Бакалавр мистецтв у галузі комунікацій

Загальні відомості

Опис програми

Станьте експертом у сфері комунікаційних та комунікаційних технологій.

Зацікавлені в багатій сфері спілкування? У Bellarmine наші курси поєднуються з класовою роботою з практичним застосуванням і досвідом роботи на місцях для навчання нових комунікаційних технологій, а також багатьох аспектів людського спілкування: міжособистісних, міжкультурних, опосередкованих і групових.

На додаток до багатих і захоплюючих навчальних програм у класі, школа комунікацій є домом для радіо Беллармін, газети "Конкорд", студентського агентства NEXU, медіа-виробничого комплексу та живого каналу YouTube для спортивної трансляції, що охоплює легку атлетику.

Навіщо вивчати зв'язок у Белларміне?

Студенти Bellarmine спілкування скористатися бізнес Луїсвілл бізнес, журналістики та комунікації краєвид для мереж, запрошених ораторів і стажування з усієї галузі. Наші студенти користуються безліччю можливостей для активного навчання, будь то в лабораторії Mac, виробничому комплексі або в одному з багатьох провідних сайтів стажування. Якщо ви хочете вчитися в індустрії, яка ніколи не спить, то знайдіть свою пристрасть у школі спілкування Беллармін!

Вибрати з цих навчальних областей:

  • Графічний і цифровий дизайн
  • Спортивне мовлення та телебачення / радіовиробництво
  • Журналістика та написання нових медіа
  • Реклама, зв'язки з громадськістю та маркетинг

Кар'єрні перспективи

Випускники нашої комунікації переходять до кар'єри в найрізноманітніших професіях, включаючи бізнес, людські ресурси, зв'язки з громадськістю, маркетинг, рекламу, медіа-виробництво, цифровий контент і багато іншого.

Прекрасна новина про спеціальність у спілкуванні полягає в тому, що майже кожне поле потребує відмінних комунікаторів. Небо є межа! А в Bellarmine ми підключатимемо вас до чудових стажувань у провідних комунікаційних, медіа, рекламних агентствах, PR та HR компаніях.

На кампусі досвід

У Bellarmine є багато можливостей для підвищення рівня освіти з практичним досвідом, зокрема:

  • Радіо Bellarmine
  • Газета Concord
  • Студентське агентство NEXU
  • Наш пакет медіа виробництва
  • BU Атлетик YouTube канал

Окрім цих цікавих можливостей спілкування, існують десятки клубів і студентських організацій, багато з яких, наприклад, Асоціація студентського уряду, потребують спілкування студентських лідерів.

П'ятирічні програми

Завдяки програмам дворазового зарахування до навчального закладу Bellarmine ви можете заробити ступінь бакалавра та магістратуру всього за п'ять років. Ступінь магістра, що входить до ступеня бакалавра Беллармін, може поставити вас, щоб покласти свою кар'єру на швидку дорогу рано. Ось як це працює: якщо ви задовольняєте вимоги до вступу, ви будете працювати з вашим радником для розробки вашого п'ятирічного плану. Більшість студентів починають приймати курси магістратури на старшому курсі. Курси магістратури зазвичай замінюють вільні виборні кредити. Програми рівня магістра в галузі комунікації включають магістра мистецтв у галузі комунікації та магістра наук в області цифрових медіа.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Bellarmine University is a vibrant community of educational excellence and ethical awareness that consistently ranks among the nation's best colleges and universities. Our students pursue an education ... Детальніше

Bellarmine University is a vibrant community of educational excellence and ethical awareness that consistently ranks among the nation's best colleges and universities. Our students pursue an education based in the liberal arts – and in the distinguished, inclusive Catholic tradition of educational excellence, the oldest and most rewarding in the western world. Згорнути