Бакалавр по цивільному будівництву

Загальні відомості

Опис програми

Будівельна інженерія є однією з найбільш популярних і визнаних спеціальностей у розвинутих ринкових економіках. Вона надає фахівцям всі будівельні та адміністративні дисципліни - інженерну, будівельну, консультаційну та експертну консультації, муніципальні та державні органи.

Він готує експертів на різних рівнях в рамках інвестиційного процесу, працюючи у відповідності до європейських екологічних стандартів у динамічному, глобальному бізнес середовищі з підвищенням конкурентоспроможності. Тому ця галузь техніки пов'язана з наданням багатьох основних послуг, необхідних для розвитку суспільства. Його успішна практика вимагає ефективного застосування математики, фізики та економіки.

Курс навчання розроблений з урахуванням останніх тенденцій та вимог провідних європейських та американських університетів у цій галузі.

Програма будівництва, запропонована Європейським політехнічним університетом, також розроблена з урахуванням найновіших вимог до бізнесу, компаній та соціальних обов'язків перед суспільством. Завдяки сучасним методам навчання та досліджень, а також за участю іноземних репетиторів - Еразма, літньої практики в реальних будівельних компаніях, студенти набувають необхідної підготовки на європейському рівні.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ

Для вирішення завдань, що виникають у суспільстві, що розвивається, програма має намір забезпечити високопродуктивну інженерну освіту, яка сприяє особистої, професійної та соціальної відповідальності, технічному досвіду та творчості; і ефективна командна робота та лідерство.

Очікується, що наші випускники цивільної інженерії отримають наступну освітню програму протягом 4 років: професіонали, які:

1) Продемонструйте високий рівень індивідуальної, професійної та соціальної відповідальності:

 • виконуючи свої обов'язки з першочерговим розглядом суспільства, здоров'я та благополуччя громадськості, а також відстоюючи і просуваючи цілісність та гідність професії;
 • сприяння професійним товариствам; що потребують професійного ліцензування та залучення до навчання протягом усього життя;
 • розглядаючи економічні, правові, політичні, екологічні, соціальні та культурні наслідки проектів у своїх рішеннях, а також здійснюючи правильне судження, коли стикаються з етичними етичними проблемами.

2) Застосовуйте технічні та нетехнічні навички як традиційними, так і творчими способами:

 • застосування принципів математики, науки та техніки для вирішення питань, пов'язаних з будівництвом, що стоять перед суспільством;
 • включення широти та глибини важливих технічних і нетехнічних знань, щоб бути продуктивним у сучасному світі;
 • використовуючи креативність, щоб знайти рішення для складних проблем будівництва.

3) Продемонструйте міцні комунікації, колективну роботу та навички лідерства:

 • ефективно спілкуватися з професіоналами та громадськістю;
 • ефективно функціонувати в різних соціально-економічних групах;
 • виступаючи в ролі лідерів у професіоналі та спільнотах через активну участь.

Бакалаври, які закінчили в "Цивільному будівництві", мають кваліфікацію, щоб зробити кар'єру як:

 • Інженери-виробники та спеціалісти з маркетингу; експерти, технічні наглядачі, консультанти та менеджери у державних та приватних компаніях, будівельні та ділові компанії, державні та міжнародні установи;
 • Менеджери ремонтних робіт, експлуатації та обслуговування будівель та споруд;
 • Експерти в органах моніторингу, міжнародних організацій у галузі будівництва; консалтингові компанії; у сфері торгівлі нерухомістю та вчителями професійної архітектури та будівництва середніх шкіл.

Бакалаврська програма характеризується вимогами через практику та орієнтований на застосування навчальний підхід. Таким чином, цей етап перебуває в безпосередній відповідальності відповідних секторів, в яких працюють випускники, і, отже, набагато більш орієнтована на ціль. Всі випускники-інженери-бакалаври працюють у своїй галузі навчання в компаніях у 8 країнах - від Cina та Норвегії до Дубая.

Останнє оновлення Січ 2018

Про навчальний заклад

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation.

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation. Згорнути