Бакалавр наук у галузі будівництва

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Про

Будівельне будівництво історично охоплювало всі інженерні зусилля, необхідні для забезпечення інфраструктури для функціонування суспільства. Завдяки своєму походженню та історії, цивільне будівництво все ще охоплює різні технологічні області. До них відносяться:

 • Будівництво
 • Екологічні та водні ресурси
 • Геотехнічний
 • Структури
 • Перевезення

Інженери-будівельники працюють з проблемами, які безпосередньо впливають на здоров'я та економічну життєздатність людей та громад. Ці проблеми включають утилізацію відходів, забруднення навколишнього середовища, аналіз та проектування транспортних систем, розробку водних ресурсів, а також проектування, будівництво та відновлення споруд, що споруджуються, таких як дамби, мости, будівлі та магістралі.

Таким чином, виклики та можливості для інженера-будівельника полягають у поєднанні технічної компетентності з людським інтересом у застосуванні технології. Щоб допомогти студентам зрозуміти їхню роль у громаді, бути ефективним у роботі з дизайнерськими групами за участю інших інженерів та інших фахівців, а також бути ефективним у письмовій і розмовній комунікації, навчальна програма намагається дати осмислене освітнє досвід в гуманітарних, соціальних навчання, англійська та економіка.

Мета навчальної програми для студентів в цивільному будівництві полягає в підготовці випускників інженерів-будівельників для задоволення теперішніх і майбутніх інфраструктурних та екологічних потреб суспільства. Для цього потрібна освіта, основана на наукових та інженерних засадах, а також те, що включає в себе досвід інженерного проектування з використанням сучасних технологій. Оскільки проектні системи безпосередньо впливають на громадськість, інженери-будівельники повинні знати про соціальні та екологічні наслідки своїх конструкцій. Випускники повинні бути готові працювати та спілкуватися з іншими професіоналами в різних асоціаціях та організаціях. Етика та навчання протягом життя є важливими компонентами освіти інженерів-будівельників.

Під час навчання студенти цивільного будівництва отримують міцну основу в математиці, фізиці та хімії. До цього долучено великий розвиток основ матеріалів матеріалознавства, будівництва, водної та екологічної, грунтової, конструкторської та транспортної систем. Ця широка база знань забезпечується, щоб забезпечити освіту інженерів-будівельників у всіх галузях професії та забезпечити безперервне навчання протягом усього професійного життя. Протягом всієї програми кожний студент працює з академічним радником у виборі факультативних. Спеціалізація в одній або кількох галузях цивільного будівництва можлива завдяки вибору послідовності технічних факультативних факторів серед молодших та старших років.

Програма освітніх завдань

 • Випускники будуть успішними у своїй професійній кар'єрі як інженери-будівельники в промисловості, державні установи та / або післядипломна освіта.
 • Випускники будуть продовжувати професійно розвиватися і служити в керівних ролях.
 • Випускники успішно демонструють свої зобов'язання перед професією, своєму роботодавцю та суспільству.

Результати навчання студентів

Після закінчення навчання всі студенти бакалавра в галузі будівництва матимуть:

 • Можливість застосовувати знання з математики, науки та техніки.
 • Можливість розробляти та проводити експерименти, а також аналізувати та інтерпретувати дані.
 • Можливість розробляти систему, компонент або процес для задоволення бажаних потреб в рамках реальних обмежень, таких як економічний, екологічний, соціальний, політичний, етичний, здоров'я та безпека, технологічність та стійкість.
 • Здатність працювати на міждисциплінарних команд.
 • Можливість ідентифікації, формулювання та вирішення інженерних проблем.
 • Розуміння професійної та етичної відповідальності.
 • Здатність ефективно спілкуватися.
 • Широка освіта необхідна для розуміння впливу інженерних рішень в глобальному, економічному, екологічному та суспільному контексті.
 • Визнання необхідності та здатності брати участь у навчанні протягом усього життя.
 • Знання сучасних проблем.
 • Можливість використовувати техніку, навички та сучасні інженерні інструменти, необхідні для інженерної практики.

Будівництво в Бахрейні

WVU пропонує новий ступінь бакалавра. в програмі підвищення кваліфікації цивільного будівництва в Королівстві Бахрейн. Вона призначена для того, щоб мати таку ж цільову освітню програму та результати навчання як програму в Моргантаун. Навчальна програма включає вимоги до всіх ступенів, як програма Моргантаун, і вимагає додаткових курсів арабської мови та культури, історії Бахрейну та прав людини, як це передбачено Радою вищої освіти Бахрейну. Програма Бахрейн відповідає всім політикам та академічним стандартам Департаменту цивільної та екологічної інженерії, Статлер коледжу та West Virginia University . B.Sc. Програма в галузі будівництва не акредитована.

Результати навчання

Програма освітніх завдань

 • Випускники будуть успішними у своїй професійній кар'єрі як інженери-будівельники в промисловості, державні установи та / або післядипломна освіта.
 • Випускники будуть продовжувати професійно розвиватися і служити в керівних ролях.
 • Випускники успішно демонструють свої зобов'язання перед професією, своєму роботодавцю та суспільству.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

WVU is a family of distinctive campuses united by a single mission. From the groundbreaking research of our flagship in Morgantown to the liberal arts hub of WVU Potomac State in Keyser to the technol ... Детальніше

WVU is a family of distinctive campuses united by a single mission. From the groundbreaking research of our flagship in Morgantown to the liberal arts hub of WVU Potomac State in Keyser to the technology-intensive programs at WVU Tech in Beckley — we are leveraging our talents and resources to create a better future for West Virginia and the World. Згорнути