Бакалавр образотворчого мистецтва в дизайні зміни

Загальні відомості

Опис програми

Ви хочете використовувати дизайн, щоб змінити світ? Тоді це правильний ступінь для вас. Програма поєднує дизайнерську креативність із знаннями стійкості для професії на передовій області дизайну.

Найважливішою проблемою сьогодні і в майбутньому є сталий розвиток - створення світу, який є корисним для людей та навколишнього середовища, на місцевому та глобальному рівнях.

Протягом трьох років на цій ступеня дизайну ви будете тісно співпрацювати з нашою педагогічною командою, щоб розробити свій власний дизайнерський спеціалізм. Ви вирішуєте, чи зміните ви, розробляючи фізичні об'єкти, процеси, досвід чи системи. Програма подається через низку проектів, і ви будете працювати самостійно, а також брати участь у груповій роботі та у співпраці з місцевою та регіональною громадою та підприємствами.

Програма Дизайну Зміни подається англійською мовою, і ми вітаємо студентів з усього світу. Це означає, що ви, як студент, входите до групи, що характеризується різноманітністю та добре підготуєтесь до міжнародної кар’єри дизайну.

Дизайн дизайну розташований у Вексьо, Småland - регіон, який характеризується підприємництвом, виробництвом та ремеслом. Спільні проекти та навчальні візити дадуть вам унікальні можливості розвивати мережі та вчитися. Навчальне середовище у Växjö є персональним, безпечним та креативним, і ви будете працювати в тісному контакті з нашими практичними дизайнерами / лекторами та дослідниками. Багато різних предметів, пропонованих в Linnaeus University дають вам можливість працювати з різних дисциплін.

Програми бакалаврів з дизайну в Linnaeus University отримали оцінку "високої якості" в останній національній оцінці програм ступеня в галузі мистецтв.

Вимоги щодо вступу

Загальні вимоги щодо в'їзду англійською мовою.

Вибрані

Або вибір

Силабус

Клацніть тут для програми програми

Кар'єра

Зростає попит на компетентність щодо сталого розвитку в суспільстві. Здатність до співпраці з іншими дисциплінами також стає все більш важливою. Ця програма ступеня готує вас до кар'єри в рамках традиційних дизайнерських компаній, а також сервісних дизайнерських компаній, громадських організацій (неурядових організацій), правозахисних організацій та ініціатив, керованих місцевими громадами чи муніципалітетами. Ви також можете створити власну компанію.

Ступінь

Бакалавр образотворчого мистецтва (основна область навчання: дизайн)

Застосування та портфоліо

Процес подання заявки складається з двох етапів. По-перше, потрібно звернутися до програми в Інтернеті за адресою www.universityadmissions.se (англійською мовою) або www.antagning.se (шведською мовою). Тоді вам потрібно подати своє портфоліо в Linnaeus University на нашому веб-сайті href = "drexel.lnu.se/portfolio .

Нижче ви знайдете інструкції для портфоліо.

Портфоліо, Дизайн Змінити Показати більше / менше

Щоб ваш представлений портфель вважався завершеним, він повинен складатися з двох компонентів:

 1. Завдання (A, B та C)
 2. Заява про призначення

1. Призначення

Завдання A "Дизайн для іншого виду" (2 сторінок)

Проектуйте об’єкт, середовище, кампанію або систему для іншого виду. Ви можете вибрати будь-які види, наприклад, ссавця, рибу, комах або рослину (наприклад, кажан, восьминога, бджола, певний сорт грибів тощо). Використовуйте цю вправу як можливість проявити творчість! У той же час вас також заохочують подумати про те, як дизайн стосується питань взаємодії, стійкості чи можливості зміни певного (великого чи малого масштабу) у світі. Візуалізуйте свою ідею (на прикладі малюнків, фотографії чи моделі) та напишіть коротке пояснення (150-300 слів) про свої думки та вибір. Ви можете знайти приклади дизайнерів та художників, які працюють з такими підходами на таких сайтах: href = "http://a-foray.tumblr.com/ .

Завдання B "Ескізні рухи та відносини в публічному просторі" (2 сторінки)

Відвідайте публічний простір і намалюйте форми рухів та відносин, які ви зустрічаєте та сприймаєте в цьому просторі. Ви можете вільно використовувати будь-які способи накреслення у вашому розпорядженні (ескізи з олівцем, фарбою, деревного вугілля, цифровими інструментами чи будь-яким середовищем, який ви хочете намалювати свої ідеї). Ми не в першу чергу шукаємо технічних навичок, а скоріше для вашої здатності використовувати ескізи, щоб досліджувати та спілкуватися із навколишнім світом творчими та цікавими способами.

Завдання C Представляйте власну роботу (6 сторінок)

Використовуйте інші сторінки, щоб представити свою власну творчу роботу. Покажіть нам будь-яку форму художнього вираження / дизайну, на яку ви пишаєтесь, і це показує, як ви хочете працювати. Ми рекомендуємо вам вибрати роботу, яка демонструє широкий спектр ваших інтересів.

Надішліть завдання на нашому веб-сайті, href = "drexel.lnu.se/portfolio у форматах PDF, PNG або JPG. Ви можете завантажити максимум 50 МБ. У формі завантаження введіть короткий опис роботи, яку ви завантажуєте.

2. Постановка мети

Будь ласка, напишіть твердження про мету, що на одній сторінці А4 описує ваш інтерес до дизайну, зосереджуючись на:

 • Що ти цікавишся?
 • Що ви хочете змінити за допомогою дизайну?
 • Як ви хочете використовувати свою освіту для досягнення ваших цілей?
 • Що таке стійкість до вас?

Заява про мету буде оцінюватися з точки зору:

 • Ваша здатність передбачати та запланувати своє майбутнє дизайнером
 • Ваша попередня та запланована взаємодія із стабільністю та змінами
 • Ваша майстерність у вираженні себе англійською мовою

Надішліть свій лист намірів на наш веб-сайт, href = "drexel.lnu.se/portfolio у PDF, PNG або JPG-форматі.

Після того як ви подали заявку та портфоліо, з вами зв'яжеться, якщо ви вибрали для співбесіди. На співбесіді ми просимо вас надрукувати копію свого портфоліо. Якщо ви є міжнародним або студентом ЄС, який не може особисто відвідувати співбесіду, ми можемо запропонувати телефонне / інтернетове співбесіду.

Процедура подання заявки Показати більше / менше

Процес подання заявки складається з двох етапів:

Крок 1

Зверніться до програми онлайн на веб-сайті www.universityadmissions.se (англійською мовою) або www.antagning.se (шведською мовою). Тут потрібно подати документи, що підтверджують право на бакалавратське навчання.

Застосовуються такі програмні коди та терміни:

Надішліть свою заявку до програмного коду LNU-F1500 до 15 січня 2018 року.

Крок 2

Надішліть свій портфель до Linnaeus University (LNU).

Термін, до якого портфелі повинні бути отримані ЛНУ, - 31 січня 2018 року.

Прийняття до програми:

Якщо ви відповідаєте критеріям прийнятності, ваша заявка буде прийнята та оцінена на основі вашого портфоліо. Оцінка портфоліо здійснюється відбірковою комісією, що складається з факультету, зовнішніх експертів та студентів, які навчаються за програмою BFA. Портфель розглядається як ціле, а портфель оцінюється за такими критеріями:

 • Художня якість
 • Навички візуалізації
 • Творчий підхід

Університет не буде розкривати причини прийняття чи відхилення будь-якої індивідуальної заявки. Схвалені студенти будуть повідомлені через www.universityadmissions.se або www.antagning.se.

Контрольний список програми

 • Я подав мою заявку через href = "antagning.se або href =" universityadmissions.se
 • Я підготував свій портфель відповідно до наданих інструкцій.
 • Я включив в моє портфоліо лист про наміри.
 • Я завантажив портфоліо за адресою href = "drexel.lnu.se/portfolio" і переконався, що всі мої файли включені, і я подав письмові описи моїх завантажених файлів.

У вас є які-небудь питання?

Якщо у вас є якісь питання щодо заявки чи дозволу, пов’язаного з дозволом, не соромтеся запитувати електронною поштою в приймальну службу: admission@lnu.se

Якщо у вас є якісь питання щодо портфоліо чи інші запитання щодо програми, не соромтеся запитати електронною поштою координатору програми: eric.snodgrass@lnu.se

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Згорнути