Бакалавр наук з комерції

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Якщо ви коли-небудь мріяли керувати малим бізнесом або відкрити власний, ось ступінь, на який ви чекали - абсолютно новий бакалавр комерційних наук (BSC), який пропонується виключно в регіональних відділеннях Маямі в Гамільтоні, Мідлтаун та Західний Честер.

Перша спеціалізація BSC, управління малим бізнесом, дозволяє провести поглиблений огляд малого бізнесу, побудованого на основі курсів у таких традиційних сферах бізнесу, як бухгалтерський облік, управління та маркетинг.

Ступінь бакалавра в галузі комерції призначений для розміщення студентів безпосередньо з середньої школи, дорослих студентів або студентів-перевізників, аспірантів, які здобули наукові ступені в бізнесі чи інших спеціальностях, та військових ветеранів.

BSC, який пропонується через кафедру бізнес-технологій університету Маямі, має відомий фонд вільних мистецтв у Майамі, який підтримується практичною прикладною освітою. Цей ступінь не має відношення до Школи бізнесу фермерів в Оксфорді. BSC доступний повністю та виключно в регіональних кампусах Маямі.

Будучи студентом регіонального кампусу, ви отримаєте вигоду від однієї з найнижчих регіональних ставок навчання в штаті Огайо завдяки зручності, комфорту та доступності кампусів поблизу дому.

Гнучке планування занять та широка підтримка студентів допоможуть вам здобути авторитет та конкурентні переваги, які очікуються від ступеня бакалавра Університету Маямі.

Усі студенти бакалаврату в Університеті Маямі повинні виконати План ліберальної освіти в Майамі (загальна освіта). BS in Commerce складається з: 1. плану Майамі, 2. набору обов’язкових курсів (основних та основних) та 3. безкоштовних факультативів. Студенти повинні пройти мінімум 128 годин, щоб здобути ступінь. На додаток до загальноосвітніх вимог (План ліберальної освіти в Майамі) та безкоштовних факультативів, студенти спеціальності управління малим бізнесом пройдуть 34 години основних курсів та 18 годин основних курсів. Курси, необхідні для досягнення 128-годинного мінімуму, є факультативом на вибір студента.

Параметри онлайн-курсу

У вас напружений графік? Більшість наших курсів пропонуються в Інтернеті. Зв’яжіться з Келлі Гарріс або своїм радником, щоб дізнатись більше про проходження курсів CMR в Інтернеті, або проконсультуйтеся з відділом електронного навчання, щоб дізнатись більше про досвід онлайн-курсів у Маямі.

Основні вимоги програми

 • CMR 101 Вступ до бухгалтерського обліку (3)
 • CMR 105 Вступ до маркетингу (3)
 • CMR 108 Вступ до господарського права (3)
 • CMR 111 Вступ до управління (3)
 • Планування та контроль управління CMR 207 (3)
 • CMR 211 Економіка для торгівлі (3)
 • CMR 244 Вступ до глобального бізнесу (3)
 • CMR 282 Комп'ютерний аналіз бізнесу (3)
 • CMR 302 Фінансова інформація. для менеджерів (3)
 • CMR 495 Capstone в організаційній стратегії комерції (3)
 • Статистика STA 261 (4)

Спеціальність з управління малим бізнесом (18 годин)

 • CMR 242 Управління малим бізнесом (3)
 • Продажі та акції CMR 263 (3)
 • Особисті організаційні навички CMR 301 (3)
 • CMR 361 Маркетинг для малого бізнесу (3)
 • CMR 401 Навички прийняття керівних рішень (3)
 • CMR 442 Поточні проблеми та інновації в малому бізнесі (3)

Студентам, які здобувають ступінь бакалавра в галузі комерції, пропонується отримати ступінь магістра CMR під час навчання на комерційному рівні. Для більшості студентів це можна зробити в рамках факультативів комерції. Щоб отримати докладнішу інформацію, зверніться до свого радника CMR.

Курси CMR не задовольняють жодним вимогам курсу бакалавра фермерської школи бізнесу, і може застосовуватися максимум 12 кредитних годин CMR.

Зміст програми та курсу можуть бути змінені. Цей список був актуальним на момент його друку і призначений лише для загальних інформаційних цілей. На нього не слід покладатися, щоб відображати ваші конкретні вимоги. Як правило, ви зобов’язані вимогами програми, які існували на момент вашого першого початку навчання в Університеті Маямі, якщо ви не вирішите відповідати новішим вимогам. Система звітності про ступінь аудиту (DAR) видає індивідуальний звіт, який вказує на ваш прогрес у виконанні конкретних вимог програми. Ви можете отримати копію в Управлінні записів або на BannerWeb.

Будь ласка, не забудьте регулярно консультуватися з радником у Міністерстві торгівлі перед початком програми.

Останнє оновлення Лис 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regiona ... Детальніше

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regional locations include the Voice of America Learning Center (VOALC) in West Chester. Small class sizes, hands-on learning, and flexible scheduling—there are so many benefits to attending Miami University Regionals. Explore the programs and opportunities available at our conveniently located campuses as well as online. Згорнути