Бакалавр наук в гірничому інженерії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Опис програми

Гірничі інженери проектують, розробляють та керують системами отримання корисних копалин із Землі. Успішне завершення бакалаврської гірничої навчальної програми кваліфікує студента до професійної кар'єри з оцінки та розвитку властивостей корисних копалин, проектування та управління шахтними системами, а також з наукових досліджень та консалтингу. Дослідницькі та інструктивні засоби включають лабораторії механіки гірських порід, вентиляцію, шахтні аерозолі, рекультивацію шахт, шахтну воду, вибухові речовини та комп'ютерні програми.

Що таке гірничодобувна інженерія?

Видобуток забезпечує сировину та енергетичні ресурси, необхідні для підтримки сучасної цивілізації. Навчальна програма гірничої справи поєднує основні інженерні предмети, теми геології та основні курси гірничої справи для підготовки випускників до відкриття, оцінки та розробки родовищ корисних копалин. Випускники цієї програми проектують, експлуатують та відновлюють шахти та гірничі споруди вигідним, безпечним та екологічно відповідальним чином. Сильна глобальна та вітчизняна економіка вимагає інноваційних, добре навчених інженерів для задоволення постійно зростаючого попиту на енергію та мінеральні ресурси. В середньому на кожну людину в США потрібно близько 45 000 фунтів мінеральних продуктів щороку.

124441_124256_mining-engineering-banner.jpg

Чи не гірничі інженери працюють лише у підземних вугільних шахтах?

Хоча більшість людей думають, що гірничі інженери працюють лише у віддалених гірничих таборах, далеко від будь-якого міста, факт полягає в тому, що ступінь гірничої техніки готує вас до різноманітних кар'єрних можливостей. Деякі студенти вирішують продовжити кар'єру у вугільній галузі, однак гірничому інженеру з шахтного планування є багато інших варіантів.

Чому майор у гірничій справі?

  • Малі класи
  • Факультет зацікавлений у ваших успіхах
  • Комп'ютерна лабораторія з сучасним програмним забезпеченням для видобутку
  • Відвідуйте щорічні професійні наради
  • Беріть участь у виїзних поїздках на шахтні місця у перший рік
  • Будьте активно набрані гірничими компаніями, які спеціально приходять до нашого відділу
  • Наймайте на оплачувані літні стажування на шахтних ділянках у США

Вимоги до прийому

Студенти середньої школи, які бажають отримати ступінь гірничої техніки, повинні пройти якомога більше курсів з математики, англійської мови, фізики, хімії та механічного малювання. Вступники першокурсників зазвичай починають перший рік з обчислення та хімії. Відхилення від цієї схеми зазвичай збільшує час, необхідний для виконання запропонованої чотирирічної програми.

Випускні вимоги

  • Необхідно підтримувати мінімальний накопичувальний середній бал 2,20 у всіх курсах MG EN.

Карєрні можливості

Ступінь бакалавра наук (BS) з гірничої техніки забезпечує студентам різнобічну освіту, яка відкриває багато професійних можливостей, включаючи:

Шахтний дизайн - Видобуток шахт - Корпоративне управління - Маркетинг виробів з шахт

Початкова зарплата становить від 60 000 до 70 000 доларів на рік.

Випускники користуються великим попитом і отримують 2-3 пропозиції про роботу після закінчення навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The College of Mines and Earth Sciences’ location in a mineral- and energy-rich geographical area provides a study and research environment that extends far beyond campus boundaries. Because of Utah’s ... Детальніше

The College of Mines and Earth Sciences’ location in a mineral- and energy-rich geographical area provides a study and research environment that extends far beyond campus boundaries. Because of Utah’s mineral resources, the college is pivotal in developing a region increasingly vital to the nation’s mining and energy future. Згорнути