Бакалавр образотворчого мистецтва у сфері зміни візуальних комунікацій

Загальні відомості

Опис програми

Ви хочете використовувати візуальне спілкування, щоб змінити світ? Тоді це правильний ступінь для вас. Програма поєднує творчість та графічний дизайн із знаннями стійкості, щоб підготувати вас до професії як візуального комунікатора / графічного дизайнера зі спеціалізацією інформаційної графіки.

Ця програма ступеня дає вам ознайомлення з основними світовими проблемами сьогодні, а також візуальними інструментами, які допомагають навести порядок у іноді переважаючому потоці інформації та по-справжньому впливати на людей.

Програма подається через низку проектів, і ви будете працювати самостійно, а також брати участь у груповій роботі та у співпраці з місцевою та регіональною громадою та підприємствами. Програма візуальної комунікації змінюється англійською мовою, і ми вітаємо студентів з усього світу. Це означає, що ви, як студент, входите до групи, що характеризується різноманітністю та добре підготуєтесь до міжнародної кар’єри дизайну.

Зміна візуальної комунікації розташована в Кальмарі, Småland - регіоні, який характеризується підприємництвом, виробництвом та ремеслом. Спільні проекти та навчальні візити дають вам безліч можливостей для розвитку взаєморозумінь та формування мереж.

Навчальне середовище в Кальмарі є особистим, безпечним та творчим, і ви будете працювати в тісному контакті з нашими практикуючими дизайнерами / лекторами та запрошеними лекторами. Багато різних предметів, пропонованих в Linnaeus University дають вам можливість працювати з різних дисциплін.

Програми бакалаврів з дизайну в Linnaeus University отримали оцінку "високої якості" в останній національній оцінці програм ступеня в галузі мистецтв.

Вимоги щодо вступу

Загальні вимоги щодо в'їзду англійською мовою.

Вибрані

Або вибір

Силабус

Клацніть тут для програми програми.

Кар'єра

Зростає попит на компетентність щодо сталого розвитку в суспільстві. Програма готує вас до кар’єри в галузі графічного дизайну, ілюстрації, інформаційної графіки, рухомих зображень та роботи з візуальною ідентичністю. Ви можете працювати в компаніях із традиційним дизайном, правозахисних організаціях та ініціативах, якими керують місцеві громади чи муніципалітети. Ви також можете створити власну компанію.

Ступінь

Бакалавр образотворчих мистецтв зі спеціалізацією візуального спілкування (Основна сфера навчання: Дизайн)


Ми досі приймаємо пізні програми.


Заявка та портфоліо

Процес подання заявки складається з двох етапів. По-перше, потрібно звернутися до програми в Інтернеті за адресою www.universityadmissions.se (англійською мовою) або www.antagning.se (шведською мовою). Тоді вам потрібно подати своє портфоліо в Linnaeus University на нашому веб-сайті href = "drexel.lnu.se/portfolio .

Нижче ви знайдете інструкції для портфоліо.

Посібник з портфоліо, Зміна візуальної комунікації

Щоб ваш представлений портфель вважався завершеним, він повинен складатися з двох компонентів:

 1. Завдання (A, B та C)
 2. Заява про мету

1. Призначення (A, B і C)

Назначення "Потужність у громадському просторі" (2 сторінок)

Відвідайте публічний простір та накресліть відносини влади, які ви стикаєтесь у цьому просторі (наприклад, стосунки між різними людьми чи групами, або стосунки між людьми та тваринами). Ви можете користуватися будь-якими доступними методами замальовок (у тому числі ескізами в інших засобах масової інформації, таких як фотографія чи відео). Ми передусім не шукаємо технічних навичок, а вашої здатності використовувати різні методи ескізування для дослідження та критичного залучення до складної теми.

Призначення B "Нормативно-критична кампанія" (2 сторінки)

Використовуйте візуальну комунікацію як інструмент для розробки кампанії, яка кидає виклик соціокультурним нормам, таким як гендерні та класові стереотипи. Представіть свою ідею з візуалізаціями в одному або декількох носіях на ваш вибір (наприклад, малюнки, плакати, інфографіка, фото, відео чи анімація) та напишіть коротке пояснення своїх думок та варіантів дизайну. Майте на увазі, що кампанія спрямована на певну аудиторію та прагне використовувати візуальну комунікацію для створення соціальних змін для сталого майбутнього. Будь ласка, подумайте про це у своєму письмовому поясненні.

Завдання C "Представити власну роботу" (6 сторінок)

Використовуйте інші сторінки, щоб показати свою власну творчу роботу. Покажіть нам приклади твоєї практики мистецтва або дизайну. Не забудьте включити роботу, яка відповідає баченню програми; це візуальне спілкування як агент для сталого зміни.

2. Постановка мети

Будь ласка, напишіть твердження про мету, що на одній сторінці А4 описує ваш інтерес до дизайну, зосереджуючись на:

 • Що ти цікавишся?
 • Що ви хочете змінити за допомогою дизайну?
 • Як ви хочете використовувати свою освіту для досягнення ваших цілей?
 • Яка стійкість до вас?

Заява про мету буде оцінюватися з точки зору:

 • Ваша здатність передбачати та запланувати своє майбутнє дизайнером
 • Ваша попередня та запланована взаємодія із стабільністю та змінами
 • Ваша майстерність у вираженні себе англійською мовою

Надішліть свою заяву про ціль на наш веб-сайт, href = "drexel.lnu.se/portfolio в PDF, PNG або JPG-форматі.

Надішліть завдання та виписку про мету на нашому веб-сайті, href = "drexel.lnu.se/portfolio у форматі PDF. Всі зображення та документи повинні бути зібрані та подані в одному PDF-документі. Будь ласка, складіть зміст та додайте всю необхідну інформацію про ваші завдання. Якщо ви не можете завантажити своє відео чи інший носій, завантажте його на зовнішній потоковому сайті та поділіться посиланням у вашому PDF-файлі.

Після того як ви подали заявку та портфоліо, з вами зв'яжеться, якщо ви вибрали для співбесіди. На співбесіді ми просимо вас надрукувати копію свого портфоліо. Якщо ви є міжнародним або студентом ЄС, який не може особисто відвідувати співбесіду, ми можемо запропонувати телефонне / інтернетове співбесіду.

Застосування

Процес подання заявки складається з двох етапів:

Крок 1

Зверніться до програми онлайн на веб-сайті www.universityadmissions.se (англійською мовою) або www.antagning.se (шведською мовою). Тут потрібно подати документи, що підтверджують право на бакалавратське навчання.

Застосовуються такі програмні коди та терміни:

Надішліть заявку на програмний код LNU-F1501 до 15 січня 2018 року.

Крок 2

Надішліть свій портфель до Linnaeus University (LNU).

Термін, до якого портфелі повинні бути отримані ЛНУ, - 31 січня 2018 року.

Прийняття до програми

Якщо ви відповідаєте критеріям прийнятності, ваша заявка буде прийнята та оцінена на основі вашого портфоліо. Оцінка портфоліо здійснюється відбірковою комісією, що складається з факультету, зовнішніх експертів та студентів, які навчаються за програмою BFA. Портфель розглядається як ціле, а портфель оцінюється за такими критеріями:

 • Художня якість
 • Навички візуалізації
 • Творчий підхід

Університет не буде розкривати причини прийняття чи відхилення будь-якої індивідуальної заявки. Схвалені студенти будуть повідомлені через www.universityadmissions.se або www.antagning.se .

Контрольний список програми

 • Я подав заявку через antagning.se або universityadmissions.se
 • Я підготував свій портфель відповідно до наданих інструкцій.
 • Я включив в моє портфоліо лист про наміри.
 • Я завантажив портфоліо за адресою href = "drexel.lnu.se/portfolio" і переконався, що всі мої файли включені, і що я подав письмове опитування моїх завантажених файлів.

У вас є які-небудь питання?

Якщо у вас є якісь питання щодо заявки чи дозволу, пов’язаного з дозволом, не соромтеся запитувати електронною поштою в приймальну службу: admission@lnu.se

Якщо у вас є якісь питання щодо портфоліо чи інші запитання щодо програми, не соромтеся запитати електронною поштою координатору програми: cassandra.troyan@lnu.se

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Згорнути