Бакалавр наук в галузі архітектури

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

  • Архітектурний факультет
  • Ступінь, яку потрібно отримати: бакалавр наук, інженер, архітектор
  • Тривалість: 4 роки (8 семестрів, включаючи місячну практику в 7 семестрі)
  • Мова: англійська
  • ECTS бали: 240

architecture, gang, modern

Навчальна програма розроблена для людей, які бажають вивчати архітектуру. Він був розроблений для навчання майбутніх архітекторів як технічним знанням, так і розвитку їхньої обізнаності в рамках естетичних та орієнтованих на людину цінностей. Це дозволяє студентам розвивати навички, пов’язані з формуванням урбанізованих територій, як елементів малої архітектури, комунальних об’єктів, так і багатопросторових міських проектів.

Курси в рамках навчальної програми базуються на знаннях з дисциплін, що походять з технічних наук: архітектури, урбанізму, будівництва та мистецтв, або історії мистецтва.

Основною метою курсу є підготовка випускників - інженерів-архітекторів - до їх професійної кар'єри та цілеспрямованої та компетентної участі у формуванні територій, що становлять життєвий простір людей та груп.

Вимоги до вступу

Свідоцтво про закінчення школи, дуже добре володіння англійською мовою, супровідний лист та портфоліо.

Портфоліо має містити 5-10 робіт, виконаних особисто в будь-якій техніці, формату А3, включаючи мінімум: 2 чорно-білі малюнки людських фігур, 1 малюнок композиції, складеної з геометричних твердих тіл, 1 архітектурний малюнок, інші роботи на будь-яку тему. Потрібно надсилати оригінали, фотографії та скани в цифровій версії.

Карєрні можливості

Випускники першого циклу навчання мають кваліфікацію для того, щоб розпочати свою професійну кар'єру як допоміжний персонал, а також у процесі нагляду та будівництва в галузі містобудування та проектування архітектурних об'єктів разом з оточенням. Завершення навчання першого циклу дозволяє випускникам продовжувати навчання другого ступеня.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... Детальніше

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. Згорнути