Бакалавр наук з екологічних наук та політики

Загальні відомості

Опис програми

Захист та збереження природних ресурсів за допомогою бакалавра екологічної науки та політики

Ця бакалаврська програма STEM ставить вам шлях до корисної зеленої кар'єри вченого-еколога, спеціаліста, консультанта, політичного аналітика, педагога, письменника чи охоронця парку. Програма екологічної науки пропонується віч-на-віч та в інноваційному, онлайн-форматі.

Найвища якість, найвища гнучкість Інтернет-ступінь бакалавра

Ця інноваційна онлайн-програма з охорони навколишнього середовища дає вам можливість навчитися, коли і де найкраще для вас, не жертвуючи практичним навчанням. Ви отримаєте великі лабораторні набори для підготовки до дому, а також пильні вказівки викладачів, які є активними практиками. Невеликі розміри класів забезпечують цінну взаємодію між студентами та викладачами.

Думай як учений-еколог, пиши як політик

Поєднуючи міждисциплінарний фундамент знань із значним практичним досвідом, ця екологічна наукова та політична програма фокусується на критичному мисленні та тестуванні гіпотез, а також на наукових роботах та використанні наукових та цифрових інструментів у вирішенні проблем. Випускники залишають програму готовою до роботи та підготовленою до навчання на вищому рівні.

Партнерства пропонують захоплюючі можливості для студентів екологічних наук

Студенти екологічних наук отримують вигоду від членства WilmU в якості члена Консорціуму космічних грантів Делавер - програми, що фінансується НАСА для підготовки студентів та дослідників у галузі науки, техніки, техніки, математики та географії. А завдяки партнерству з програмою INBRE штату Делавер, WilmU сприяє стипендіям у галузі біомедичних досліджень шляхом навчання та стажування в інших місцевих університетах та роботодавцях.

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Mission Statement Our mission is to create a supportive academic environment for the undergraduate degree programs across all colleges by providing: Innovative, creative, and high quality learning exp ... Детальніше

Mission Statement Our mission is to create a supportive academic environment for the undergraduate degree programs across all colleges by providing: Innovative, creative, and high quality learning experiences in all foundational, general education courses; Diverse and timely course offerings which respond to the changing needs of 21st century career fields; Relevant course work aligned with the needs of students and the University undergraduate degree programs; Integrity in our academic support of students; Opportunities for work-integrated learning through cooperative education, internships, and community service; Encouragement in the pursuit of lifelong learning. Згорнути