Бакалавр творчих галузей

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

 • Побудуйте унікальну творчу кар'єру, яка вражає ваші пристрасті та прагнення.
 • Підготуйтеся до перетворення творчих можливостей у сфері зайнятості та підприємництва у реальні результати кар'єри.
 • Зосередьтеся на творчій професійній ідентичності, розвитку кар'єри та підприємництві.
 • Розвивайте творче мислення та інновації, а також навички управління проектами.
 • Дізнайтеся через галузеві партнерства та мережу, а також міждисциплінарну роботу.

Чому вибирати цей курс?

Наш світ все більш взаємопов'язаний. Щоб максимально використати цю складність, успішна кар'єра вимагає широкого кола навичок та знань у більш ніж одній області дисципліни. У секторі креативних індустрії це особливо стосується потреби в адаптованих, передових, мультидисциплінарних можливостях, а також у сфері кар'єри та підприємництва 21 століття.

Перший ступінь у своєму роді, наш бакалавр творчих галузей (BCI), дозволяє розвивати власну творчу нішу, надаючи різноманітні знання, творчі здібності та практичні навички в ряді обраних творчих дисциплін.

Ми є світовим лідером у творчих галузях, які мають репутацію галузевих зв'язків, творчої практики та інновацій. Дізнайтеся про підприємницькі та цифрові навички, переймайтеся реальними проблемами промисловості через інтегровані можливості для навчання праці та встановлюйте зв'язки з творчими компаніями.

Навчання в реальному світі

Ви будете готові до реального світу завдяки студійному навчанню, навичкам підприємництва, реальним галузевим викликам, можливостям інтегрованого навчання роботі (WIL) та посиланням на творчі стартапи. Приділяючи особливу увагу передаваним навичкам в підприємництві та підприємництві, працюючи над проектами з партнерами галузі, як Creative Enterprise Australia, Lendlease, Brisbane Powerhouse, трансдисциплінарний студійний досвід, а також спільний досвід останнього року, у вас буде успіх в кар'єрі з гнучкістю.

Чого очікувати

Цей курс надає вам творчі навички, знання та зв'язки, щоб продовжити кар'єру в творчих галузях та за її межами. Ви будете дотримуватися основного Pathway який розвиває ваші навички, досвід, знання та досвід, з акцентом на:

 • творча професійна ідентичність
 • розвиток кар'єри та підприємництво
 • творче мислення та інновації
 • управління проектами
 • галузеві партнерства та мережі
 • міждисциплінарна робота.114256_Image3QUT_eSports_Arena.jpg

Гнучка доставка

Курс пропонує гнучкість, дозволяючи вам вибрати комбінацію областей навчання для задоволення ваших індивідуальних творчих інтересів і кар'єрних прагнень.

Ви будете вибирати спеціаліста, щоб зосередитися на вашому ступені (від творчого та професійного письма, драми та продуктивності, розваг, модних комунікацій, інтерактивного та візуального дизайну, засобів масової інформації та комунікації, музики та звуку або виробництва вмісту екрану).

Щоб доповнити обрану вами велику спеціальність, ви можете вибрати другу велику творчу творчість (всі перелічені вище основні спеціальності можна вивчати як другу спеціальність, а також анімацію, архітектурні дослідження, історію мистецтва та дизайну, танцювальні дослідження, дослідження промислового дизайну, інтер'єр дослідження з проектування, журналістики або ландшафтної архітектури).

Крім того, ви можете додати до вибранного вами факультету виборців з числа QUT (наприклад, реклами, ігрового дизайну, підприємництва, інтегрованих маркетингових комунікацій, маркетингу, онлайнового середовища або зв'язків з громадськістю), щоб розробити широкий спектр знань у кількох областях дисципліни.

Двічі градусів

Об'єднати два ступені бакалавра в один курс навчання. Двомісний ступінь дозволяє спеціалізуватися в двох областях і переслідувати різні сфери інтересів, отримуючи більш широкий спектр навичок і знань, і даючи вам конкурентні переваги і більшу гнучкість у кар'єрі. Це популярний варіант для студентів, які шукають кар'єру в ролі підтримки в творчих галузях, або тих, хто хоче працювати в творчих, дизайнерських або комунікаційних ролях в інших галузях.

Розглянемо подвійний диплом з Creative Industries у:

 • Бізнес, щоб отримати знання та навички, щоб додати ділову проникливість до творчих зусиль, і творчий талант до традиційних організацій. Кар'єра включає виробників індустрії розваг, менеджера подій, творчого підприємця або маркетолога соціальних медіа.
 • Закон, у якому ваші творчі індустрії та юридична кваліфікація позиціонують Вас як кар'єра як адвоката в установах культури, урядових або регулюючих органах, або як адвокат із особливими інтересами у творчих галузях.
 • Human Services (Health) та використовуйте свій досвід у кар'єрі в молодіжному мистецтві, мистецтві інвалідності, реабілітації у виправних службах або спільноті та культурному розвитку.
 • Інформаційні технології, які об'єднують ваші творчі та творчі навички з витонченим та інноваційним критичним мисленням, нададуть вам можливості у виробництві контенту, комунікаціях, графічному дизайні та розробці ігор.114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Результати кар'єри

Цей курс готує вас до творчої кар'єри як підприємця, консультанта, керівника проекту або творчої практики, або для подальших досліджень. Ми заохочуємо вас розвивати свої творчі пристрасті та формувати свою майбутню кар'єру через додаткові навчальні області. Деякі приклади:

 • Координатор / продюсер подій та фестивалів: розважальний семінар з неповнолітніми у вивченні екранів, підприємництва, зв'язків з громадськістю, туризму та розважального маркетингу
 • цифровий комунікатор: спеціальності в інтерактивному та візуальному дизайні, рекламі, медіа та комунікаціях
 • модний мерчандайзер: основний в моді спілкування з неповнолітніми в дизайні інтер'єру, практиці візуальних мистецтв, рекламі або маркетингу
 • медіа-продюсер: основний у засобах масової інформації та комунікації з неповнолітніми в цифрових медіа, розваг, управлінні або інтерактивному та візуальному дизайні
 • видавець: спеціальність у творчому та професійному письмі
 • кваліфікований викладач: навчання у творчому та професійному письмі; драма і виступ; музика і звук; а за виробництвом вмісту екрану може піти дворічний магістр викладання.

Ваш курс

В основі програми лежать студії Creative Enterprise, які пропонують автентичні, проблемні заходи, в поєднанні з навчанням, інтегрованим у роботу, навичками підприємництва та комерційними зв'язками, які займаються творчими стартапами. Рано у вашому ступені, ви обираєте два вступні одиниці, щоб випробувати ваші бажані спеціальності. Скориставшись цим досвідом, ви вирішуєте, наскільки важливими є творчі індустрії, і звідти ви можете обрати другу велику, щоб розробити значну глибину знань і навичок у двох областях дисципліни. Крім того, ви можете вважати за краще розвивати широкий спектр знань у декількох областях дисципліни, додавши до вибраних творчих галузей основні напрямки діяльності неповнолітніх та одиниць вибору.

Щоб задовольнити вимоги бакалавра творчих галузей, потрібно виконати:

 • Основні одиниці - 72 кредитні бали
 • Вступні одиниці Creative Industries - 24 кредитні бали
 • Творчі індустрії - 96 кредитних балів з однієї з зазначених спеціальностей, включаючи: творче та професійне письмо; ЗМІ та комунікація; Драма та перформанс; Розваги; Модна комунікація; Інтерактивний і візуальний дизайн; Музика та звук; і виробництво вмісту екрана.
 • Додаткові дослідження - один 96 балів другого основного, або два 48 неповнолітніх кредитних пунктів, або один 48 неповнолітній кредитний пункт і чотири одиниці вибору (факультативні).114252_Image415589843986_eb175bed0b_o.jpg

Навчання за кордоном

Навчайтеся за кордоном, отримуючи при цьому кредит до ступеня творчої індустрії QUT з одним із наших партнерів по обміну.

Заокеанське навчання може проводитися протягом одного або двох семестрів (або протягом семестрового перерви), а одиниці, які ви берете, можуть бути у творчій або непрофесійній області дисципліни, залежно від того, як вони відповідають вашому курсу QUT. Збереження ваших виборів для обміну дозволить вам максимально гнучко.

Збори

Ваші фактичні збори можуть різнитися залежно від того, які одиниці ви виберете. Ми переглядаємо збори щорічно, і вони можуть підлягати збільшенню.

 • 2019: $ 30,500 на рік повний робочий день (96 кредитів)
 • 2020: $ 31 800 на рік повний робочий день (96 кредитів)
Останнє оновлення May 2019

Про навчальний заклад

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Детальніше

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Згорнути