Бакалавр по цивільному будівництву

Загальні відомості

Опис програми

Навіщо займатися цивільним будівництвом у WVU Tech?

Компанія WVU Tech, призначена для задоволення потреб галузі, пропонує практичну програму з невеликими класами. Програма має акцент на підготовці студентів до Основи інженерного іспиту (FE Exam) , необхідного кроку до професійної реєстрації. Студенти, котрі користуються будівництвом, будівництвом та проектуванням і зацікавлені у вирішенні екологічних проблем, як правило, користуються цією програмою.

Які можливості є для випускників?

Випускники цивільного будівництва займаються кар'єрою, яка залучає їх до планування, проектування, будівництва та обслуговування мостів, будівель, фундаментів, дамб, систем утилізації санітарних і твердих побутових відходів, автомобільних доріг, аеропортових споруд, транспортних систем, водних шляхів, гідроелектростанцій, трубопроводів, підготовки вугілля та завантажувальні пристрої, серед інших. Багато наших випускників також продовжують займатися аспірантами.

Що студенти кажуть, що вони найбільше користуються програмою?

Багато хто з наших студентів беруть участь у Студентському відділі WVU в Американському суспільстві цивільних інженерів (ASCE), який дозволяє студентам розвивати особисті стосунки зі студентами та професіоналами, які виходять за межі випускної роботи. Під час щорічної весни на Конференції у Вірджинії студентська школа ASCE конкурує зі студентами інших інженерних шкіл у декількох заходах, що включають конкретні каное, конкурс будівництва сталевого мосту, олімпіадний конкурс, конкурс на вирішення проблем, конкурс екологічного дизайну та презентація Харді Креста

Дизайн включений у навчальний план технічного цивільного будівництва WVU Tech , і досвід дизайну починається з самого початку з деяким впливом в області геодезії та механіки матеріалів курсів. Дизайн експозиції продовжується в молодших і старших років з 11 курсів з дизайнерськими компонентами на загальну суму 20 годин дизайну. Дизайнерський компонент завершується проектом курсового каменю, в якому студентські колективи відповідають за завершення комплексного проекту будівництва з усними та письмовими презентаціями проекту.

Значний досвід розробки також включає в себе декілька необхідних та факультативних курсів цивільного будівництва. Обов'язкові курси та необхідні курси з вибором, які включають значний дизайн-вміст, - гідравлічна інженерія, вступ до екологічної інженерії, транспортне машинобудування, будівельні матеріали, вступна механіка грунту, необхідний конструктивний дизайн фасаду (конструктивна конструкція сталі або конструкція залізобетону), необхідні геотехнічні виборчі Проектування фундаменту, грунтові води та сепарації або проектування земляних робіт), необхідні екологічні фактори (передові санітарні, просунуті гідравліки, інженерна гідрологія або поводження з твердими відходами), необхідні транспортні засоби (інженерна справа автомобільних доріг або інженерія дорожнього руху) та комплексний проект будівництва. Два додаткових факультативних курсу (один курс CE та один технічний вибірний курс) також повинні містити як мінімум дві години дизайнерського змісту.

Інтегрований цивільний інженерний проект вимагає, щоб студенти повністю проектувати інженерно-будівельний проект, що охоплює кілька цивільних інженерних дисциплін та принципів управління проектами та / або будівництвом, аналіз вартості, оцінки та планування. Обговорення та розглядання обмежень, таких як економічні чинники, безпека, надійність, естетика, етика та соціальний вплив, включені як звичайна частина більшості дизайнерських курсів. Естетика та соціальний вплив підкреслюються в курсі Вступ до екологічної інженерії. Етика, безпека, соціальні наслідки та професійні питання розглядаються на курсі старшого інженерного семінару.

pexels-photo

Цілі програми

Випускники WVU Tech з цивільної інженерної програми:

 • Отримати роботу в галузі цивільного будівництва та займати посади, що мають значну професійну відповідальність.
 • Отримати професійну реєстрацію.
 • Бути підготовленим академічно, щоб ті, хто вирішив продовжити навчання, будуть успішними.
 • Будьте обладнані, щоб вивчати нові навички, коли вони просунулися у своїй кар'єрі, і, як наслідок, вони зможуть перейти на позиції, що мають підвищену лідерську поведінку, наставництво та відповідальність за управління.

Результати навчання студента

Кафедра цивільного будівництва оцінює досягнення освітніх завдань цивільної інженерної програми за допомогою випускників, аспірантів, аспірантів та опитувальників.

Випускники програми продемонструють:

 • вміння застосовувати знання з математики, науки та техніки.
 • вміння розробляти та проводити експерименти, а також аналізувати та інтерпретувати дані.
 • здатність проектувати інженерні проекти або компоненти проектів, щоб відповідати потрібним потребам у рамках реальних економічних, екологічних, соціальних, політичних, етичних, охорони здоров'я та безпеки, технологічності та обмежень стійкості.
 • можливість функціонувати на багатодисциплінарних колективах.
 • здатність виявляти, формулювати та вирішувати проблеми інженерної справи.
 • розуміння професійної та етичної відповідальності.
 • вміння ефективно спілкуватися.
 • широку освіту, необхідну для розуміння впливу інженерних рішень у глобальному, економічному, екологічному та суспільному контексті.
 • вміння займатися навчанням упродовж життя.
 • знання сучасних проблем.
 • вміння використовувати техніку, навички та сучасні інженерні інструменти, необхідні для інженерної практики.
 • здатність застосовувати звукові практики безпеки в лабораторних і проектних роботах.
 • здатність розробляти та управляти бюджетами та графіками.

Ці результати програми досягаються за рахунок твердого обґрунтування математики, хімії та фізики, а також сильного розуміння основних принципів інженерії. Студенти також отримують широку експозицію гуманітарних та соціальних наук та широкий розвиток основ матеріалів матеріалознавства, охорони навколишнього середовища, геотехнічної, гідротехнічної, структурної та транспортної техніки. Спеціалізація в одній або кількох галузях цивільного будівництва можлива за вибором цивільних та технічних факультативів під час молодших та старших років.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid.

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid. Згорнути