Бакалавр образотворчого мистецтва у сфері зміни візуальних комунікацій

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Ви хочете використовувати візуальну комунікацію, щоб змінити світ? Тоді це для вас відповідний ступінь. Програма поєднує в собі креативність та графічний дизайн із знанням стійкості, щоб підготувати вас до професії як візуальний комунікатор / графічний дизайнер з спеціалізацією в області інформаційної графіки.

Ця програма ступеня дає вам уявлення про сьогоднішні основні глобальні проблеми, а також візуальні інструменти, які допоможуть привести порядок до іноді надміру потоку інформації, і справді вплинути на людей.

Програма реалізується через низку проектів, і ви будете працювати незалежно, а також брати участь у роботі в групі та у співпраці з місцевою та регіональною спільнотою та підприємствами. Програма зміни візуальної комунікації доставляється англійською мовою, і ми вітаємо студентів з усього світу. Це означає, що ви, як студент, є частиною групи, яка характеризується різноманітністю і добре підготовлена ​​до міжнародної дизайнерської кар'єри.

Візуальна комунікаційна зміна розташована в місті Кальмар, Сьоланд - регіон, що характеризується підприємництвом, виробництвом та ремеслом. Спільні проекти та навчальні поїздки дають вам багато можливостей для розвитку взаєморозуміння та підробки мереж.

Навчальна середа в Кальмарі є персональною, безпечною і творчою, і ви будете працювати в тісному контакті з нашими практикуючими дизайнерами / викладачами та запрошеними викладачами. Багато різноманітних предметів, що пропонуються в Linnaeus University дають вам можливість працювати в різних дисциплінах.

Програми бакалавра з дизайну в Linnaeus University отримали ступінь "високої якості" в самої останньої національної оцінки ступеню програми в галузі мистецтв.


Вимоги щодо вступу

Загальні вимоги щодо в'їзду англійською мовою.


Вибрані

Або вибір


Силабус

Клацніть тут для навчальної програми програми.


Кар'єра

Зростає попит на компетентність у стійкості суспільства. Програма готує вас до кар'єри в області графічного дизайну, ілюстрації, інформаційної графіки, рухомих зображень та візуальної ідентичності. Ви можете працювати у традиційних дизайнерських компаніях, правозахисних організаціях та в ініціативах місцевих громад чи муніципалітетів. Ви також можете почати свою власну компанію.


Ступінь

Бакалавр образотворчих мистецтв зі спеціалізацією у сфері візуального спілкування (основна галузь: дизайн)


Ми досі приймаємо пізні програми.


Заявка та портфоліо

Процес подання заявки складається з двох етапів. По-перше, вам потрібно звернутися до програми онлайн за адресою www.universityadmissions.se (англійською мовою) або www.antagning.se (на шведською мовою). Тоді вам необхідно подати свій портфель в Linnaeus University Ліннеуса за нашим веб-сайтом href = "drexel.lnu.se/portfolio .

Нижче ви знайдете інструкції для портфоліо.


Посібник з портфоліо, Зміна візуальної комунікації

Щоб ваш представлений портфель вважався завершеним, він повинен складатися з двох компонентів:

 1. Завдання (A, B та C)
 2. Заява про мету


1. Завдання (A, B та C)

Назначення "Потужність у громадському просторі" (2 сторінок)

Відвідайте публічний простір і намалюйте відносини влади, які ви зустрічаєте в цьому просторі (відносини між окремими особами або групами, наприклад, або відносини між людьми та тваринами). Ви можете користуватися будь-якими методами накреслення (включаючи ескізи в інших носіях, таких як фотографії або відео). Ми не в першу чергу шукаємо технічних навичок, але для вашої здатності використовувати різні нариси, щоб вивчати і критично займатися складною темою.


Завдання Б "Нормативно-критична кампанія" (2 сторінок)

Використовуйте візуальну комунікацію як інструмент для розробки кампанії, яка викличе складні соціально-культурні норми, такі як гендерні чи класові стереотипи. Представте свою ідею з візуалізацією на одному або декількох носіях вашого вибору (наприклад, малюнки, афіші, інфографіки, фото, відео, анімацію) та напишіть коротке пояснення ваших думок та варіантів дизайну. Пам'ятайте, що кампанія спрямована на конкретну аудиторію та що метою є використання візуальних комунікацій для створення соціальних змін для стійкого майбутнього. Будь ласка, подумайте про це в письмовому поясненні.


Завдання С "Подаруй свою роботу" (6 сторінок)

Використовуйте інші сторінки, щоб показати свою власну творчу роботу. Покажіть нам приклади твоєї практики мистецтва або дизайну. Не забудьте включити роботу, яка відповідає баченню програми; це візуальне спілкування як агент для сталого зміни.


2. Заява про призначення

Будь ласка, напишіть твердження про мету, що на одній сторінці А4 описує ваш інтерес до дизайну, зосереджуючись на:

 • Що ти цікавишся?
 • Що ви хочете змінити за допомогою дизайну?
 • Як ви хочете використовувати свою освіту для досягнення ваших цілей?
 • Яка стійкість до вас?

Заява про мету буде оцінюватися з точки зору:

 • Ваша здатність передбачати та запланувати своє майбутнє дизайнером
 • Ваша попередня та запланована взаємодія із стабільністю та змінами
 • Ваша майстерність у вираженні себе англійською мовою

Надішліть свою заяву про ціль на наш веб-сайт, href = "drexel.lnu.se/portfolio в PDF, PNG або JPG-форматі.

Надішліть завдання та виписку про мету на нашому веб-сайті, href = "drexel.lnu.se/portfolio у форматі PDF. Всі зображення та документи повинні бути зібрані та подані в одному PDF-документі. Будь ласка, складіть зміст та додайте всю необхідну інформацію про ваші завдання. Якщо ви не можете завантажити своє відео чи інший носій, завантажте його на зовнішній потоковому сайті та поділіться посиланням у вашому PDF-файлі.

Після того як ви подали заявку та портфоліо, з вами зв'яжеться, якщо ви вибрали для співбесіди. На співбесіді ми просимо вас надрукувати копію свого портфоліо. Якщо ви є міжнародним або студентом ЄС, який не може особисто відвідувати співбесіду, ми можемо запропонувати телефонне / інтернетове співбесіду.


Застосування

Процес подання заявки складається з двох етапів:


Крок 1

Запропонуйте програму в Інтернеті за адресою www.universityadmissions.se (англійською мовою) або www.antagning.se (на шведською мовою). Подання документації, що засвідчує вашу право на отримання ступеня бакалавра, має бути подано тут.

Наступні програмні коди та терміни застосування:

Будь ласка, подайте заявку на програмний код LNU-F1501 до 15 січня 2018 року.


Крок 2

Надішліть свій портфель до Linnaeus University (LNU).

Термін, до якого портфелі повинні бути отримані ЛНУ, - 31 січня 2018 року.


Прийняття до програми

Якщо ви відповідаєте критеріям прийнятності, ваша заявка буде прийнята та оцінена на основі вашого портфоліо. Оцінка портфоліо здійснюється відбірковою комісією, що складається з факультету, зовнішніх експертів та студентів, які навчаються за програмою BFA. Портфель розглядається як ціле, а портфель оцінюється за такими критеріями:

 • Художня якість
 • Навички візуалізації
 • Творчий підхід

Університет не буде розкривати причини прийняття чи відхилення будь-якої індивідуальної заявки. Схвалені студенти будуть повідомлені через www.universityadmissions.se або www.antagning.se .


Контрольний список для застосування

 • Я подав заявку через antagning.se або universityadmissions.se
 • Я підготував свій портфель відповідно до наданих інструкцій.
 • Я включив в моє портфоліо лист про наміри.
 • Я завантажив портфоліо за адресою href = "drexel.lnu.se/portfolio" і переконався, що всі мої файли включені, і що я подав письмове опитування моїх завантажених файлів.


У вас є які-небудь питання?

Якщо у вас є будь-які питання стосовно проблеми, пов'язаної з програмою або дозволом, не соромтеся звертатися по електронній пошті до приймальної комісії: admission@lnu.se

Якщо у вас виникли питання щодо портфоліо чи інших питань про програму, не соромтеся звертатися по електронній пошті до координатора програми: cassandra.troyan@lnu.se

Останнє оновлення Липень 2018

Про навчальний заклад

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Згорнути