Бакалавр світових та міжнародних досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Резюме програми

Програма бакалавра Карлтона з міжнародних та міжнародних досліджень (BGInS) використовує переваги та розташування Карлтона для забезпечення вищої освіти в глобальних та міжнародних питаннях, що може дати вам перевагу на сьогоднішньому ринку праці. Програма має чотири взаємопов'язані компоненти. Послідовність основного курсу надає всім студентам загальну мультидисциплінарну основу в глобальних і міжнародних дослідженнях. 18 спеціалізацій охоплюють конкретні міжнародні та глобальні теми або географічні райони, даючи вам можливість зосередити свої дослідження відповідно до ваших інтересів.

Вимоги до другої мови та вимоги до міжнародного досвіду включені, так що ви можете закінчити не тільки нові знання та навички, але й розширений світогляд.

Перевага Карлтона

У програмі BGInS беруть участь понад 80 викладачів факультету мистецтв і соціальних наук та факультету громадських справ. До складу факультету входять експерти з широкого кола питань, пов'язаних з глобальними та міжнародними дослідженнями, а також фахівцями в різних регіонах світу. Карлтон є домом для Коледжу зі зв'язків з громадськістю Артура Крьогера (адміністративний будинок програми BGInS), Школи міжнародних відносин Нормана Патерсона (видатна вища школа міжнародних справ в Канаді), а також численні інші відділи, школи та інститути. з міжнародним спрямуванням, включаючи Інститут африканських досліджень та Інститут європейських, російських та євразійських досліджень. Програми настільки різноманітні, як географія, дослідження фільмів і релігія, також пропонують кредитні курси, що викладаються на міжнародних місцях.

Перевагою капіталу

Де краще вивчати світ і відносини між її народами, ніж Оттава, національна столиця Канади? Місцем федерального уряду Канади є місто, де проживають багато міжнародних організацій країни, включаючи Канаду глобальних справ. Оттава - це процвітаючий космополітичний центр, де ви знайдете безліч посольств, консульств, міжнародних агентств, наукових і культурних установ, національних та місцевих неурядових організацій (НУО), а також велику концентрацію високотехнологічних фірм, орієнтованих на глобальне значення.

Програма

Глобальні та міжнародні перспективи

Програма BGInS спирається на дві окремі, але взаємопов'язані поняття «міжнародного» і «глобального». Вчені з «міжнародним» фокусом прагнуть дивитися на світ у національній державі і через неї. Вони розглядають питання, пов'язані з економікою, правом і політикою, міжнародною державною системою і пов'язаними з ними питаннями торгівлі, прав людини і конфліктів. Вчені з «глобальним» фокусом розглядають передусім зміщення смислів ідентичності та приналежності до світової спільноти, особливо перед лицем багатьох змін, що відбулися в результаті глобалізації. Вони спираються на дослідження з гуманітарних наук (літературу, релігію, історію та мистецтво), щоб дивитися на світ за межами держави та поза нею, одночасно проблематизуючи розрізнення держави та суспільства різними способами.

Програма BGInS є першою в Канаді, яка підкреслює глобальні та міжнародні підходи до вивчення світу. Це ставить ці дві точки зору у творчу напруженість один з одним, дозволяючи студентам набувати тонкого розуміння світу, в якому ми живемо. Вона є мультидисциплінарною в тому, що вона розглядає світ через багато різних дисциплінарних перспектив; вона є міждисциплінарною в тому, що вона ставить ці дисциплінарні перспективи у творчий діалог один з одним.

Спеціалізації

Спеціалізація дозволяє студентам набувати більш глибоких знань в одній області глобальних та міжнародних досліджень, які їх цікавлять. Всі студенти, які вступають до програми BGInS, повинні обрати одну спеціальність на момент вступу, хоча після вступу в програму можна змінювати спеціалізацію.

 • Африка та глобалізація
 • Європа і Росія у світі
 • Французькі та франкомовні дослідження
 • Глобальна та транснаціональна історія
 • Глобальний розвиток
 • Глобальні статеві та сексуальні стосунки
 • Глобальні нерівності та соціальні зміни
 • Глобальне право та соціальна справедливість
 • Глобальна література
 • Глобальні медіа та комунікації
 • Глобальна політика
 • Глобальні релігії: ідентичність та спільнота
 • Глобалізація та навколишнє середовище
 • Глобалізація, культура і влада
 • Міжнародна економічна політика
 • Латиноамериканські та карибські дослідження
 • Дослідження міграції та діаспори
 • Викладання англійської мови в глобальних контекстах

Вимога до мови

Основною вимогою для спілкування зі світом є здатність говорити більш ніж однією мовою. З цієї причини програма BGInS очікує від студентів проходження вимоги другої мови. Ті, хто приїжджає студентам, які не мають навичок другої мови, можуть проходити курси, запропоновані нашою школою лінгвістики та вивчення мов (SLaLS) або нашим відділом французької мови. Параметри: арабська, китайська (мандаринська), французька, німецька, італійська, японська, португальська, російська та іспанська. Ті, хто приїжджає студентам, які вже мають навички другої мови, можуть «перевірити» цю вимогу. Розуміння іншої мови не тільки допоможе вам стати культурно грамотним громадянином світу, а й покращить ваші майбутні перспективи працевлаштування.

Міжнародний досвід

Одна справа вивчати частину світу, а іншу - жити там. З цієї причини програма BGInS має вимогу щодо міжнародного досвіду як невід'ємну частину програми. Ви можете виконати цю вимогу, навчаючись за кордоном за листом дозволу, навчаючись за кордоном за однією з міжнародних угод про обмін Карлетона, проведення міжнародного стажування, закінчення курсу Карлтонського університету за кордоном або з нашого інноваційного курсу інтернаціоналізації @ home. Багато студентів вважають, що навчання за кордоном - це досвід збагачення, навіть перетворення життя. Крім того, сучасні дослідження показують, що студенти, які навчалися за кордоном, мають конкурентну перевагу на робочому місці.

Майбутні можливості

Робоче місце

Глобальна перспектива, міжкультурне розуміння та здатність до другої мови набувають все більшого значення для досягнення успіху на робочому місці. Випускники програми BGInS отримали ці навички через свій досвід життя за кордоном, їхню допомогу на другій мові, а також знання різноманітності та складності в глобальному соціальному та культурному середовищі.

Ступінь BGInS може стати основою для кар'єри в рекламі, бізнесі, комунікаціях, закордонних службах, журналістиці, маркетингу, аналізі політики, зв'язках з громадськістю, державній службі, продажах та багатьох інших галузях.

Випускні програми

Сильна підготовка в глобальних і міжнародних дослідженнях, які пропонує BGInS, зробить вас конкурентоспроможним претендентом на широкий спектр випускних програм, включаючи багатодисциплінарні програми в міжнародних справах або державну політику і програми в різних дисциплінах, які сприяють BGInS. Якщо ви вважаєте, що бажаєте пройти вищу освіту, вам рекомендується досліджувати програми випускників на ранній стадії, щоб забезпечити відповідність вашої програми відповідним вимогам вищого рівня.

Досліджуйте глобальні та міжнародні дослідження в Карлтонському університеті

Останнє оновлення Лют 2019

Про навчальний заклад

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... Детальніше

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. Згорнути