Бакалавр політології та державного управління

Загальні відомості

Опис програми105971_dscn8839-3.jpg

Отримати сильний досвід робочої сили з ступенем політології.

University of Southern Indiana приймає практичний підхід до політології. Наша ступінь бакалавра з політичної науки виводить вас з класу та на робоче місце, де ви можете залучитись до політичного процесу та побачити концепції політичної науки в дії.

Будучи політологічним фахівцем, ви матимете змогу отримати безпосередній досвід роботи в законодавчому органі або правовій системі штату Індіана, зміцнюючи вашу кандидатуру на роботу та випускні курси, включаючи юридичну школу. Крім того, ступінь політології USI приділяє особливу увагу навичкам, які високо цінують сьогоднішні роботодавці, зокрема:

  • Написання
  • Дослідження
  • Критичне мислення
  • Статистичний аналіз
  • Творче вирішення проблем

Ваші курси з політології будуть очолюватися досвідченими факультетами (ніколи не випускниками) з невеликими класами, які сприяють взаємодії. Ступінь політології пропонує чудову підготовку до кар'єри в уряді, право, навчання, бізнесі та журналістиці.

Щоб дізнатись, як програма політології американської мови може підготувати вас до можливостей для кар'єри та випускної школи, зверніться до USI Admission на номер 800-467-1965.105972_Chicago-ARNOVA-Conference.jpg

Наша ступінь політології створює комерційні навички, які прагнуть роботодавці.

Програма політології USI виділяється завдяки своїм сильним стажуванням. Ви можете вибрати два типи політологічних стажування:

  • Законодавчий: Ви будете витрачати один семестр на роботу з законодавцями штатів у штаті Індіана. Ваш досвід може включати роботу над політичною кампанією.
  • Політологія: Ви будете витрачати щонайменше 150 годин, що працюють у цій галузі. Наші стажування дозволяють студентам працювати в адвокатській або судовій інстанції, у державному офісі чи в кампанії. Цей практичний досвід допомагає розбудувати свої професійні навички та своє резюме.

Крім того, ви можете розробити незалежний дослідницький проект з предмету з політології, який ви виберете на свій розсуд, завершившись політологічним тезам.

Майори

  • Політологія та державне управління
  • Міжнародні дослідження
  • Освіта

Опис програми

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1965, the University of Southern Indiana enrolls nearly 9,500 undergraduate and graduate students in 80 majors. A public higher education institution, located on a beautiful 1,400-acre camp ... Детальніше

Founded in 1965, the University of Southern Indiana enrolls nearly 9,500 undergraduate and graduate students in 80 majors. A public higher education institution, located on a beautiful 1,400-acre campus in Evansville, Indiana, USI offers programs through the College of Liberal Arts, Romain College of Business, College of Nursing and Health Professions, and the Pott College of Science, Engineering, and Education. Згорнути