Бакалавр технічних наук (з відзнакою) в галузі екологічної інженерії та сталого розвитку

Загальні відомості

Опис програми

Вимоги щодо кредитування для цієї програми є лише орієнтовними. Вони підлягають перегляду. Ця програма не розглядає додатки другого вибору. Міжнародні студентські стипендії факультету будівництва та навколишнього середовища (FCE ISS) будуть запропоновані іноземним студентам.

Цілі програми

Ця програма є першою у своєму роді, яку пропонують гонконгські установи, з акцентом на екологічну інженерію, включаючи транспортну техніку, та сталий розвиток.

На додаток до знань з питань екологічної та транспортної техніки, а також управління, економіка, сталий розвиток міст та державна політика адекватно охоплені цією програмою. Випускники цієї програми зможуть розробляти практичні рішення екологічних та транспортних проблем, а також сприяти формуванню політики, яка призведе до сталого розвитку.

Характеристика

Привабливі особливості цієї програми такі:

 • Чотирирічна денна комплексна програма з широким спектром основних та факультативних предметів;
 • Можливість навчатися за кордоном протягом одного-двох семестрів за програмами обміну, що субсидуються, у всесвітньо відомих університетах;
 • Літнє розміщення в Гонконгу, материковій частині Китаю або за кордоном між третім та четвертим роками програми;
 • Стипендії для студентів з відмінними академічними показниками; і
 • Уроки провідних інженерів з охорони навколишнього середовища та транспорту та фахівців зі сталого розвитку в регіоні.

My day had reached its end and when turning back from my last trip I saw these incredible colors in the sky and these wind turbines shadows in front of me. The view beat my tiredness and I stopped to take a photo.

Навчальний план

 • Основні дисципліни з навколишнього середовища та сталого розвитку викладаються на третьому та четвертому курсах, включаючи екологічні науки, економічний розвиток, транспортне машинобудування та цивільне будівництво.
 • На останньому курсі студенти повинні працювати над індивідуальним проектом та дизайнерським проектом. В останньому році з’являться інші предмети, що обираються на вибір, що стосуються багатьох аспектів сталого розвитку в сучасних суспільствах.

Професійне визнання

Повна акредитація була надана Гонконгським інститутом інженерів (HKIE) на 4-річну програму BEng (Hons) у галузі екологічної інженерії та сталого розвитку. Випускники цієї програми матимуть право на навчання за схемою A з екологічної дисципліни та дисципліни логістики та транспорту HKIE. Очікується, що випускники цієї програми отримають кваліфікацію для корпоративного членства в HKIE.

Кар'єрні перспективи

Наші випускники готові працевлаштуватися інженерами з охорони навколишнього середовища та транспорту та професіоналами сталого розвитку як у державному, так і в приватному секторах з гарними перспективами кар’єрного зростання, такими як державні службовці, менеджери, аналітики та екологічні консультанти.

Вимоги до входу

PolyU вітає заявки кваліфікованих кандидатів з усього світу. Наведені нижче рекомендації стосуються студентів, які бажають вступити до PolyU на основі немісцевих кваліфікацій. Кваліфікації, які неможливо знайти нижче, будуть розглядатися в кожному конкретному випадку.

GCE A-рівень / Міжнародний A-рівень

GCE Advanced Level або International Advanced Level з пропусками 3 предметів, АБО 2 AL та 2 AS, предметів

.

Міжнародний бакалаврат (IB)

Мінімальний бал - 24, принаймні 4 оцінки з 2 предметів вищого рівня

(Це лише мінімальні критерії прийнятності. Заявники, які отримують вступ, як правило, мають бали 30 і вище, включаючи бонусні бали.)

Тест міркування SAT / ACT / Тест розширеного розміщення / Тести тематики SAT

Диплом середньої школи (випускний) (некитайська навчальна програма) та будь-що з наступного:

 • загальний бал 1190 в тесті на обгрунтування SAT; або
 • складений бал American Test Test (ACT) 24;

і

 • 3 клас за двома предметами для підвищення кваліфікації; або
 • оцінка 600 у двох тестах SAT

[Відмова від вимоги англійської мови для тих, хто набрав оцінку 590 або вище, у Документальному читанні та письмі в SAT]

Кандидати, які мають гарні результати в GCE A-level / International A-level або International Baccalaureate (IB), можуть отримати до 25% кредитних переказів при вступі до 4-річної навчальної програми.

Інша інформація

Перевагою є кандидати, які мають хороші академічні результати з природничих предметів (фізика, математика, обчислення та хімія).

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

With 80 years of proud tradition, PolyU is a world-class research university, ranking among the world’s top 100 institutions. The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) is a home for educating think ... Детальніше

With 80 years of proud tradition, PolyU is a world-class research university, ranking among the world’s top 100 institutions. The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) is a home for educating thinkers, communicators, and discoverers in delivering positive impact. We are committed to training tomorrow’s leaders today, through a professionally-oriented education that delivers graduates unrivaled placements to thrive in businesses and industries. We strive for inter-disciplinary research and impactful innovations for discoveries to solve real-world challenges. Our researchers are developing breakthrough ideas, fostering sustainability, lifting economic outcomes, and improving communities’ lives for the benefit of Hong Kong, the nation, and the world. Згорнути