказані важливі дати, терміни та інформація про реєстрацію в мережі. Вам потрібно буде сплатити депозит у розмірі 500 доларів США, що не підлягає відшкодуванню, для того, щоб забезпечити своє місце на OCAD U.
 7. Плануйте свій рік: упевніться, що у вас є необхідні фінансові ресурси для навчання, зборів, витрат та витрат на проживання. Розташуйте житло, якщо потрібно. Відвідайте наші літні програми орієнтації та зареєструйтеся для своїх класів онлайн.
 8. До зустрічі у вересні!
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 5 інших курсів в OCAD University »

Останнє оновлення Червень 6, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
4 Років
Денне навчання
Deadline
інформація
The Fall 2019 entry term is still accepting applications until further notice.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
інформація
The Fall 2019 entry term is still accepting applications until further notice.

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
The Fall 2019 entry term is still accepting applications until further notice.
End Date