Бакалавр міжнародного цивільного будівництва

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

7 семестр програма навчання

(Потрібна англійська мова)

Вимоги, зроблені інженерами-будівельниками, змінюються. Проекти придбані компаніями по всьому світу та обробляються міжнародними командами. Сталий планування та будівництво стали ключовою метою, що має постійне міжнародне значення. Тому важливо спеціально підготувати будівельників до цих завдань у ХХІ столітті. Програма бакалавра в галузі міжнародного цивільного будівництва займає ці структурні зміни в будівельному секторі.

Ми надаємо вам найсвіжішу базу знань та готуємо вас до навчання за кордоном з англійським словником будівельного сектору. Ця бакалаврська програма навчає вас працювати в міжнародних інженерних і будівельних компаніях, а також у державних та міжнародних органах влади та організаціях.

Німецька будівельна індустрія працює на міжнародному рівні як плановики та будівельні компанії безпосередньо або через дочірні компанії та філії за кордоном. І зарубіжні компанії та будівельники приїжджають до Німеччини, щоб надавати послуги з планування та будівництва або надавати їх тут.

Академічний ступінь бакалавра інженерії (B.Eng.) В будівельній галузі нагороджується після закінчення семестрової програми ступеня.

Для 7 семестрів бакалаврат програми рівня B2 вимагає знання німецької мови.

Модулі вивчення базового та вищого рівня

Модулі в першому-четвертому семестрах є обов'язковими модулями, в яких беруть участь усі студенти у програмах будівництва та міжнародного цивільного будівництва. Шість модулів у кожному семестрі заробляють п'ять очок ECTS і повинні бути однаковими в плані навчальних зусиль. Модулі першого-четвертого семестру пропонуються кожен семестр.

У першому розділі (перший та другий семестри) Ви вивчаєте математичні та технічні основи цивільного будівництва.

У другому розділі (третій та четвертий семестри) ви будете мати справу з основними темами цивільного будівництва. Вони складаються з будівництва, будівництва, планування та навколишнього середовища.

Треба успішно пройти всі модулі в перший-четвертий семестри, щоб мати можливість почати перебування в університеті або компанії за кордоном у вашому п'ятому або шостому семестрі. Крім того, необхідно заповнити модуль Управління будівельним проектом англійською мовою.

Однорічне навчання за кордоном

Третій розділ (п'ятий та шостий семестри) складається з навчання протягом року в одному з наших університетів у всьому світі.

Тут ви отримаєте цінний досвід в іншій культурі, застосуйте те, що ви дізналися в перших двох розділах, щоб проектувати роботу та написати свою наукову бакалаврську дисертацію.

Вивчення змісту навчання за кордоном відрізняється залежно від партнерського університету. Ми маємо договір навчання з кожним університетом-партнером на основі модулів у п'ятому та шостому семестрі (див. Таблицю "План навчання"). Модулі, наведені в таблиці, є еквівалентними модулями для вступників студентів університетів-партнерів.

Практичний проект та диплом бакалавра

Четвертий розділ (семестр 7) складається з практичного проекту, який ви можете виконати як у Німеччині, так і за кордоном. Студенти часто мають перший контакт із своїм пізнішим роботодавцем тут.

Бакалаврський іспит - це висновок про ступінь бакалаврату, який кваліфікує тих, хто проходить його на роботу в цій професії. Вона складається з курсових робіт та іспитів, виконаних під час навчання та дипломної роботи бакалавра, яку ви виробляєте за кордоном у рамках навчальної угоди.

Диплом бакалавра забезпечує перевірку того, що ви здатні самостійно вирішувати конкретне практичне завдання, використовуючи наукові методи, протягом визначеного періоду часу.

Після здачі іспитів кредити призначаються за допомогою Європейської системи кредитної переказки (ECTS), що дозволяє перейти до інших університетів Німеччини та за кордоном.

1 або 2 семестр обміну програми

(Вимагається англійська мова B2)

Студенти з університетів-партнерів або студенти вільного руху, які виходять з 2-го або 3-го ступеня у своїй домашній програмі, можуть навчатися з нами протягом 1-2 семестрів.

Наша програма складається з повного навантаження 30 ECTS за семестр і повністю викладається англійською мовою. Є декілька доступних Pathways , таких як:

·Цивільна інженерія

· Управління будівництвом

· Міжнародне побудоване середовище

Детальні відомості про навчаються предмети, передумови, проживання та навчання в Майнці можна знайти в довіднику.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Practical and theoretically sound, international and future-oriented - studying at Mainz University of Applied Sciences prepare students for their careers and their future in the best sense of the wor ... Детальніше

Practical and theoretically sound, international and future-oriented - studying at Mainz University of Applied Sciences prepare students for their careers and their future in the best sense of the word. We are known for the interdependence of teaching, research and practice. The cooperation between the university and industry is particularly close here: the on-the-job degree programs alone cultivate 450 cooperative partnerships, mainly in the business sector of the Rhine-Main region. Згорнути