Бакалавр цивільного будівництва

Загальні відомості

Опис програми

Цивільне будівництво - це широка дисципліна, яка охоплює дослідження структур та природних ресурсів, таких як вода, грунт та навколишнє середовище. Це також розглядається як важлива технологічна дисципліна в напрямку поліпшення людства.

Факультет пропонує програму бакалаврату, яка визнана Малайзійським кваліфікаційним агентством (MQA). Програма також сертифікована сертифікатом ISO 9001: 2008. Програма бакалаврів реалізується для охоплення чотирма (4) напрямними областями, а саме:

  • Конструкції та матеріали - матеріали для будівництва, механіки матеріалів, динаміки та статичні, теорія та дизайн конструкцій та будівель, договір і оцінка, принципи практики будівництва та управління.
  • Геотехнічний
  • Гідравліка
  • Екологічний - моніторинг та контроль екологічних якостей, питної води, стічних вод, утилізації та твердих відходів, таким чином, забезпечення природних ресурсів використовується таким чином, що гарантує благополуччя людства та екологічну стабільність.

Ці опорні райони прокладають шлях до застосування інформаційних технологій у цивільному будівництві, наприклад, використання комп'ютера в аналізі, проектування та розробки програмного забезпечення та підпрограм для вирішення різних проблем будівництва.

Останнє оновлення Чер 2018

Про навчальний заклад

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, semi ... Детальніше

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, seminars, workshops and in-house training. However, due to an overwhelming demand for part-time and full-time educational programs in both private and public sectors, UTMSPACE took the initiative of offering mainstream academic programs starting from the academic year 1995/96. Згорнути