Бакалавр наук в галузі освіти - концентрація в ранньому дитячому віці

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Огляд

The

Zayed University спирається на ці розуміння у своїх програмах підготовки соціальних працівників та викладачів шкіл. Випускники психології та гуманітарних послуг готуються з надійною основою в психології, допомагаючи навичкам, залученню громадськості та послуг, а також розуміння того, що ступінь випускника стане важливим елементом підготовки фахівців у цих галузях.

Прогноз зайнятості в Об'єднаних Арабських Еміратах відмінний. У цьому контексті Zayed University підготовки в Zayed University , з акцентом на вільне володіння англійською та арабською мовою, навички технологій та досліджень, а також підготовка до лідерства, служить ОАЕ

Концентрація «Дошкільна освіта» готує кандидатів вчителів до навчання дітей від народження до восьми років. Вчителі в цій концентрації мають широку практику на всіх рівнях і добре підготовлені для розвитку мови та грамотності, чисельності та кількісних міркувань, а також навичок розслідування.

Результати навчальної програми

Після успішного завершення цієї програми студенти зможуть:

  • Професійні знання. Використовуйте поточні та нові професійні знання та майстерність цієї професії та займайтеся постійним професійним розвитком.
  • Професіоналізм та етика. Зробіть обґрунтовані, обґрунтовані та етичні рішення, демонструючи здатність адаптуватися та адаптуватися до змін в складних умовах та демонструвати професійні установки та розпорядження, які відповідають різноманітному середовищу ОАЕ.
  • Культурна реакція. Продемонструйте повагу до інших людей у ​​різноманітних середовищах, багатому спадщині та культурі ОАЕ та грамотно спілкуйтеся англійською та арабською мовами з зацікавленими сторонами у професійних умовах.
  • Глобальне усвідомлення. Встановити прихильність інклюзивним середовищам; продемонструвати емпатія та глобальне розуміння у професійних та навчальних середовищах STEM Education and Research. На основі основних знань з науки, техніки, мистецтва та дизайну, інженерії та математики для підтримки постійного розвитку інноваційних середовищ, освітніх та соціальних досліджень, огляду впливу професійного прийняття рішень для підтримки спільнот практики в навчально-практичних середовищах .
  • Контекстна практика. Використовуйте поточну та нову теорію навчання, демонструйте зміст знань та навичок у дисциплінах, а також демонструйте знання з вивчення мови та пізнавального розвитку, щоб забезпечити кращу міжнародну практику, контекстуалізовану в навчальному середовищі ОАЕ.
Останнє оновлення Лют 2019

Про навчальний заклад

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... Детальніше

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. Згорнути
Мухаммед Бін Заєд , Дубай + 1 Більше Менше