Бакалавр наук у галузі комунікацій та медіа - концентрація в інтегрованих стратегічних комунікаціях

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Огляд

Навчальний план супроводжують студенти, які в Росії

У всіх концентраціях проводяться вступні курси з історії медіа, медіа та культурологічної критики, розповсюдження медіа, етнічної етики засобів масової інформації, прикладної цифрової комунікації та громадських виступів та переконань, а також курси підвищення кваліфікації в галузі дослідження та аналізу комунікацій та медіа, права на засоби масової інформації та стажування. Замість того, щоб зосереджуватися на одній формі або засобі комунікації, студенти вивчають різні засоби масової інформації та технології, включаючи аудіо, відео, веб, мультимедійні засоби та друк. Цей підхід забезпечує відмінну інтеграцію інструкцій та практичних застосувань.

Академічна програма йде за моделлю програм, акредитованих Міжнародною рекламною асоціацією, Акредитованою радою з питань освіти в галузі журналістики та масової комунікації та Американського товариства зв'язків з громадськістю. Це забезпечує широку освіту в галузі ліберального мистецтва та глибину розуміння та застосування професійних принципів, навичок та компетенцій. Ця модель робить програму зв'язку та медіа-наук Zayed University унікальною для Об'єднаних Арабських Еміратів та Близького Сходу.

Протягом перших трьох семестрів студенти проходять курси загальної освіти плюс COM 200 Communication, Media і Society. Коли студенти зараховуються до програми, вони зосереджуються на курсах у галузі комунікацій та медіа та зосереджують свою увагу на одній з трьох напрямків:

 • Виробництво медіа та оповідання про розповіді
 • Інтегровані стратегічні комунікації
 • Туризм та культурні зв'язки

Концентрації в інтегрованих стратегічних комунікаціях

(Ця концентрація акредитована Міжнародною рекламною асоціацією)

Інтегровані стратегічні комунікації описують інтеграцію добре відомих сфер суспільних відносин, реклами, просування та маркетингу. Інтегровані стратегічні комунікації включають в себе планування та виконання комунікаційних програм, кампаній та повідомлень, з метою створення узгодженої та послідовної комунікаційної стратегії та тактики для державних і приватних корпорацій, які вирішують складні потреби клієнтів у ХХІ столітті. Випускники інтегрованих стратегічних комунікацій добре підходять для професійних позицій у сфері реклами, зв'язків із громадськістю, громадських зв'язків, обслуговування клієнтів, планування подій та просування по службі, обслуговування клієнтів та медіапланування, а також кар'єри у державних та корпоративних комунікаціях. Після закінчення навчання студенти отримують диплом з маркетингових комунікацій Міжнародної рекламної асоціації (IAA), якщо вони відповідають певним вимогам курсу.

Результати навчальної програми

Після успішного завершення цієї програми студенти зможуть:

 • Зрозуміти і застосувати принципи та закон свободи слова та преси для країни, в якій розташована установа, яка запрошує ACEJMC, а також розуміти коло систем свободи вираження поглядів у всьому світі.
 • Продемонструйте розуміння історії та ролі професіоналів та установ у формуванні комунікацій.
 • Продемонструйте розуміння форм різноманітності в глобальних культурах та у вітчизняному суспільстві щодо масових комунікацій.
 • Продемонструйте розуміння різноманітності народів та культур, а також значення та впливу масових комунікацій у глобальному суспільстві.
 • Розуміти поняття та застосувати теорії при використанні та презентації зображень та інформації.
 • Продемонструйте розуміння професійних етичних принципів та працюйте етично, дотримуючись правди, точності, справедливості та різноманітності.
 • Думай критично, творчо і незалежно.
 • Проведення досліджень та оцінка інформації методами, що відповідають професії комунікацій, в яких вони працюють.
 • Напишіть коректно та чітко форми та стилі, які відповідають професійним комунікаціям, аудиторіям та цілям, які вони обслуговують.
 • Критично оцінюйте власну роботу та роботу інших для точності та справедливості, чіткості, відповідного стилю та граматичної правильності.
 • Застосовувати основні числові та статистичні поняття.
 • Застосовуйте поточні інструменти та технології, які відповідають професійній роботі комунікацій, в яких вони працюють, та розуміти цифровий світ.
 • Ефективно працювати в групах та міжособистісних контекстах; продемонструвати здатність до досягнення цілей; демонструвати професіоналізм на робочому місці.
Останнє оновлення Лют 2019

Про навчальний заклад

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... Детальніше

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. Згорнути
Мухаммед Бін Заєд , Дубай + 1 Більше Менше