Бакалавр наук в галузі машинобудування

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Якщо ви хочете розвивати енергетичний сектор, спроектувати громадські системи водопостачання або наглядати за виробництвом обладнання та продуктів, St. Ambrose University має програму, яка допоможе вам досягти ваших цілей.

Наші випускники працюють у Accenture, ExxonMobil, системі охорони здоров'я Genesis, Boeing Charleston, Deere

З ОДНОГО ПОГЛЯДУ

САУ посіла 5 місце в опитуванні Коледжу консенсусу (2018) Кращих коледжів і університетів в Айові, і 13-е місце в категорії Кращі регіональні університети-Середній Захід, виходячи зі середніх опублікованих рейтингів і відгуків студентів. Зайняла 38-е місце (краватка) US News

Переваги Амвросія

 • Великі дослідження "Руки"
 • Виняткові лабораторії
 • Особиста увага: факультет зосереджується на вас

Наша сувора, але корисна програма з машинобудування дає вам практичний досвід у реальному житті. Ви будете керуватися фахівцями та фахівцями, що навчаються, і набути навичок, що стануть вам бажаним активом у робочій силі.

Університет Сент-Амброз - визнаний коледж відмінності за його прихильність до успішних результатів, чудове навчання, створення живої спільноти та навчання зацікавленим студентам.

Св. Амброз Падіння Дрон тур з університету Св. Амвросія на Vimeo.

Акредитація

Промислові та машинобудівні програми St. Ambrose акредитовані Інженерною акредитаційною комісією ABET (www.abet.org).

Що я навчу?

Машинобудування використовує комбінацію людських, матеріальних та економічних ресурсів для вирішення проблем, з якими стикається суспільство. Як прикладна наука, вона зосереджена на розробці, розробці, виробництві, управлінні та контролі інженерних систем. Курси включають в себе інженерний дизайн, матеріалознавство, виробничі процеси, термодинаміку, механіку рідини та теорію управління.

St. Ambrose є єдиним університетом у регіоні Quad Cities, який пропонує цей ступінь. Якщо ви хочете мати ступінь магістра в галузі промислової інженерії, ми пропонуємо цю програму.

Працівники денної форми навчання зазвичай отримують подвійну магістра за 4,5 роки (або менше), і ми даємо студентам, які працюють за сумісництвом, до восьми років, щоб виконати будь-які інженерні програми. Незалежно від того, що ви виберете, ви будете тісно співпрацювати з залученими факультетами, які дадуть вам освіту в реальному світі в класі та за її межами.

Навіщо вибрати САУ Інжинірінг?

Наша філософія "Ліберальне мистецтво" робить нас різними, ніж будь-яка інша інженерна школа Так, ви навчитесь такими ж математичними, науковими та аналітичними навичками тут, але ви також навчитесь критично мислити, як спілкуватися, працювати в командах і дізнатись, як і де ви вписуєтесь у великий світ. Це активи, регіональні та національні роботодавці шукають нових працівників, і вони говорять нам, що наші студенти відрізняються успіхом у цих сферах. Це може бути причиною того, що 99% наших вітчизняних студентів працюють в черзі до того, як вони закінчать навчання.

Зарахування до наших інженерних програм збільшилося в останні роки більш ніж удвічі з 50 студентів у 2009 році до більш ніж 150 у цьому році. Це великий ріст, але ми залишаємося невеликим департаментом, що прагне приділяти особливу увагу. Наша мета - навчити інженерів, а не проводити особисті дослідницькі проекти. І вас навчають кандидати наук, а не викладачі асистентів.

Наші інженерні програми отримують високу оцінку та підтримку з боку регіональних роботодавців, які пропонують стажування, професійні наставництва та можливості для роботи. Деякі навіть надали фінансову підтримку університету, що дозволило нам надати вам три поверхи найсучасніших лабораторій.

Які лабораторії я буду використовувати?

Наші найсучасніші лабораторії інженерії та фізичних наук пропонують вам все обладнання та технології, необхідні для побудови та застосування того, що ви вивчаєте.

Наші послуги включають:

 • Лабораторія Thermo-Fluids, де ви можете візуалізувати, контролювати і тестувати концепції термодинаміки, потоку рідини та теплообміну, потім застосувати ці знання для проектування та побудови систем, що включають енергію.
 • Лабораторія Мехатроніка, яка служить спільною навчальною аудиторією. Для молодших та старших фахівців, які вимагають спеціалізованих технологій, випускаються ноутбуки, оснащені програмним забезпеченням, включаючи ProE, SolidWorks, ANSYS, PSpice, MatLab та LabView.
 • Машинний цех з виробничими потужностями для деревообробки, зварювання, фрезерування (у тому числі з програмуванням з ЧПУ), 3D-друку та програмування промислового робота. Якщо ви завершите виробничий курс, ви можете скористатись закладами, під керівництвом факультету / персоналу, для академічних проектів.
 • Лабораторія комп'ютерів і прототипів з новим 3D-принтером, що випускає пластикові нитки, створюючи високоякісний продукт, готовий для замовника.
 • Інженерна комп'ютерна лабораторія, яка працює цілодобово для студентів-інженерів. Ви можете використовувати оновлені комп'ютери та монітори та отримати доступ до програмного забезпечення, необхідного для інженерних завдань та проектів. Друк безкоштовний у лабораторії.

Весь інженерний факультет має офіси в залі Hayes, а також невелика робоча кімната для створення прототипів та студентів.

Які унікальні можливості навчання я отримаю в САУ?

 • Стажування: компанії в усьому регіоні дуже підтримують наші інженерні програми, надають стажування, професійні наставники та можливості для роботи. Через нашу велику мережу інженерних випускників та компаній по всій країні, ви отримуєте досвід роботи на обов'язковій стажування у провідних виробників, таких як Дір
 • Дизайн Досвід: Приєднуйтесь до випускних курсів дизайну та здійсніть реальний проект для реального замовника, а потім представити свою роботу на інженерній виставці. Наші студенти завершили проекти для місцевих компаній та навіть спробували допомогти людям з обмеженими можливостями більш активно жити.
 • Інжиніринг клуб: в клубі проводяться піцерії та навчальні ночі протягом усього року, члени добровільно проводять заходи, що сприяють інженерній та громадській роботі, організовують екскурсії по місцевим компаніям та беруть участь у заходах Інженерної та наукової ради Quad Cities.
 • Суспільство жінок-інженерів: наша офіційна глава SWE зосереджується на професійному розвитку та охопленні молоді. Наші учасники відвідують районні вузи та розповідають студентам про можливості, які багато в області STEM. Ми щорічно готуємо "Вводити дівчину до інженерної ночі", а навесні 2017 року вона набрав натовпу понад 500 дівчат віком від 3 до 13 років, які дізналися про інженерну діяльність через практичні заняття.
 • Інженерні посли: Ви також можете представляти програми САУ з механічного та промислового інжинірингу. Посли поділяють свій досвід як амброзійців та членів інженерної програми. Вони допомагають у наборі, утриманні, роботі по роботі з громадськістю та галузевих зв'язках у відділі інженерії та фізичної науки.

Які потенційні результати кар'єри?

Інженери можуть працювати в галузі проектування, виробництва, робототехніки, електротехнічних систем, якості, вдосконалення процесу, а також у цивільному будівництві для місцевих, державних та федеральних урядів.

Бюро статистики праці становить середню плату для інженерів-механіків у розмірі 84 190 доларів, а площа - 2016 року. Справді, 95% випускників інженерних програм САУ, які займаються працевлаштуванням, працюють на місцях. Багато наших студентів шукають роботодавці, перш ніж вони закінчать навчання.

Що зробили випускники цієї програми?

 • Samantha (Lee) Барклі '09 був стипендіатом Фулбрайта і працював у клініці з ВІЛ / СНІД в Трінідаді і Тобаго, де досліджував медичні записи та розробляв шляхи медичних центрів могли забезпечити кращий догляд. В даний час вона є інженером з технології ASEA Brown Boveri у Сент-Луїсі.
 • Сантьяго Гонсалес 14 - головний інженер-конструктор для Frautschi і керує власним успішним бізнесом.
 • Джефф Менке'99 - старший інженер компанії Pella Windows, а також нещодавно розроблені користувацькі вікна для ремонту Ambrose Hall у SAU.
 • Джефф Стебель '01 є системним інженером для Dream Chaser Space, який підтримує NASA та Міжнародну космічну станцію.

Багато хто з наших випускників шукають вищу освіту та допущені до програм в Медичній школі університету Південного Іллінойсу, Університеті Північного Іллінойсу, Університеті Флориди, Університету Бредлі та Університеті штату Орегон.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Детальніше

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Згорнути