Бакалавр наук з аеронавтики: комерційний / корпоративний

Загальні відомості

Опис програми

Побачте свій майбутній зліт за ступенем комерційної / корпоративної аеронавтики Liberty University

Виділяйтеся з усіх правильних причин. Liberty University був визнаний однією з найбільших віросповідницьких авіаційних програм у Північній Америці. Якщо ви хочете літати для комерційних авіакомпаній або корпоративних організацій, Liberty пропонує програми з аеронавтики, покликані налаштувати вас на успіх!

Авіаційна галузь може розвиватися значно протягом наступних 20 років, тому зараз саме час почати свою кар’єру в польотах. В усьому світі є прогнозована потреба у понад 637 000 пілотів, тому розпочніть подорож вже зараз і заробіть ступінь бакалавра аеронавтики, щоб навчитися майстерності та знанням, необхідних для враження майбутніх роботодавців. Багато авіакомпаній та військових рекрутерів шукають студентів Liberty University щоб заповнити потребу завдяки сильному християнському фундаменту та рівню академічної майстерності.

Чому вибирають ступінь бакалавра Liberty?

Заробіть своїх бакалаврів у школі, яка здає вам більше ступеня. Liberty University школа аеронавтики Liberty University зазнала неабиякого зростання з 2002 року. Що почалося з чотирьох студентів та одного орендованого літака, тепер перетворилося на майже 400 студентів та 27 доступних літаків!

Свобода вважає, що їхній успіх відбувається завдяки їхній місії тренувати чемпіонів для Христа та неймовірних чоловіків і жінок, які підтримують програму разом з ними, таких як Дейв Янг та Ерні Роджерс, військові у відставці. Досягайте ступеня, яка готує вас до більшого рівня за допомогою сучасних навчальних пристроїв, літаків та тренажерів.

Сертифікати та ліцензії

Liberty пропонує сертифікати та ліцензування через ступінь комерційного / корпоративного бакалавра для наступного:

 • Приватний пілот
 • Рейтинг приладу
 • Комерційний пілот
 • Одномісний двигун
 • Багатомоторний
 • Рейтинг авіарейсу інструктора

Про що ви дізнаєтесь у бакалавраті "Свобода" з питань аеронавтики?

Їх бакалавр з аеронавтики - комерційний / корпоративний політ забезпечить вам життєво важливими знаннями та критичними навичками польотів, необхідними для досягнення успіху в авіаційній кар'єрі! Ваші курси вивчать наземну теорію, корпоративну авіаційну практику, людські фактори в авіації та GPS навігацію приладів. Вивчіть основи безпілотних літальних систем, вдосконалену авіаційну безпеку та лідерство під час своєї навчальної кар’єри в Liberty University .

Основні моменти ступеня комерційного / корпоративного бакалавра Liberty

Їх ступінь бакалавра з аеронавтики дозволяють отримувати ліцензії навіть після завершення необхідного комерційного пілота. Як тільки ви закінчите свою комерційну / корпоративну концентрацію, ви зможете стати сертифікованим інструктором польотів! Поки ви працюєте та летите з іншими студентами, ви будете накопичувати час польоту, необхідний для роботи на посадах авіакомпанії та корпоративних пілотів.

Оскільки програма аеронавтики Ліберті була визнана досконалою, ми можемо запропонувати студентам програму пілотного обмеженого авіаперевезення (R-ATP), яка значно скорочує необхідний час польоту. Швидко відстежуйте свою кар’єру в комерційних та корпоративних рейсах, щоб ви могли зосередитись на тому, що важливо!

Серед інших переваг ступеня бакалавра Liberty у комерційних та корпоративних рейсах є:

 • FAA Частина 141 польотна інструкція
 • Фінансова допомога для курсів і льотного навчання
 • Post-9/11 GI Bill®
 • Регіональні угоди про найм авіакомпаній

Можливості кар'єри для випускників аеронавтики

Бакалавр наук з аеронавтики Liberty University зі спеціалізацією комерційна / корпоративна підготує вас до посади:

 • Приватний пілот
 • Комерційний пілот
 • Сертифікований інструктор польотів
 • Корпоративний пілот

Вимоги до вступу на ступінь бакалавра

Кожна заява приймається комісією, яка розглядається в кожному конкретному випадку, тобто немає встановлених мінімумів для прийняття. Однак для отримання всіх заявок необхідно подати такі документи * для прийому:

 • Заявка на вступ
 • Офіційні стенограми середньої школи
 • Офіційні стенограми коледжу (за наявності)
 • SAT, ACT або CLT бали
 • Реферат

* Зверніть увагу, що додаткова документація може вимагати приймальної комісії після отримання вашої заяви.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. Wit ... Детальніше

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. With more than 500 degrees and certificates, Liberty offers programs in fields such as medicine, religion, law, aviation, cinematic arts, psychology, business, and more. All of Liberty’s courses are taught from a Christian worldview by professors who regard teaching as more than a job — it’s their calling. Згорнути