Бакалавр у графічному (комунікаційному) дизайні

Загальні відомості

Опис програми

Дизайнери комунікацій - це творчі мислителі та вирішувачі проблем, які використовують цілий ряд методів дизайну, процесів і прийомів для створення професійних дизайнів комунікацій, таких як плакати, книги, журнали, програми фірмового стилю, упаковки та веб-сайти, як окремо, так і як члени команд.

Кафедра графічного дизайну пропонує бакалавр мистецтв з дизайну, що спеціалізується на комунікаційному дизайні. До складу департаменту входять ряд студій та центрально розташована комп'ютерна студія Apple Macintosh.

Карєрні можливості

Випускники зможуть увійти в кар'єру комунікаційного дизайну, працюючи в дизайнерських студіях, маркетингових консультаціях, брендингових та рекламних агентствах, а також для газет, журналів та книговидавців:

 • Графічні та комунікаційні дизайнери
 • Художники
 • Друкарські дизайнери
 • Художники-макети
 • Ілюстратори

Крім того, працевлаштування можна знайти як власний дизайнер для компаній або державних установ, або випускники можуть вибрати на фрілансію або розпочати власний бізнес із графічного дизайну.

Вимоги до прийому

BA (Дизайн) (комунікаційний дизайн) (B8BA1Q)

 • Старший сертифікат або еквівалентна кваліфікація з мінімальним балом APS або M
 • Подання встановленого портфеля
 • Завершення Національного тесту з бенчмаркінгу (NBT) на академічну та кількісну грамотність (AQL).

Середня бальна оцінка (APS)

 • Мінімум APS
  • 23 С Математика
  • 24 С Математика Літ
 • Мови
 • Мова викладання та навчання *
  4 (50 - 59%)
 • Інша визнана мова **
  4 (50 - 59%)
 • Математика
  Математика: 4 (50 - 59%) АБО
  Математика освітлена: 5 (60-69%)
 • Інші вимоги
  подання визначеного портфеля

Для подання заявки на програму потрібно мінімум 25 APS з математикою або 26 з математичною грамотністю.

* Англійська, домашня мова або англійська перша додаткова мова
** Домашня мова або англійська перша додаткова мова

M-оцінка

Ця система балів використовується, якщо заявник закінчив школу до рівня 2008 або A / O, старий IEB навчальної програми тощо. Для подання програми потрібна мінімальна оцінка M 12, що має принаймні символ D для англійської першої мови, Вища ступінь; або символ C для другої мови англійської мови, вищий клас; або символ B для англійської мови, стандартного класу.

Символи - А Б С D Е
Очки Вища ступінь 5 4 3 2 1
Очки Стандартний клас 4 3 2 1 0

Критерії відбору

 • Заявники вибираються шляхом оцінки встановленого портфеля, як описано в цій памфлеті.
 • Портфелі можна подавати в останню п’ятницю кожного місяця з червня до вересня 2016 року.
 • Заявники повідомляються про результати в офіційному листі, а портфелі повинні бути зібрані до останньої п’ятниці січня 2017 року. Портфель повинен бути доставлений на адресу цієї брошури або відправити його на адресу: кафедра графічного дизайну, University of Johannesburg , Поштова скринька 17011, Доорфонтейн, 2028 рік.


Портфельні вимоги

Вам потрібно підготувати портфоліо робіт, в якому ви складаєте свою відповідь на окреслені завдання. Портфоліо має відповідати наступному:

 • Він повинен бути розміром А2 і акуратно виготовлений з жорсткого, захисного матеріалу, такого як картон або жорсткі пластикові листи. Однак уникайте важких матеріалів, таких як метал або дерево для покриття.
 • Ваше ім'я, номер телефону, поштова адреса, програма, на яку ви подаєте заявку, та адреса відділу графічного дизайну повинні бути на обкладинці.
 • Він повинен містити завірені копії посвідчення особи та ваші останні результати в національному екзамені старшого сертифіката або еквівалентної кваліфікації, а також засвідчену та підписану декларацію про те, що портфель - це ваша власна робота.
 • Він повинен включати всі задані завдання, як зазначено нижче, і крім того, ви можете включати приклади найкращих існуючих робіт у вигляді фотографій, ксерокопій, цифрових відбитків або на компакт-диску.
 • Вам рекомендується серйозно звернути увагу на якість вашого портфоліо, оскільки можна приймати лише обмежену кількість студентів.


ЗАВДАННЯ

 • Завдання створені для оцінки вашої креативності, навичок візуального спілкування, а також ваших технічних здібностей, навичок презентації, малювання та письма
 • Завдання повинні бути виконані за 16 годин або менше.
 • Після подання портфоліо, відділ може вимагати від вас пройти додаткові оцінки в University of Johannesburg щоб перевірити свій словник, словесні міркування, невербальні міркування, розуміння читання, порівняння та просторову візуалізацію.
 • Уважно прочитайте завдання та переконайтеся, що ви дотримуєтесь усіх інструкцій.
 • Пам’ятайте, що немає правильних чи неправильних способів завершити оцінку, лише різні способи вирішення завдань.


Завдання 1: Креслення стільця

Встановіть дерев'яний стілець і поставте предмет, який, на вашу думку, повідомляє щось про вашу особистість на або поруч зі стільцем. Створіть точний малюнок олівцем цієї установки на папері A2. Весь стілець повинен бути представлений, а креслення потрібно робити вільною рукою - ви не можете використовувати лінійку, компас або будь-який інший технічний інструмент для малювання або предмет, який допоможе вам зробити малюнок.

Критерії оцінювання: Креативність, навички візуального спілкування, технічні здібності, навички презентації, навички малювання, ставлення.

Завдання 2: Буквене позначення

Розділіть аркуш паперу А2 на сітку, що складається з 16 прямокутників. Буква «плюс» напишіть по-різному в кожному прямокутнику. Необхідно використовувати різноманітні засоби, від традиційних, таких як олівець, до нетрадиційних, таких як чай.

Критерії оцінювання: креативність, навички візуального спілкування, технічні здібності, навички презентації, ставлення.

Завдання 3: Комікс

Створіть комікс із п’яти панелей, використовуючи лише фотографії, щоб показати, як ви готуєтесь та відзначаєте сімейну традицію. Головним героєм повинен бути ти, а малюнок може бути в будь-якому стилі, відповідному тону розповіді. На якісному папері A3 або дошці може бути обраний будь-який відповідний носій для малювання, наприклад, олівець або ручка.

Критерії оцінювання: креативність, навички візуального спілкування, технічні здібності, навички презентації, ставлення.

Завдання 4: Концептуалізація логотипу

Уявіть, що вас попросили розробити новий логотип для однієї з таких брендів: Simba Chips / Frito's

Напишіть назву торгової марки, яку ви вибрали в середині сторінки A3. Потім складіть мапу розуму, що показує ваш розумовий процес, придумуючи ідею для логотипу. Придумайте стільки ідей, як ви думаєте, можливих і запишіть і візуалізуйте ідеї в міру зростання карти розуму. Спробуйте також показати зв’язки між своїми ідеями. Як тільки ви закінчите, вкажіть на карті розуму, яка ваша улюблена концепція.

Критерії оцінювання: креативність, навички візуального спілкування, ставлення.

Завдання 5: Розповідання оповідань

Поставте наступні три кадри, щоб вони склали дві абсолютно різні історії. Напишіть основний сюжет для кожної створеної вами історії.

Критерії оцінювання: творчість, навички письма, ставлення.

Завдання 6: Реферат

Напишіть двосторінковий твір на таку тему: "Я думаю, що я креативний, тому що ..."

Критерії оцінювання: творчість, навички письма, ставлення.

Завдання 7: Візуальний аналіз

Виберіть будь-яке зображення, наприклад, картину, плакат чи фотографію та поясніть письмово те, що зображено на зображенні.

Критерії оцінювання: навички письма, ставлення.

Артикуляційні можливості

Кафедра графічного дизайну пропонує бакалавр відзнак мистецтв у дизайні та магістр мистецтв у дизайні.

Контактні дані

Кафедра графічного дизайну
Факультет мистецтва, дизайну та архітектури (FADA)
University of Johannesburg
Кампус доріг Окленд Парк
Йоганнесбург


Інформаційний центр FADA
011 559 1117/1098, web-fadauj.ac.za
www.uj.ac.za/fada або www.uj.ac.za/graphic

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути