Бакалавр наук в області комп'ютерних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ви вважаєте, що комп'ютерні програми поліпшують життя, функції організацій та управління ресурсами. І ви хочете мати руку в технічному прогресі. Якщо ви хочете розробляти мобільні додатки або корпоративні програмні рішення, SAU може підготувати вас до успішної ІТ-кар'єри.

Наші випускники працюють в Apple Inc., Carleton Life Support, Google, HNI Corporation і Southern Imperial Inc., і багато інших.

З ОДНОГО ПОГЛЯДУ

САУ посіла 5 місце в опитуванні Коледжу консенсусу (2018) Кращих коледжів і університетів в Айові, і 13-е місце в категорії Кращі регіональні університети-Середній Захід, виходячи зі середніх опублікованих рейтингів і відгуків студентів. Зайняла 38-е місце (краватка) US News

Переваги Амвросія

  • Комплексна освіта
  • Практичний досвід
  • 4 1 Програма MSITM

Наш факультет має сучасні технології та інновації в галузі інформатики. Вони працюють поруч із вами, як ви навчитеся транслювати теорію, будувати технічну майстерність та застосовувати свої навички в реальному світі.

Університет Сент-Амброз - визнаний коледж відмінності за його прихильність до успішних результатів, чудове навчання, створення живої спільноти та навчання зацікавленим студентам.

Св. Амброз Падіння Дрон тур з університету Св. Амвросія на Vimeo.


Що я навчу?

Ваші дослідження будуть зосереджені на розробці додатків, комп'ютерній архітектурі, програмній інженерії та операційних системах. Курси включають програмування, структури даних, юридичні та етичні питання, мережу та передачу даних, системний аналіз та проектування, веб-програмування та системи управління базами даних. Один із наших найбільш популярних курсів - розробка iPhone додатків.

Наша програма стажування дає вам якісний практичний досвід. Студенти САУ працювали поруч з експертами з мереж та технологій у ряді регіональних та національних корпорацій, включаючи Адміністрацію національної безпеки, Дір

Якщо ви хочете досягти вищої кваліфікації, ви будете надзвичайно підготовлені до аспірантури, і багато хто вирішив продовжити навчання в САУ. Наш магістр управління інформаційними технологіями готує ІТ-фахівців для ефективного аналізу, створення та управління інформаційними системами, які відповідають потребам вашої організації. І з нашою програмою 4 1, ви можете заробити обидві ступені через п'ять років. Це заощаджує вам рік навчання та навчання.

Всі наші програми посилені нашою Консультативною радою для випускників СНД. Ці 15 випускників є добре зарекомендували себе, успішними фахівцями в галузі ІТ та лідерами галузі з усього світу, і вони інвестуються в університет і піклуються про наших студентів. Вони надають інформацію та відгуки щодо нашого навчального плану та консультують нас з галузевими тенденціями, які допомагають забезпечити вашу освіту відповідну та сильну, і ви отримаєте навички, щоб досягти успіху зараз і в майбутньому.


Які можливі результати роботи?

Випускники комп'ютерних наук зазвичай працюють у галузі програмного забезпечення та технології, заповнюючи ролі мережевого або системного адміністратора, інженера з мережі або техніків.

Ви можете працювати в ряді областей, включаючи бізнес, уряд, освіту, науку та енергію.


Що зробили випускники цієї програми?

  • Rachel Vanderheiden '98, '00, '03 MBA, є лідером в області ІТ для компанії Deere
  • Мітч Майерс86, віце-президент з успіху клієнтів у програмі BMC Software у Плано, штат Техас, впевнений, що комп'ютерні науки та бізнес-класи в САУ допомогли йому "навчитися вчитися". Це було менше про конкретні навички, такі як програмування та більше про навчання як думати про бізнес і стратегії ".
  • Ренді Вогель-87, лідер з адаптації до Cloud для IBM, знає, що він отримав досвід в галузі ліберального мистецтва в САУ. "Моя перша робота була програмістом, тому різні класи програмування були надзвичайно цінними - не тільки для програмування, але й для навичок вирішення проблем. Мої подальші ролі почали брати на себе відповідальність за керівництво, тому експозиція ліберального мистецтва та малий клас розміри з великою кількістю взаємодії були ключовими, щоб допомогти мені перейти від виконавця до менеджера ".
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Детальніше

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Згорнути