Бакалавр фізики

Загальні відомості

Опис програми

Кафедра фізики пропонує багату і всебічну програму навчання, що веде до ступеня бакалавра. ступінь фізики. Бакалавр Студенти фізики можуть вибирати з двох окремих треків, а саме загальної фізики та космічних наук, після проходження набору обов'язкових курсів фізики. Доріжка «Загальна фізика» пропонується як стандартна доріжка фізики, а трек «Космічні науки» зосереджується спеціально на космічних темах фізики. Програма спрямована на підготовку та випускників спеціалістів з фізики для задоволення потреб у робочій силі у ключових сферах, що становлять національний інтерес. Програма пропонує добре розроблену та оновлену навчальну програму з фізики, яка дозволяє випускникам ефективно брати участь на робочому місці або продовжувати навчання в аспірантурі та проводити дослідження. Студенти фізики зобов'язані пройти додаткові курси з математики, науки, загальної освіти та інформаційних технологій для подальшого розвитку своїх знань, передумов та навичок.

133022_flash-tesla-coil-experiment-faradayscher-cage-68173.jpeg

Цілі програми

  • Утвердити себе як ефективних професіоналів та експертів з точки зору командної роботи, спілкування, вирішення проблем, творчості та професії-етики.
  • Продовжувати свій професійний розвиток шляхом здобуття наукових ступенів та розвитку навичок та вмінь протягом усього життя.
  • Займатися та застосовувати свою експертизу у життєво важливих суспільних питаннях, таких як стійкість та захист навколишнього середовища, охорона праці та безпека праці, управління ресурсами, а також освіта та бізнес-консультації та лідерство.

Результати навчальної програми

Після успішного завершення цієї програми студенти зможуть:

  • Визначте, сформулюйте та вирішіть наукові завдання, застосувавши знання з фізики та математики.
  • Розробляти та проводити експерименти, аналізувати та інтерпретувати дані для висновку
  • Створіть систему, компонент або процес, щоб відповідати бажаним характеристикам в обчислювальній та експериментальній фізиці.
  • Ефективно спілкуватись у письмовій та усній формах із широкою аудиторією.
  • Визнайте професійні та етичні обов'язки та вплив фізичних рішень на глобальні енергетичні та екологічні проблеми.
  • Ефективно працюйте над командами для досягнення спільних цілей, планування завдань, дотримання термінів і аналізу ризику та невизначеності.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions ... Детальніше

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions in government, industry, commerce, and all business areas throughout the region. Згорнути