University of Canberra має безліч стипендій, доступних для міжнародних студентів.

Візьміть свою кар'єру до нових висот

Якщо ви прагнете стати досвідченим професіоналом у галузі будівництва, бакалавр будівельного та будівельного менеджменту може надати вам необхідні навички, щоб стати впевненою лідером. Дізнайтеся про методи управління та нагляду при розробці детальних знань про процеси будівництва та матеріали. Цей досвід, а також реальні переговори, презентації та навички спілкування підготують вас до успішної кар'єри в управлінні будівлями.

У вашому останньому році ви можете вибрати будь-які почесті або професійний шлях фокусування:

 • Почесна грамота. Якщо ви високопрофесійний учень (з середньою оцінкою в середньому за 5,0), ви можете вибрати, щоб виконати проект пошанування, а не факультативні в останні два семестри курсу. Ви повинні мати схвалення вашого учасника курсу для входу в цей потік. Цей аспект вашої ступеня покаже, що ви розробляєте нові знання та навички для професійної роботи, критичного мислення та подальшого навчання, що відповідає кваліфікації 8-го рівня AQF.
 • Професійний: якщо ви виберете професійний потік, ви можете вибрати для заповнення неповнолітніх у таких областях, як опитування кількості, архітектура або управління малим бізнесом. Цей потік забезпечить вас широкими та послідовними знаннями та навичками для професійної роботи, що відповідає рівню 7 рівня AQF.

Вивчіть бакалавр з управління будівництвом та будівництвом на UC, і ви будете:

 • застосовувати теоретичні знання про поточну практику будівництва, економіку будівництва та будівництва та правові рамки, необхідні бути менеджером у будівельній та будівельній галузях
 • визнати використання відповідних будівельних та будівельних технологій та технологій для вирішення як простих, так і складних галузевих проблем
 • спілкуватися як професіонал для всіх зацікавлених сторін у галузі будівництва та будівництва
 • працювати самостійно або як частина команди проекту для успішного завершення галузевих проектів
 • продемонструвати етичну, соціальну та екологічну відповідальність у вирішенні реальних проблем промисловості з чутливістю до прав корінних народів у будівельній галузі
 • застосовують творче, інноваційне та критичне мислення, прагнення до навчання протягом усього життя, вирішення проблем та вироблення рішень для складних питань будівництва.

Робота інтегрованого навчання

Робота інтегрованого навчання є основним елементом бакалавра будівництва та управління будівництвом, з студентами, які вирішують рішення для реальних галузевих проектів та тендерів, через ACT та міждержавні, у їх курсові роботи. Ступінь має постійні зв'язки з галуззю, включаючи взаємодію з галузевими органами, такими як Асоціація майстрів будівельників ACT, постійні запрошені доповідачі та викладачі з будівництва та будівництва. У перший рік ви будете заповнювати свої професійні сертифікати для підготовки до сайту, що входить до вступних одиниць. Фактично наші студенти настільки затребувані, що більшість вже працюють протягом другого року навчання.

Протягом усього терміну ви зможете пройти до 40 днів роботи на робочому місці. Наші студенти пройшли стажування з такими компаніями, як Manteena, GE Shaw, Hindmarsh, Geocon, SHAPE, Xact та ряд фірм, що займаються кількістю вишукувань, а також платні курсанти з такими організаціями, як Brookfield Multiplex, що працює над новим University of Canberra державної лікарні в асоціації з ACT Health.

Карєрні можливості

 • Будівельник
 • Розробник
 • Керівник будівництва
 • Оцінювач проекту
 • Менеджер будівельного проекту
 • Менеджер сайту

Курсова інформація

Цей ступінь акредитований Австралійським інститутом будівництва (AIB) та відповідає кваліфікаційним вимогам для отримання ліцензії Builder класу "A" (Необмежена) в ACT. Для акредитації австралійського інституту обстежень кількісних одиниць (AIQS) потрібно заповнити певні предмети University of Canberra .

Вимоги до прийому

Нормальні вимоги щодо прийому до курсу бакалаврату.

Англійська мова вимоги

Академічний IELTS 6,0 або еквівалент, без смуги оцінок нижче 6,0

Доступні навчальні програми:
 • англійська
University of Canberra

Переглянути 9 інших курсів в University of Canberra »

Останнє оновлення Листопад 24, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Січ 2020
Duration
8 Семестри
Денне навчання
Price
27,800 AUD
Міжнародні студенти, на рік. В Україні: CSP.
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв