Бакалавр психологічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь бакалавра психологічних наук є надійною базою для наукового вивчення індивідуальної та групової поведінки та психічних процесів у рамках навчальної програми з гуманітарних наук. Це дозволяє студентам здобути знання, специфічні для дисципліни, необхідні для подальшого вивчення психології та суміжних галузей (наприклад, соціальна робота, освіта, бізнес). Це також дозволяє студентам розвивати та відточувати міжособистісні, аналітичні, кількісні та комунікативні навички, які можна використовувати у різних сферах: від соціальних служб до наукової журналістики, до продажів та реклами.

Результати навчання

ЛОС 1. База знань з психології. Студенти повинні продемонструвати знання та розуміння основних понять, теорій, емпіричних висновків та застосування у основних сферах психології.

ЛОС 2. Науковий розслідування та критичне мислення. Студенти повинні продемонструвати адекватні знання про методи та процедури наукового дослідження та розвивати наукові міркування та навички вирішення проблем.

ЛОС 3. Зв'язок. Студенти повинні продемонструвати належну компетентність у письмовій, усній та міжособистісній комунікативні навички. Вони повинні вміти писати переконливі наукові аргументи, представляти інформацію за допомогою наукового підходу та чітко викладати власні ідеї.

ЛОС 4. Етична та соціальна відповідальність. Студенти повинні розвивати етичну та соціально відповідальну поведінку для професійних та особистих умов. Вони повинні бути ознайомлені з формальними нормами, що регулюють етику в цій професії (наприклад, Кодекс етики APA, Codice Deontologico degli Psicologi italiani, Управління захисту прав людини та протоколи IRB) і мати можливість застосовувати етичні стандарти для оцінки психологічної науки та практики.

ЛОС 5. Професійний розвиток. Студенти повинні мати можливість застосовувати специфічний психологічний зміст та навички до налаштувань робочого місця. Вони повинні розвивати та вдосконалювати навички управління проектами, здатність працювати в команді та підготовку до кар’єри.

head, skull, blowгеральт / Піксабай

Вимоги до ступеня

А. Вимоги до володіння університетом англійською мовою, математикою та іноземною мовою.

 • Англійська: Усі студенти повинні продемонструвати знання англійської мови, заповнивши EN 110 Advanced Composition з оцінкою С і вище. Нові студенти будуть розміщені в стандартах EN 103, EN 105 або EN 110 на основі іспиту з англійської мови щодо складання англійської мови університету і повинні пройти курси з композиції, поки ця вимога не буде задоволена.
 • Математика: Усі студенти повинні продемонструвати знання математики, заповнивши MA 101 Algebra або MA100 Кінцеву математику з оцінкою С або вище. Студенти, які зараховані або планують записатись на магістр ділового адміністрування, зобов'язані скласти алгедру MA 101. Інші студенти мають можливість вибору між MA 101 та MA 100. Нові студенти можуть бути звільнені від цієї вимоги на підставі іспиту з викладання математики університету; в іншому випадку вони повинні скласти MA 101 або MA 100 протягом першого семестру відвідування та доки ця вимога не буде задоволена.
 • Іноземна мова: Усі студенти повинні продемонструвати знання іноземної мови, рівнозначне року навчання іноземною мовою з письмовою літературою. Студенти, які мають національну інформацію про середню освіту іншою мовою, ніж англійська, вважатимуться задоволеними цією вимогою.

B. Загальні вимоги до розповсюдження університету з англійської мови, математики, науки, соціальних наук, гуманітарних наук та образотворчого мистецтва.

 • Англійська література: два курси англійської літератури, один з яких може бути замінений на курс порівняльної або драматичної літератури в англійському перекладі. (Ці курси повинні мати EN 110 як обов'язкова умова.)
 • Математика та наука: два курси з математики, природознавства чи інформатики. (MA100 та MA101 не відповідають цій вимозі.)
 • Суспільні науки, гуманітарні та образотворчі мистецтва: Сім курсів розподілено наступним чином:
  • Суспільні науки - принаймні два курси з комунікацій, економіки, політології чи психології.
  • Гуманітарні науки - принаймні два курси з історії, літератури, філософії чи релігії.
  • Образотворче мистецтво - принаймні один курс історії мистецтва, творчого письма, драматичної літератури, музики, студійного мистецтва чи театру.

Жоден курс не може бути використаний для задоволення більш ніж однієї загальної вимоги до розповсюдження.

C. Основні курси

 • PS 101 Вступ до психології
 • PS 208 Вступ до статистичного аналізу психологічних даних
 • PS 210 Введення в методи дослідження
 • PS 307 Когнітивна психологія
 • PS 370 Психобіологія
 • PS 320 Психологія розвитку
 • PS 334 Соціальна психологія
 • Два курси ПС з двох із чотирьох областей: когнітивна, психобіологічна, розвивальна та соціокультурна
 • Один курс ПС з одного з трьох напрямків: клінічна психологія, промислово-організаційна психологія, педагогічна психологія
 • PS 480 Старший семінар з психології

D. Основні факультативи

П'ять додаткових курсів, які слід обрати, як радить, з будь-якого з доступних курсів психології, які вже не використовувались для задоволення основних вимог курсу.

E. Загальні факультативи, достатні для отримання загальної кількості 120 кредитів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

John Cabot University, founded in 1972, is an American liberal arts university offering undergraduate degrees to English-speaking students from all over the world. You will study in the heart of Rome, ... Детальніше

John Cabot University, founded in 1972, is an American liberal arts university offering undergraduate degrees to English-speaking students from all over the world. You will study in the heart of Rome, surrounded by culture, history, art, business, and politics. Згорнути