Бакалавр образотворчого мистецтва в дизайні зміни

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Ви хочете використовувати дизайн, щоб змінити світ? Тоді це для вас відповідний ступінь. Програма поєднує в собі дизайнерську творчість та знання про сталість для професії на передньому плані дизайну.

Найважливішою проблемою сьогодні і в майбутньому є сталий розвиток - створення світу, який є корисним для людей та навколишнього середовища, на місцевому та глобальному рівнях.

Протягом трьох років, що закінчиться цим етапом проектування, ви будете тісно співпрацювати з нашою навчальною командою для розробки власної дизайнерської спеціалізації. Ви самі визначаєте, чи ви робите різницю за допомогою розробки фізичних об'єктів, процесів, досвіду або систем. Програма реалізується через низку проектів, і ви будете працювати незалежно, а також брати участь у роботі в групі та у співпраці з місцевою та регіональною спільнотою та підприємствами.

Програма Дизайну Зміни подається англійською мовою, і ми вітаємо студентів з усього світу. Це означає, що ви, як студент, входите до групи, що характеризується різноманітністю та добре підготовлена до міжнародної кар’єри дизайну.

Дизайн дизайну розташований у Вексьо, Småland - регіон, який характеризується підприємництвом, виробництвом та ремеслом. Спільні проекти та навчальні візити дадуть вам унікальні можливості розвивати мережі та вчитися. Навчальне середовище у Växjö є персональним, безпечним та креативним, і ви будете працювати в тісному контакті з нашими практичними дизайнерами / лекторами та дослідниками. Багато різних предметів, пропонованих в Linnaeus University дають вам можливість працювати з різних дисциплін.

Програми бакалавра з дизайну в Linnaeus University отримали ступінь "високої якості" в самої останньої національної оцінки ступеню програми в галузі мистецтв.


Вимоги щодо вступу

Загальні вимоги щодо в'їзду англійською мовою.


Вибрані

Або вибір


Силабус

Клацніть тут для навчальної програми програми


Кар'єра

Зростає попит на компетентність щодо сталого розвитку в суспільстві. Здатність до співпраці з іншими дисциплінами також стає все більш важливою. Ця програма ступеня готує вас до кар’єри в рамках традиційних дизайнерських компаній, а також сервісних дизайнерських компаній, громадських організацій (неурядових організацій), правозахисних організацій та ініціатив, керованих місцевими громадами чи муніципалітетами. Ви також можете створити власну компанію.


Ступінь

Бакалавр образотворчого мистецтва (основна область навчання: дизайн)


Заявка та портфоліо

Процес подання заявки складається з двох етапів. По-перше, вам потрібно звернутися до програми онлайн за адресою www.universityadmissions.se (англійською мовою) або www.antagning.se (на шведською мовою). Тоді вам необхідно подати свій портфель в Linnaeus University Ліннеуса за нашим веб-сайтом href = "drexel.lnu.se/portfolio .

Нижче ви знайдете інструкції для портфоліо.


Портфоліо, Дизайн Змінити Показати більше / менше

Щоб ваш представлений портфель вважався завершеним, він повинен складатися з двох компонентів:

 1. Завдання (A, B та C)
 2. Заява про призначення


1. Завдання

Завдання A "Дизайн для іншого виду" (2 сторінок)

Розробити об'єкт, середовище, кампанію чи систему для іншого виду. Ви можете вибрати будь-які види, такі як ссавець, риба, комаха або рослина (наприклад, летюча мишка, восьминіг, бджола, особливий сорт грибів тощо). Використовуйте цю вправ як можливість бути творчим! У той же час вам також пропонується думати про те, як в проекті розглядаються питання взаємодії, стійкості або можливості зміни певного (великого чи малого масштабу) у світі. Візуалізувати свою ідею (наприклад, малюнки, фотографії або модель) та написати коротке пояснення (150-300 слів) про свої думки та вибір. Ви можете знайти приклади дизайнерів та виконавців, які працюють з такими підходами на таких сайтах, як: href = "http://a-foray.tumblr.com/ .


Завдання Б "Ескізування рухів і відносин у публічному просторі" (2 сторінок)

Відвідайте публічний простір і намалюйте форми рухів та відносин, які ви зустрічаєте та сприймаєте в цьому просторі. Ви можете вільно використовувати будь-які способи накреслення у вашому розпорядженні (ескізи з олівцем, фарбою, деревного вугілля, цифровими інструментами чи будь-яким середовищем, який ви хочете намалювати свої ідеї). Ми не в першу чергу шукаємо технічних навичок, а скоріше для вашої здатності використовувати ескізи, щоб досліджувати та спілкуватися із навколишнім світом творчими та цікавими способами.


Завдання C Подаруйте свою роботу (6 сторінок)

Використовуйте інші сторінки, щоб представити свою власну творчу роботу. Покажіть нам будь-яку форму художнього вираження / дизайну, на яку ви пишаєтесь, і це показує, як ви хочете працювати. Ми рекомендуємо вам вибрати роботу, яка демонструє широкий спектр ваших інтересів.


Надішліть завдання на нашому веб-сайті, href = "drexel.lnu.se/portfolio у форматах PDF, PNG або JPG. Ви можете завантажити максимум 50 Мб. У формі завантаження введіть короткий опис завантаженої вами роботи.


2. Заява про призначення

Будь ласка, напишіть твердження про мету, що на одній сторінці А4 описує ваш інтерес до дизайну, зосереджуючись на:

 • Що ти цікавишся?
 • Що ви хочете змінити за допомогою дизайну?
 • Як ви хочете використовувати свою освіту для досягнення ваших цілей?
 • Що таке стійкість до вас?

Заява про мету буде оцінюватися з точки зору:

 • Ваша здатність передбачати та запланувати своє майбутнє дизайнером
 • Ваша попередня та запланована взаємодія із стабільністю та змінами
 • Ваша майстерність у вираженні себе англійською мовою

Надішліть свій лист намірів на наш веб-сайт, href = "drexel.lnu.se/portfolio у PDF, PNG або JPG-форматі.

Після того як ви подали заявку та портфоліо, з вами зв'яжеться, якщо ви вибрали для співбесіди. На співбесіді ми просимо вас надрукувати копію свого портфоліо. Якщо ви є міжнародним або студентом ЄС, який не може особисто відвідувати співбесіду, ми можемо запропонувати телефонне / інтернетове співбесіду.


Процедура подання заявки Показати більше / менше

Процес подання заявки складається з двох етапів:


Крок 1

Запропонуйте програму в Інтернеті за адресою www.universityadmissions.se (англійською мовою) або www.antagning.se (на шведською мовою). Подання документації, що засвідчує вашу право на отримання ступеня бакалавра, має бути подано тут.

Наступні програмні коди та терміни застосування:

Будь ласка, подайте заявку на програмний код LNU-F1500 до 15 січня 2018 року.


Крок 2

Надішліть свій портфель до Linnaeus University (LNU).

Термін, до якого портфелі повинні бути отримані ЛНУ, - 31 січня 2018 року.


Прийняття до програми:

Якщо ви відповідаєте критеріям прийнятності, ваша заявка буде прийнята та оцінена на основі вашого портфоліо. Оцінка портфоліо здійснюється відбірковою комісією, що складається з факультету, зовнішніх експертів та студентів, які навчаються за програмою BFA. Портфель розглядається як ціле, а портфель оцінюється за такими критеріями:

 • Художня якість
 • Навички візуалізації
 • Творчий підхід

Університет не буде розкривати причини прийняття чи відхилення будь-якої індивідуальної заявки. Схвалені студенти будуть повідомлені через www.universityadmissions.se або www.antagning.se.


Контрольний список для застосування

 • Я подав мою заявку через href = "antagning.se або href =" universityadmissions.se
 • Я підготував свій портфель відповідно до наданих інструкцій.
 • Я включив в моє портфоліо лист про наміри.
 • Я завантажив портфоліо за адресою href = "drexel.lnu.se/portfolio" і переконався, що всі мої файли включені, і я подав письмові описи моїх завантажених файлів.


У вас є які-небудь питання?

Якщо у вас є будь-які питання стосовно проблеми, пов'язаної з програмою або дозволом, не соромтеся звертатися по електронній пошті до приймальної комісії: admission@lnu.se

Якщо у вас є якісь запитання щодо портфоліо чи інші запитання щодо програми, не соромтеся запитати електронною поштою координатору програми: eric.snodgrass@lnu.se

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Згорнути