Бакалавр образотворчих мистецтв у галузі графічного дизайну

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Огляд

В

Результати навчальної програми

Після успішного завершення цієї програми студенти зможуть:

 • Теорія та історія графічного дизайну: демонстрація розуміння еволюції графічного дизайну та використання стилів та теоретичних аналізів для загальних візуальних рішень.
 • Практика професійного графічного дизайну:
 • Випробовуйте академічні знання в реальних сценаріях, пропонуючи ідею різним аудиторіям, дотримуючись професійних стандартів, керування часом та відповідні навички спілкування.
 • Критичне мислення: визначення, аналіз проблеми, співпереживання аудиторією, а також концептуалізація та оцінка потенційних дизайнерських рішень.
 • Візуальна грамотність: демонструйте розуміння основ візуальної мови, щоб ефективно спілкуватися та передавати ідеї та / або повідомлення за допомогою інноваційних дизайнерських рішень.
 • Інформаційні технології: інтегрувати кілька дизайнерських технологій, володіючи знаннями та вмінням у відповідних засобах масової інформації.
 • Командна робота та лідерство: берете участь у динаміці команди до досягнення поставленої мети та зрозумійте важливість співпраці, беручи на себе відповідальність за самовіддачу та результати команди.

Навчальний план

Навчальний план для спеціальності « мистецтво та дизайн » був розроблений таким чином, щоб він відповідав стандартам акредитації Національної асоціації шкіл мистецтва та дизайну (NASAD) у США. Три кульмінаційні зусилля забезпечують рамки, в яких студенти четвертого курсу дозрівають як художники або дизайнери:

 • Стажування надає професійну професійну роботу, пов'язану з професійною діяльністю, на основі якої студенти отримують навички та професійний життєвий досвід.
 • Старший проект: беручи участь у різноманітних формах, фіксує їх кульмінаційні навички, процес та дослідження. Мета процесу полягає в тому, щоб студенти створювали тіла роботи, яка демонструє зростання як художників / дизайнерів, мислителів і нових членів художнього та професійного співтовариства.
 • Старша виставка: надає можливість групового шоу на громадському майданчику, що дає студентам загальне визнання своєї роботи.

На додаток до академічної та студійної роботи, арт-студенти беруть участь у екскурсіях до музеїв, галерей, археологічних та архітектурних об'єктів та беруть участь у різних університетських заходах та інших заходах, що демонструють їх універсальність та компетентність.

Вступ до Zayed University

Національні заявники ОАЕ

Для розгляду для вступу, всі заявники повинні мати дійсний паспорт ОАЕ, дійсний національний посвідчення особи ОАЕ та ідентифікаційний номер ОАЕ.

Заявники з середньої школи після закінчення навчальної програми ОАЕ повинні мати 12 років навчання та сертифікат про закінчення загальної школи, що становить щонайменше 70% у навчальних дисциплінах, мінімальний балл CEPA англійською мовою - 150, а також оцінка CEPA Mathematics (без мінімальної оцінки в даний час потрібно).

Кандидати з вищої школи за міжнародною навчальною програмою повинні мати 12-річну школу: GCSE / IGCSE повинна скласти п'ять предметів на звичайному рівні та два предмети на додатковому або вищому рівні GCE з прохідною оцінкою у кожному предметі. Міжнародний бакалавр повинен успішно скласти п'ять предметів.

Якщо ви в даний час закінчили середню школу або закінчили середню школу цього року: Надішліть заповнену анкету разом із поданою документацією, і Zayed University обраний як основний вибір установи в Національний офіс прийому та розміщення (NAPO). Заявки подаються в Інтернеті за адресою http://www.napo.ae

Міжнародні заявники

Zayed University також вітає заяву від міжнародних студентів. Для отримання додаткової інформації про вимоги щодо прийому та форм заявки для студентів з різних країн, відвідайте веб-сторінку http://www.zu.ac.ae/main/en/enroll/ international.aspx.

Програма "Академічний міст" (ABP): успіх в Zayed University вимагає знання як арабської, так і англійської мов. Студенти, які допущені до університету, спочатку розміщуються безпосередньо в програму бакалавра або в програму "Академічний міст". Це розміщення залежить в першу чергу від рівня володіння кожним студентом англійської мови, як це визначається Екзаменом з оцінювання загального рівня освіти (CEPA), який ведеться Національним офісом прийому та розміщення (NAPO) у Міністерстві вищої освіти та наукових досліджень. Студенти початково вступили в програму ABP в університетський коледж та програму бакалавра тільки після того, як вони успішно завершили вимоги до програми "Академічний міст" та досягнули необхідного рівня володіння англійською мовою (загальна оцінка смуги 5,0 або більше), як визначено Міжнародним тестуванням англійської мови Служба (IELTS) іспити.

Університетський коледж (UC): Університетський коледж відповідає за доставку Загальноосвітньої програми Zayed University , організованого як Колоквіум з інтегрованого навчання. Програма «Колоквіум» ініціює кар'єру бакалавра всіх студентів Zayed University . Університетський коледж пропонує високоякісну фундаментальну освіту - "Колоквіум по інтегрованому навчанню" - для всіх студентів Zayed University . Він готує їх до майбутніх спеціальностей та можливої ​​зайнятості. Досвід сповнює у них бажання навчатися протягом усього життя, сприяє інтелектуальному цікавістю та породжує критичне мислення.

Вступ до майора

Коледж мистецтв та творчих підприємств вимагає, щоб заявник виконував такі вимоги для прийняття:

 • Задовільне закінчення 42 семестрового кредитної години або більше;
 • Досягнення кумулятивного ГПД 2,0 або вище;
 • Досягнення класів С- або кращих у COL 140, COL 145 і COL 270; і
 • Досягнення проходження оцінок в COL 105, COL 110, COL 111, COL 120, COL 130, COL 135, COL 150, COL 155, COL 165, COL 230, COL 255 і COL 260.

(COL 260 та COL 270 можуть бути заплановані на семестр три, чотири, п'ять або шість)

Коледж також вимагає, щоб вступні студенти досягли ступеня C або вище на одному курсі практичного мистецтва (ART 201 або ART 205).

Акредитація

Zayed University акредитований Комісією з вищої освіти середніх штатів (США), яка забезпечує міжнародно визнані програми з університету, який забезпечує якість. Програми Коледжу мистецтв та творчих наук визнані практично еквівалентними Національною асоціацією шкіл мистецтва та дизайну (США).

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... Детальніше

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. Згорнути
Мухаммед Бін Заєд , Дубай + 1 Більше Менше