Бакалавр наук в галузі промислової інженерії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Якщо ви хочете змінити світ виробничих процесів, підвищити якість продукції для споживачів або безпеку працівників, або контролювати поліпшення робочих місць, St. Ambrose має програму, яка веде до ваших цілей та багато іншого.

Наші випускники працюють в ExxonMobil, Ford Motor Company, система охорони здоров'я Genesis, NASA, Boeing Charleston, Deere

З ОДНОГО ПОГЛЯДУ

САУ посіла 5 місце в опитуванні Коледжу консенсусу (2018) Кращих коледжів і університетів в Айові, і 13-е місце в категорії Кращі регіональні університети-Середній Захід, виходячи зі середніх опублікованих рейтингів і відгуків студентів. Зайняла 38-е місце (краватка) US News

Переваги Амвросія

 • Широкий ручний досвід досліджень та дизайну
 • Факультет зосереджується на вас
 • Акредитована програма

Наша сувора, але корисна програма промислової інженерії дає вам практичний досвід у реальному житті. Ви будете керуватися фахівцями та фахівцями, що навчаються, і набути навичок, що стануть вам бажаним активом у робочій силі.

Університет Сент-Амброз - визнаний коледж відмінності за його прихильність до успішних результатів, чудове навчання, створення живої спільноти та навчання зацікавленим студентам.

Св. Амброз Падіння Дрон тур з університету Св. Амвросія на Vimeo.

Акредитація

Промислові та машинобудівні програми St. Ambrose акредитовані Інженерною акредитаційною комісією ABET (www.abet.org).

Що я навчу?

Промислова техніка займається проектуванням, оцінкою та вдосконаленням систем. У Санкт-Амвросі наш акцент робиться на тому, як люди вписуються в ці системи, щоб забезпечити безпечну і продуктивну роботу. Курси включають в себе промисловий дизайн, матеріалознавство, інженерна динаміка, дизайн робочих систем, ергономіка, системна інтеграція та планування операцій, планування та управління.

Програма промислової інженерії St. Ambrose акредитована ABET, і ми є єдиним університетом у регіоні Quad Cities, який пропонує цей ступінь. Якщо ви хочете отримати подвійну спеціалізацію як в промисловості, так і в машинобудуванні, ми пропонуємо таку програму.

Працівники денної форми навчання зазвичай отримують подвійну магістра за 4,5 роки (або менше), і ми даємо студентам, які працюють за сумісництвом, до восьми років, щоб виконати будь-які інженерні програми. Незалежно від того, що ви виберете, ви будете тісно співпрацювати з залученими факультетами, які дадуть вам освіту в реальному світі в класі та за її межами.

Навіщо вибрати інженерну програму САУ?

Наша філософія "Ліберальне мистецтво" робить нас різними, ніж будь-яка інша інженерна школа

Так, ви навчитесь такими ж математичними, науковими та аналітичними навичками тут, але ви також навчитесь критично мислити, як спілкуватися, працювати в командах і дізнатись, як і де ви вписуєтесь у великий світ. Це активи, регіональні та національні роботодавці шукають нових працівників, і вони говорять нам, що наші студенти відрізняються успіхом у цих сферах. Це може бути причиною того, що 99% наших вітчизняних студентів працюють в черзі до того, як вони закінчать навчання.

Зарахування до наших інженерних програм зросло з 50 студентів у 2009 році до більш ніж 150 у цьому році. Це великий ріст, але ми залишаємося невеликим департаментом, що прагне приділяти особливу увагу. Наша мета - навчити інженерів, а не проводити особисті дослідницькі проекти. Вас навчають кандидати наук, а не ТП

Наші інженерні програми отримують високу оцінку та підтримку з боку регіональних роботодавців, які пропонують стажування, професійні наставники та можливості для роботи. Деякі навіть пропонують фінансову підтримку університету, що дозволяє нам забезпечити вас трьома поверхами найновіших лабораторій.

Які там лабораторії?

Наші сучасні лабораторії інженерних та фізичних наук знаходяться в залі Hayes і пропонують вам все необхідне обладнання та технології для створення та застосування того, що ви вивчаєте.

Наші послуги включають:

 • Лабораторія Thermo-Fluids, де ви можете візуалізувати, контролювати і тестувати концепції термодинаміки, потоку рідини та теплообміну, потім застосувати ці знання для проектування та побудови систем, що включають енергію.
 • Лабораторія Мехатроніка, яка служить спільною навчальною аудиторією. Для молодших та старших фахівців, які вимагають спеціалізованих технологій, випускаються ноутбуки, оснащені програмним забезпеченням, включаючи ProE, SolidWorks, ANSYS, PSpice, MatLab та LabView.
 • Машинний цех з виробничими потужностями для деревообробки, зварювання, фрезерування (у тому числі з програмуванням з ЧПУ), 3D-друку та програмування промислового робота. Якщо ви завершите виробничий курс, ви можете скористатись закладами, під керівництвом факультету / персоналу, для академічних проектів.
 • Лабораторія комп'ютерів і прототипів з новим 3D-принтером, що випускає пластикові нитки, створюючи високоякісний продукт, готовий для замовника.
 • Інженерна комп'ютерна лабораторія, яка працює цілодобово для студентів-інженерів. Ви можете використовувати оновлені комп'ютери та монітори та отримати доступ до програмного забезпечення, необхідного для інженерних завдань та проектів. Друк безкоштовний у лабораторії.

Всі інженерні факультети мають офіси в залі Хейз, а також невелика робоча кімната для створення прототипів та студентів.

Які унікальні можливості навчання я отримаю в САУ?

 • Стажування: завдяки нашій великій мережі інженерних випускників та компаніям по всій країні, ви отримуєте досвід роботи в обов'язковій практиці в таких провідних виробників, як Дер
 • Дизайнерський досвід: зареєструйтесь на курсах дизайну молодшого та старшого рівня та здійсніть реальний проект для реального клієнта, а потім представити свою роботу на технічній виставці. Студенти завершили проекти для місцевих компаній і навіть розробляли способи, щоб допомогти людям з інвалідністю вести більш активне життя.
 • Інжиніринг клуб: в клубі проводяться піцерії та навчальні ночі протягом усього року, члени добровільно проводять заходи, що сприяють інженерній та громадській роботі, організовують екскурсії по місцевим компаніям та беруть участь у заходах Інженерної та наукової ради Quad Cities.
 • Суспільство жінок-інженерів: наша офіційна глава SWE зосереджується на професійному розвитку та охопленні молоді. Наші учасники відвідують районні вузи та розповідають студентам про можливості, які багато в області STEM. Ми щорічно готуємо "Вводити дівчину до інженерної ночі", а навесні 2017 року вона набрав натовпу понад 500 дівчат віком від 3 до 13 років, які дізналися про інженерну діяльність через практичні заняття.
 • Інженерні посли: Ви також можете представляти програми САУ з механічного та промислового інжинірингу. Посли поділяють свій досвід як амброзійців та членів інженерної програми. Вони допомагають у наборі, утриманні, роботі по роботі з громадськістю та галузевих зв'язках у відділі інженерії та фізичної науки.

Які потенційні результати кар'єри?

Ви можете працювати в галузі дизайну, виробництва, робототехніки, електротехнічних систем, якості, вдосконалення процесів, а також у цивільному будівництві для місцевих, державних та федеральних урядів.

Бюро статистики праці становить середню плату за інженерів-виробників в розмірі 84 330 дол США, а площа зростає (2016 рік). Справді, 95% випускників інженерних програм САУ, які займаються працевлаштуванням, працюють на місцях. Багато наших студентів вивчаються роботодавцями, перш ніж вони закінчать навчання, а 99% вітчизняних студентів працюють перед тим, як закінчити навчання.

Що зробили випускники цієї програми?

 • Samantha (Lee) Барклі '09 був стипендіатом Фулбрайта і працював у клініці з ВІЛ / СНІД в Трінідаді і Тобаго, де досліджував медичні записи та розробляв шляхи медичних центрів могли забезпечити кращий догляд. В даний час вона є інженером з технології ASEA Brown Boveri у Сент-Луїсі.
 • Сантьяго Гонсалес 14 - головний інженер-конструктор для Frautschi і керує власним успішним бізнесом.
 • Джефф Менке'99 - старший інженер компанії Pella Windows, а також нещодавно розроблені користувацькі вікна для ремонту Ambrose Hall у SAU.
 • Джефф Стебель '01 є системним інженером для Dream Chaser Space, який підтримує NASA та Міжнародну космічну станцію.

Багато хто з наших випускників шукають вищу освіту та приймаються до програм медичного факультету Університету Південного Іллінойсу, Університету Північного Іллінойсу, Університету Флориди, Університету Бредлі та Університету штату Орегон.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Детальніше

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Згорнути