Бакалавр наук в галузі архітектури

Загальні відомості

Опис програми

Архітектура

Архітектура - це потужний інструмент, який ми використовуємо для перетворення нашого середовища, щоб зробити його кращим. Більш ніж коли-небудь, як архітектори, а також як громадяни цього світу, ми прагнемо розробити артефакти, будівлі та міста, які не тільки відображають наші мрії, творчість, амбіції як окремих людей, але і як суспільства, але також поважають наш світ і його мешканців . Наша програма підкреслює відповідальність архітекторів за їх вплив на навколишнє середовище. Наші випускники сприятимуть новому розумінню дизайну, заснованому на етично відповідальному підході до навколишнього середовища, і, таким чином, активно залучаються до створення кращого світу. Ми передбачаємо майбутнє, де наші випускники прокладають шлях до більш екологічно стійких способів проектування не тільки в Туреччині, але й у всьому світі.

Архітектурна програма МЕФ дасть можливість студентам працювати в строгому, але неконкурентному середовищі спільної роботи. Студенти матимуть змогу працювати над проблемами дизайну в реальному житті через співпрацю з неурядовими організаціями та місцевими організаціями, оскільки наша програма має на меті наблизити підхід «дизайну як послуги для спільноти» до нашої навчальної програми.

Архітектурна освіта в МЕФ Архітектура базується на дизайн-студії як її головному центрі інтеграції питань дизайну: культурної, соціальної, екологічної, технологічної, теоретичної, економічної та політичної. Ми вважаємо, що ця студійна культура має важливе значення для архітектурної освіти і не обмежується відносинами студентів з викладачами. Студійне середовище буде підтримувати, і це буде включати полегшену навчання колег та роботу в команді. Ми переконаємося, що наші студенти будуть залучені до подальшого збагачення нашої навчальної програми, а також розробки позакласних програм, щоб вони могли бути готовими до лідерських ролей, які вони будуть приймати в майбутньому.

Ми вважаємо, що надзвичайно важливо, щоб більшість нашого факультету мали ступінь і академічний досвід з-за кордону, щоб встановити багатство перспектив у нашій програмі. Ми також привадимо академіків з відомих університетів світу, а також професійних архітекторів до нашого факультету, а також запросимо їх як спікерів, присяжних, а також студійних інструкторів у студії, щоб збагатити досвід студентів.

Стамбул - дивовижна лабораторія, і нам дуже пощастило працювати в ній. Стамбул з усіма його шарами, історією, енергією, а також його проблемами буде основним джерелом, від якого ми будемо залежати в нашій програмі.

Можливості роботи

Випускники програми MEF Architecture мають широкий спектр галузей, на яких вони можуть працювати. Після закінчення архітектурної освіти наші випускники можуть працювати в областях, пов'язаних з архітектурним проектуванням і будівництвом, а також з іншими дисциплінами дизайну. Випускники архітектури спеціалізуються на дизайні, творчому прийнятті рішень, прийнятті ініціативи та вирішенні проблем. Ці здібності можуть бути успішно застосовані в ряді галузей.

 • Архітектура: Випускники програми можуть працювати в архітектурних бюро та створювати власні архітектурні фірми. Вони також можуть працювати в архітектурних відділах органів місцевого самоврядування та великих будівельних компаніях. Наші випускники отримають освіту, яка дозволить їм працювати, беручи на себе відповідальність і ініціативу в архітектурних фірмах різних розмірів і якостей.
 • Будівництво: Наші випускники зможуть працювати в конструкторських, планових, фінансових та виробничих підрозділах будівельних фірм. Вони також можуть працювати у фірмах, що займаються виробництвом будівельних матеріалів, послуг та технологій, таких як збірні конструкційні системи, керамічна плитка, фасадні матеріали.
 • Інші галузі дизайну: Наші випускники також можуть працювати в ряді родинних проектів, розробляючи навички, пов'язані з їхнім особистим інтересом (наприклад, розширене комп'ютерне моделювання). Вони можуть працювати у фірмах, що спеціалізуються на дизайні інтер'єру, ландшафтному дизайні, комп'ютерних іграх, дизайні меблів та міському дизайні, або вони можуть створити власні фірми, що працюють на цих напрямках дизайну.

Бакалавр об'єктів архітектури

Метою програми бакалавра архітектури в MEF University є створення творчих, етичних та соціально відповідальних, а також глобально конкурентних випускників, які можуть внести позитивні зміни у побудованому та природному середовищі шляхом застосування своїх технічних знань, критичного мислення та навички інновацій та лідерства.

Навчальний план113200_Skjermbilde2019-04-02kl.22.28.33.png113199_Skjermbilde2019-04-02kl.22.28.57.png113197_Skjermbilde2019-04-02kl.22.29.07.png113198_Skjermbilde2019-04-02kl.22.29.17.png

Виборчі вимоги:

 • мінімум 2 факультативи технології
 • мінімум 4 факультети
 • мінімум 4 факультативні факультети (з факультативних факультативних або недепартаментських факультатів чи обов'язкових курсів можуть бути обрані факультативи з технологій)

Як застосовувати?

Критерії застосування:

 • Кандидати повинні бути випускниками середньої школи, еквівалентними турецьким вузам, або в останній рік такої середньої школи. Кандидати, які ще не отримали диплом про середню освіту, можуть отримати лише умовне схвалення.
 • Майбутні студенти можуть подати заяву з прийнятним дипломом про середню освіту (останній рік середньої школи, з їх транскриптом), міжнародний диплом (наприклад, IB, Abitur і т.д.), національний випускний екзамен / університетський вступний іспит або міжнародний оцінка вступного іспиту до університету (наприклад, SAT, GCE, ACT). Повний список прийнятних дипломів / іспитів та їх мінімальний бал можна знайти на веб-сайті університету.

Онлайн-додаток:

Заявники повинні заповнити онлайн-заявку. Заявникам необхідно надати наступні документи:

 • Копія сторінки ідентифікаційної інформації їх паспорта
 • Фотографії паспортного стилю (портрет)
 • Диплом середньої школи (за наявності)
 • Стенограма середньої школи
 • Будь-який визнаний результат випуску / вступного іспиту середньої школи, якщо такий є
 • Підтвердження володіння англійською мовою, якщо є
 • Заява про мотивацію

Англійська мова:

MEF University є англійським середнім університетом. Всі програми, крім закону, є 100% англійською мовою. Програма закону становить 30% англійською мовою.

Студенти повинні продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою перед початком в академічних програмах. Рівень володіння англійською мовою, що вимагається, еквівалентний TOEFL iBT 80. Лише міжнародні або національно визнані іспити приймаються в якості доказу кваліфікації. Визнані іспити та їх еквівалентність такі:

 • TOEFL iBT: 80
 • PTE Academic: 67, CAE: C, CPE: C
 • UDS, KPDS, YDS (турецькі урядові екзамени): 65

Кандидати, які не мають прийнятного доказу на володіння англійською мовою на момент подачі заявки або зарахування до MEF University проходять екзамен з англійської мови в університеті MEF University . Студенти, які не склали кваліфікаційного іспиту, повинні навчатися в підготовчій програмі англійської мови MEF University доки не досягнуть необхідного рівня.

Кандидати на програму права, які не є турецькими мовами або випускниками турецької середньої школи, повинні пред'явити доказ володіння турецькою мовою (TÖMER C).

Рішення про прийняття:

 • Рішення про прийняття подаються заявникам, які відповідають критеріям заявки на основі відносних переваг заявок. Заявників інформують про прийняте рішення та пропозицію про стипендію та просять підтвердити свій намір взяти участь у виплаті депозиту у розмірі 250 доларів США на банківському рахунку університету. Депозит зараховується до вартості навчання першого семестру, але він не підлягає відшкодуванню у випадку відмови від зарахування. Після сплати депозиту видається офіційний акредитив. Прийняті студенти несуть повну відповідальність за їхні візи.

Зарахування до університету:

Зараховані студенти будуть зараховані до університету протягом дат, оголошених університетом на своєму веб-сайті. Для зарахування до університету потрібні такі документи:

 • Оригінал диплома про середню освіту та його нотаріально завірений турецький переклад, якщо він не виданий на турецькій або англійській мові
 • Сертифікат еквівалентності диплома про середню школу від турецького Міністерства освіти (або освітнього аташе консульства Туреччини)
 • Оригінал копії середньої школи
 • Оригінальна система показників результатів тестування (випуск на вищу освіту / вступ до університету) використовується для підтримки заявки, якщо така є
 • Фотокопії сторінки ідентифікаційної інформації паспорта заявника та сторінки, що містить студентську візу. Студентська віза є обов'язковою для всіх іноземних студентів. Її можна отримати в турецькому консульстві в країні заявника, надавши лист-акцепт.
 • Фотокопія перших семи сторінок дозволу на проживання (отримана від Бюро іноземних резидентів)
 • 4 фотографії паспорта (4,5 x 6 см) (зроблені за останні 6 місяців, які чітко визначають особу)
 • Отримання плати за навчання
 • Оригінальна карта показників з визнаного іспиту з мовної кваліфікації (за наявності)

Кандидати, які не завершили процес реєстрації в межах оголошених термінів або надають необхідні документи, втрачають право на навчання в MEF University .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has ... Детальніше

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has the ability to create global and local value-added with its distinctive educational model. Згорнути