Бакалавр наук в області психології

Загальні відомості

Опис програми

Ця програма покликана забезпечити студентів бакалаврату з твердим основного фундаменту, на основних галузях психології, яка також може бути використана в рамках підготовки до подальших досліджень і навчання в конкретних спеціалізацій психології чи інших професій, таких як освіта, права та управління бізнесом. Програма призначена для забезпечення підготовки в зайнятості систематичних методів дізнання у вивченні людської поведінки. Він функціонує як навчальний полігон для студентів, які хочуть поглибити свої знання про людську поведінку і психо-фізіологічних систем, використовуючи поняття біології, хімії, біохімії та когнітивної науки. Програма може також служити в якості препарату для подальших досліджень у галузі медицини.

При подальшому спеціалізованої підготовки, випускники цієї програми можуть переслідувати кар'єри у великих секторах суспільства, таких, як допомагає професій (психотерапія, медицина), освіту (навчання, дослідження), бізнесу та державних установ (вибір людських ресурсів, навчання і розвиток), та громадянського суспільства (розвиток громад).

Цілі

  • Випускники будуть мати технічною компетентністю. У їх число входять можливість проведення психологічних протоколи в діагностиці, оцінці та втручання за участю клієнтів у різних галузях психологічної практики, таких як у виробничій, клінічних та освітніх установах.
  • Випускники будуть мати можливість застосовувати свої знання і навички через широкі аспекти психологічної практики, включаючи маркетинг, навчання, розвиток громад, наукових досліджень та інших відповідних професійних областях, де практикуючі психологія вважаються необхідними.
  • Випускники будуть підготовлені до професійної діяльності в психології. Випускники будуть продемонструвати розуміння етичних, соціальних і професійних обов'язків, будуть визнавати за межі своїх знань і активно шукати автономні можливості для навчання, і зможе функціонувати і ефективно спілкуватися як індивідуально, і в багатопрофільних груп.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded on January 25, 1925, Mapúa University (formerly Mapúa Institute of Technology) remains the leading technological academic institution and biggest engineering school in the Philippines.

Founded on January 25, 1925, Mapúa University (formerly Mapúa Institute of Technology) remains the leading technological academic institution and biggest engineering school in the Philippines. Згорнути