Бакалавр наук (з відзнакою) у галузі статистичних даних

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Огляд

Статистична наука даних лежить в основі сучасної аналітики даних, яка перетворює дані в інтелектуальні дані для прийняття рішень та вирішення складних проблем. Області застосування варіюються від економіки та медицини до соціальних та екологічних наук. Цей ступінь охоплює теоретичні та прикладні елементи сучасної статистики, а також забезпечує підготовку та практичний досвід моделювання, аналізу та інтерпретації реальних даних, необхідних в економіці, промисловості та дослідженнях. Перші роки навчання охоплюють базову математику, обчислення, ймовірність та статистику. Останні роки фокусуються на передових спеціалізованих темах із статистичного моделювання, науки про дані, машинного навчання, ймовірності та стохастичних процесів.

Зміст курсу

Перший рік

Числення; Вступ до статистичної науки та факультативні курси, включаючи логіку та доведення, дискретну математику та розробку програмного забезпечення.

Другий рік

Ймовірність та статистика; Лінійна алгебра; Актуарна та фінансова математика; Реальний аналіз та факультативні курси, включаючи бази даних та проектування програмного забезпечення.

Третій рік

Статистичні моделі; Стохастичні процеси; Байєсова статистика; Моделі виживання; Статистичні методи соціальних наук та факультативні курси, включаючи штучний інтелект та системи управління базами даних.

Четвертий рік

Динамічний ряд; Оптимізація; Моделювання та статистичні обчислення; Подальші статистичні методи; Основи статистичного машинного навчання; Дисертація та варіанти з широкого вибору, включаючи спеціальні теми статистичного моделювання (наприклад, епідеміологія, екологія чи фінанси), статистичні обчислення та аналіз візуалізації даних.

Англійська мова вимоги

Якщо англійська мова не була середовищем навчання в середній школі, абітурієнти повинні продемонструвати знання англійської мови, еквівалентне IELTS 6.0 Academic (без елемента нижче 5,5).

Кінцевий термін подання заявки

У нашому кампусі в Дубаї працює цілий рік прийому заявок: як тільки один прийом закрився, ми починаємо приймати заявки на наступну. Ви також можете відкласти дату початку на рік.

Більшість студентів застосовують 6–10 місяців до обраного прийому. Ми можемо приймати заявки до 3 тижнів до початку кожного прийому, але ви повинні зауважити, що пізня заявка майже напевно означатиме затримку в наданні основних адміністративних послуг, таких як ваша студентська карта зрілості (без якої ви не будете можливість доступу до бібліотеки чи онлайн-сервісів).

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Згорнути