Бакалавр світових та міжнародних досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Програма Carleton Bachelor of Global and International Studies (BGInS) використовує переваги та позиції Карлетона, щоб забезпечити бакалаврську освіту з глобальних та міжнародних питань, що може дати вам перевагу на сучасному ринку праці. У програмі чотири взаємопов’язані компоненти. Основна послідовність курсу забезпечує всім студентам спільну мультидисциплінарну основу в глобальних та міжнародних дослідженнях. 18 спеціалізацій охоплюють конкретні міжнародні та глобальні теми чи географічні райони, даючи можливість зосередити навчання відповідно до ваших інтересів.

Вимога другої мови та вимога міжнародного досвіду включаються, щоб ви могли закінчити не лише нові знання та навички, але й розширений світогляд.

Перевага Карлтона

Понад 80 викладачів факультету мистецтв та соціальних наук та факультету зв’язків з громадськістю беруть участь у програмі BGInS. Ці викладачі включають експертів із широкого спектру тем, пов’язаних із глобальними та міжнародними дослідженнями, а також фахівців у багатьох різних регіонах світу. У Карлетоні проживає Коледж з громадських справ Артура Крьогера (адміністративний будинок програми BGInS), Школа міжнародних зв'язків Норман Патерсон (відома аспірантура з міжнародних справ Канади) та безліч інших відділів, шкіл та інститути з міжнародним спрямуванням, включаючи Інститут африканських досліджень та Інститут європейських, російських та євразійських досліджень. Програми, такі як географія, кінознавство та релігія, також пропонують курси кредитування, які викладають у міжнародних регіонах.

Перевагою капіталу

Де краще вивчити світ та стосунки між його народами, ніж Оттава, національна столиця Канади? Місто, де проживає федеральний уряд Канади, є місцем проживання багатьох міжнародних установ країни, в тому числі Канади з глобальних питань. Оттава - процвітаючий космополітичний центр, де ви знайдете безліч посольств, консульств, міжнародних установ, наукових і культурних установ, національних та місцевих неурядових організацій (НУО), а також велику концентрацію високотехнологічних фірм, орієнтованих на світовий рівень.

Програма

Глобальні та міжнародні перспективи

Програма BGInS спирається на дві чіткі, але взаємопов'язані концепції "міжнародного" та "глобального". Науковці з “міжнародною” спрямованістю прагнуть поглянути на світ у національній державі та через неї. Вони стосуються питань, пов'язаних з економікою, правом та політикою, міжнародною державною системою та пов'язаними з ними питаннями торгівлі, прав людини та конфліктів. Науковці з «глобальною» спрямованістю дивляться насамперед на змінні значення ідентичності та приналежності у світовому співтоваристві, особливо в умовах багатьох змін, спричинених глобалізацією. Вони черпають уявлення з гуманітарних наук (література, релігія, історія та мистецтво), щоб подивитися на світ поза та поза державою, одночасно проблематизуючи розрізнення держави та суспільства.

Програма BGInS є першою в Канаді, яка підкреслює глобальні та міжнародні підходи до вивчення світу. Це ставить ці дві точки зору у творчу напруженість один з одним, дозволяючи студентам набувати тонкого розуміння світу, в якому ми живемо. Вона є мультидисциплінарною в тому, що вона розглядає світ через багато різних дисциплінарних перспектив; вона є міждисциплінарною в тому, що вона ставить ці дисциплінарні перспективи у творчий діалог один з одним.

Спеціалізації

Спеціалізації дозволяють студентам отримати глибші знання в одній галузі глобальних та міжнародних досліджень, яка їх цікавить. Усі студенти, які вступають до програми BGInS, повинні під час прийому вибрати одну спеціалізацію, хоча після вступу в програму можна змінити спеціалізацію.

 • Африка та глобалізація
 • Європа і Росія у світі
 • Французькі та франкомовні дослідження
 • Глобальна та транснаціональна історія
 • Глобальний розвиток
 • Глобальні статеві та сексуальні стосунки
 • Глобальні нерівності та соціальні зміни
 • Глобальне право та соціальна справедливість
 • Глобальна література
 • Глобальні медіа та комунікації
 • Глобальна політика
 • Глобальні релігії: ідентичність та спільнота
 • Глобалізація та навколишнє середовище
 • Глобалізація, культура і влада
 • Міжнародна економічна політика
 • Латиноамериканські та карибські дослідження
 • Дослідження міграції та діаспори
 • Викладання англійської мови в глобальних контекстах

Вимога до мови

Основна вимога до спілкування зі світом - вміння говорити більш ніж однією мовою. З цієї причини програма BGInS очікує, що студенти пройдуть вимогу другої мови. Ті студенти, які не мають навичок другою мовою, можуть пройти курси, пропоновані нашою Школі лінгвістики та вивчення мов (SLaLS) або нашим відділом французької мови. Варіанти включають арабську, китайську (мандарин), французьку, німецьку, італійську, японську, португальську, російську та іспанську мови. Ті студенти, які вже надходять, які вже володіють навичками другої мови, можуть «перевірити» цю вимогу. Розуміння іншої мови не тільки допоможе вам стати культурним грамотним громадянином світу, але й може збільшити ваші майбутні перспективи працевлаштування.

Міжнародний досвід

Одна справа вивчати частину світу, а іншу - жити там. З цієї причини програма BGInS має вимогу щодо міжнародного досвіду як невід'ємну частину програми. Ви можете виконати цю вимогу, навчаючись за кордоном за листом дозволу, навчаючись за кордоном за однією з міжнародних угод про обмін Карлетона, проведення міжнародного стажування, закінчення курсу Карлтонського університету за кордоном або з нашого інноваційного курсу інтернаціоналізації @ home. Багато студентів вважають, що навчання за кордоном - це досвід збагачення, навіть перетворення життя. Крім того, сучасні дослідження показують, що студенти, які навчалися за кордоном, мають конкурентну перевагу на робочому місці.

Майбутні можливості

Робоче місце

Глобальна перспектива, міжкультурне розуміння та здібності до другої мови стають все більш важливими навичками для успіху на робочому місці. Випускники програми BGInS отримали ці навички завдяки досвіду проживання за кордоном, об'єкту другою мовою та знанням різноманітності та складності в глобальному соціальному та культурному середовищі.

Ступінь BGInS може забезпечити основу для кар'єри в галузі реклами, бізнесу, комунікацій, зовнішньої служби, журналістики, маркетингу, аналізу політики, зв'язків з громадськістю, громадського обслуговування, продажів та багатьох інших галузей.

Випускні програми

Сильна підготовка в глобальних і міжнародних дослідженнях, які пропонує BGInS, зробить вас конкурентоспроможним претендентом на широкий спектр випускних програм, включаючи багатодисциплінарні програми в міжнародних справах або державну політику і програми в різних дисциплінах, які сприяють BGInS. Якщо ви вважаєте, що бажаєте пройти вищу освіту, вам рекомендується досліджувати програми випускників на ранній стадії, щоб забезпечити відповідність вашої програми відповідним вимогам вищого рівня.

Досліджуйте глобальні та міжнародні дослідження в Карлтонському університеті

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... Детальніше

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. Згорнути