Бакалавр освіти (з відзнакою) (Спортивна наука)

Загальні відомості

Опис програми

Цілі програми

Бакалавр освітньої програми (з відзнакою) (Спортивна наука) має на меті навчати студентів, які бажають продовжувати кар'єру, пов'язану з науковим освітою, з акцентом на спортивну науку в умовах, відмінних від початкових і середніх шкіл.

Після завершення програми успішні студенти повинні мати можливість:

 • Продемонструйте свої академічні та прикладні навички та знання в основних та прикладних областях спортивної науки, таких як анатомія, біомеханіка, фізіологія фізичних вправ, соціологія, психологія, харчування та руховий контроль. Освоєння студентів у цих сферах буде вирішальним для їхньої кар'єри та дасть їм змогу підтримувати діяльність своїх клієнтів у навчальних середовищах та контекстах, а також дозволить активно виконувати програму досліджень.
 • Критично оцінюйте концепції розробки та виконання навчальних програм, а також аспекти педагогіки, пов'язані зі спортивною наукою. Як фахівці зі спортивних наук, випускники стануть джерелом неупередженої інформації для своїх клієнтів, а їхні навички та знання дозволять їм обирати кар’єрні шляхи та корисно сприяти суспільству як у традиційних, так і нетрадиційних навчальних закладах, а також у приватних та державних організацій.
 • Продемонструйте своє ефективне вивчення спортивної науки за допомогою усних презентацій, лабораторних звітів та письмових рефератів, а також шляхом виконання дослідницького проекту з відзнакою

Особливості програми

В даний час в Гонконзі немає програм для студентів спеціально в галузі природничо-наукової освіти, де фокус спортивної науки. Існують програми, які належать до широкого спектру фізичного виховання / спорту / вправи в інших закладах. Тим не менш, вони орієнтовані на інший ринок, зосереджуючись на педагогічній освіті педагогів для місцевих шкіл, заняттях фізичною діяльністю або кар'єрою з управління відпочинком. Програма EdUHK була б більш зосереджена на спортивній науці, як це розуміється в міжнародному контексті. Таким чином, це буде потенційно привабливою програмою для зарубіжних заявників.

Структура програми *

Відповідно до прихильності університету до розвитку цілої людини, програма становить загальний досвід навчання для всіх студентів, включаючи курсову роботу, відмітний проект, стажування, факультативи, загальну освіту, спільне навчання та службове навчання та підвищення мови, щоб забезпечити наших випускників стати відповідальними громадянами з широкими знаннями в галузі спортивної науки. Студенти старших класів завершать дворічну програму на 66 кредитних балів. Наступна таблиця описує курси та досвід навчання, які містять програму ступеня:

Доменні та кредитні бали

 • Основні дослідження
  • Курсова робота, 33 кредитні бали
  • Проект відзнаки, 6 кредитних балів
  • Стажування, 6 кредитних балів
 • Факультативи, 15 кредитних балів
 • Загальна освіта, 3 кредитні бали
 • Спільне навчання та сервісне навчання, 3 кредитні бали
 • Всього: 66 кредитних балів

* Структура навчальної програми підлягає перегляду.

Примітка: Заняття проводяться в університеті Tai Po Campus і Tseung Kwan O Study Center / Центр досліджень супутників Коулун Тонг / Спортивний центр за рішенням університету.

Основні дослідження

Основний курс для студентів старших класів складається з 45 кредитних балів, у тому числі 33 бали з викладаних курсів, 6 кредитних балів за стажування та 6 кредитних балів з відзнаки проекту.

Під час стажування студенти зобов'язані проходити практику в спортивно-орієнтованій організації чи компанії, щоб надалі розвивати свої вміння та знання. Цей досвід також дозволяє студентам інтегрувати теорію та практику. Проект відзнаки - це кредитна дисертація чи великий проект. Він заохочує студентів інтегрувати свій досвід навчання зі знаннями та вміннями, набутими під час навчання, у межах обраної теми особистого інтересу. Під керівництвом керівника проекту студенти будуть розвивати свої дослідницькі навички з курсової роботи майора.

Майор

Назва курсу *

 • Фізіологія вправи
 • Вступна біомеханіка
 • Вимірювання та статистика в галузі спортивної науки
 • Дизайн програми вправ
 • Методи дослідження спортивної науки
 • Планування навчальних програм та педагогіка в спортивній науковій освіті
 • Спорт і вправи для спеціальних груп населення
 • Високопродуктивне харчування
 • Принципи та практика зміцнення здоров'я
 • Запобігання та управління спортивними травмами
 • Психологічні аспекти елітної діяльності
 • Стажування
 • Проект почесного звання

* Список курсів підлягає перегляду.

Факультативи

Крім основних курсів, програма включає курси за вибором. Слід визнати, що деякі студенти, можливо, захочуть обрати факультативи в тих областях, які можуть ще більше поглибити їх розуміння в певній галузі та можуть розширити їхній Pathways кар’єри.

Загальна освіта

Курси загальної освіти (GE) розвивають здатність студентів стати освіченими громадянами. Студенти повинні здобути широкі знання та володіти здатністю інтегрувати різні дисципліни у своє розуміння світу.

Навчальний і службовий навчання

Курси спільного навчання та службового навчання (CSL), спрямовані на досягнення загального досвіду навчання та надання можливостей навчання на основі послуг, щоб розширити досвід навчання студентів за межами традиційної навчальної програми на базі класу.

Підвищення мови

Центр мови в освіті (CLE) надає як кредитні, так і некредитні мовні програми (англійська та китайська мови); програми підтримки самостійного доступу та соціальні заходи для культурного та мовного обміну.

Середня інструкція

Програма в основному проводиться англійською мовою.

Перспективи кар'єри / Професійні кваліфікації

Випускники цієї програми знайдуть широкий вибір кар'єри і подальшої освіти Pathways , в тому числі спортивної науки вихователя (University Academic, Дослідник), здоров'я і Wellness Expert (серцевої реабілітації радник Вправа реабілітації Advisor, реабілітації Case Manager, профілактика травматизму консультант, громадського здоров'я Радник, консультант з охорони праці та безпеки праці, консультант з питань спортивних наук (фізичні вправи, фізіологія, харчування, біомеханіка), консультант зі спорту та фітнесу (тренер, спортивний консультант, керівник тренажерних залів / власник), координатор громади / шкіл (шкільний спорт, підготовка до викладання) , Торговий та маркетинговий представник (Медичні товари, Спортивні товари).

Останнє оновлення May 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Education University of Hong Kong is a publicly funded tertiary institution dedicated to the advancement of teaching and learning, through a diverse offering of academic and research programmes on ... Детальніше

The Education University of Hong Kong is a publicly funded tertiary institution dedicated to the advancement of teaching and learning, through a diverse offering of academic and research programmes on teacher education and complementary social sciences and humanities disciplines. Згорнути