Бакалавр цивільного будівництва

Загальні відомості

Опис програми

У технічному коледжі TJ Smull ви отримаєте міцну основу в усіх аспектах цивільного будівництва, включаючи екологічні системи, геотехнічний дизайн, структурний аналіз, транспорт та водні ресурси. Ви можете займатися сферою інтересів - як містобудівне планування або структурний дизайн - з різноманітними факультативними курсами вищого рівня. Нещодавно ми додали концентрацію екологічної інженерії для тих, хто хоче більше зрозуміти, як захистити наше дорогоцінне середовище.

Наша академічна програма сувора. Чекайте, що ви будете багато працювати і бути складним. Але не потрібно наголошувати, адже ми пропонуємо сприятливе та спільне середовище. Ваші професори, студенти-інженери та випускники ONU стануть вашими друзями та родиною. Вони допоможуть вам досягти успіху та відкриють для вас двері.

Після закінчення навчання ви будете готові до того, що має бути в майбутньому, будь то проектування та нагляд за будівництвом проїжджої частини Міністерства транспорту штату Огайо, вирішення проблем з водою для села в країні, що розвивається, нагляд за комерційними проектами інженерної фірми або навіть запустивши власну компанію.

Реальні рішення реальних проблем

Ваша освіта в галузі цивільного будівництва поєднає складні курсові роботи з реальним навчанням. Ви будете працювати над командними проектами та вирішувати інженерні завдання для реальних клієнтів. Ви не тільки застосовуватимете знання, які будете вивчати на уроці, але й матимете можливість відточувати навички лідерства, командної роботи, творчості та підприємництва. Ці навички важливі для кожного успішного інженера.

107037_13.jpg

Кінцеве середовище навчання

Ми з радістю відкрили цю осінь зовсім новий Джеймс Лер Кеннеді інжинірінг. Площа об'ємом 105 000 квадратних футів здатна вмістити 600 студентів і включає в себе більше 10 000 квадратних футів великого масштабного проекту та дизайнерського простору для проектних проектів, конкурентоспроможних дизайнерських проектів та інших напрямків прямої галузі. Крім того, він забезпечує гнучкий простір, який можна налаштувати під різні проекти, і має більше 2000 квадратних футів для науково-дослідних лабораторій, які можуть існувати самостійно або можуть бути об'єднані в більші простори для великих проектів.

Отримайте високий ударний початок

Ми можемо похвалитися 100-відсотковим рівнем працевлаштування студентів у кооперативних можливостях працевлаштування, які починаються у другому семестрі молодшого року та тривають протягом одного року. Кооператив наших студентів у відомих компаніях, таких як Marathon Petroleum та Kokosing Construction.

За останні п’ять років в середньому 91 відсоток наших спеціальностей з цивільного будівництва знайшли штатну інженерну роботу або вступили до аспірантури протягом шести місяців після закінчення навчання.

Бетонні каное не є оксимороном

Конкуренція з конкретного каное - це те, що відноситься до початку 1970-х. Студенти будують і гоночні човни, побудовані виключно з бетону - все для інженерної слави. Змагання - це освіта, випробування на витривалість і традиції, всі вони переплетені в одне незабутнє враження. Як член команди, ви будете спиратися на 50 років накопичених знань і змагатись зі студентами-інженерами з кращих шкіл країни. Бетонне каное - лише одна з багатьох конкурентно-конструкторських колективів Смулла.

107033_4.jpg

Результати навчання

Місія: Місія кафедри цивільного будівництва - забезпечити загальну наукову, колегіальну та професійну атмосферу бакалаврської освіти, за якою студенти готуються до кар'єри в галузі цивільного будівництва.

Для виконання місії департамент:

 • Запропонуйте програму, яка готує студентів до професійної зайнятості початкового рівня або підвищення кваліфікації на рівні випускників, пропонуючи навчальну програму, засновану на сильному досвіді основ інженерії, науки та математики, структурованої для широкого висвітлення принципів цивільного будівництва.
 • Забезпечте сфери концентрації, неповнолітніх та можливість набути досвіду роботи за допомогою програми спільної освіти.
 • Забезпечити студентський корпус відповідної якості та розміру, який діє в університетській громаді.
 • Забезпечити членів викладачів, які переважають на бакалаврській стипендії та які працюють за своєю професією.
 • Забезпечити сучасні фізичні приміщення, включаючи аудиторії, лабораторії та допоміжні зони.
 • Забезпечити інституційну прихильність для підтримки у сферах адміністрації, фінансових ресурсів та інституційних можливостей.

Навчальні цілі програми: Ми очікуємо, що випускники нашої програми цивільного будівництва мають досягти:

 • Підвищення на професійну посаду в галузі цивільного будівництва завдяки їх знанням, вмінням та ставленню.
 • Визнання для вирішення інженерних завдань та розробки дизайнерських рішень, що враховують естетику, безпеку та стійкість.
 • Репутація провести професійні починання відповідально та етично.
 • Професійний розвиток через прихильність до професійного навчання.

Результати студентів: На момент закінчення навчання студенти, які спеціалізуються на цивільному будівництві, матимуть:

 • Здатність визначати, формулювати та вирішувати складні інженерні задачі, застосовуючи принципи інженерії, науки та математики
 • Можливість застосовувати інженерні розробки для створення рішень, що відповідають визначеним потребам з урахуванням охорони здоров'я, безпеки та добробуту, а також глобальних, культурних, соціальних, екологічних та економічних факторів
 • Можливість ефективно спілкуватися з різними аудиторіями
 • Здатність визнавати етичні та професійні обов'язки в інженерних ситуаціях та приймати обгрунтовані судження, які повинні враховувати вплив інженерних рішень у глобальному, економічному, екологічному та суспільному контексті
 • Здатність ефективно функціонувати в команді, члени якої разом забезпечують лідерство, створюють спільне та інклюзивне середовище, встановлюють цілі, планують завдання та досягають цілей
 • Здатність розробляти та проводити відповідні експерименти, аналізувати та інтерпретувати дані та використовувати інженерне судження для висновку
 • Здатність здобувати та застосовувати нові знання за потребою, використовуючи відповідні стратегії навчання.

107032_3.jpg

Студентські організації

У інженерному коледжі ми маємо різноманітні активні та нагородні студентські організації. Взявши участь в одній або декількох з цих груп, ви матимете змогу створити мережу, бути лідером, дружити протягом усього життя, отримувати знання про обрану професію, займатися волонтером, подорожувати на регіональні та національні конференції та інше.

Спільна інженерна рада (JEC)

Ця група представляє навчальний орган інженерного коледжу. Члени тісно співпрацюють з деканом інженерного коледжу, факультетом та нашими студентськими організаціями. Її мета - розвивати більшу співпрацю та комунікацію між усіма групами.

Новатори штату Огайо Північний (ION)

Ця нова група призначена для інноваційних студентів, які цікавляться фізичним простором та дизайном. Основна увага групи - покращення фізичного середовища, в якому студенти навчаються на кампусі.

Американське товариство будівельних інженерів (ASCE)

ASCE - одне з найстаріших інженерних товариств у США. Він був заснований у 1852 році. Ця професійна група залишається актуальною та активною і сьогодні, прагнучи підвищити якість життя в усьому світі шляхом просування професійних знань та вдосконалення практики цивільного будівництва. ASCE приймає змагання з бетонного каное та сталевого мосту.

Товариство жіночих інженерів (SWE)

Ця професійна організація відкрита для інженерів-чоловіків та жінок, які прагнуть довести до відома необхідність більшої кількості інженерів-жінок та заохотити молодих жінок до розробки спеціальності в галузі техніки. Глава ONU надає підтримку студентам та проводить соціальні заходи.

Фі Сигма Ро

Ця група є соціальним гріхом для жінок у галузі інженерних чи інженерних технологій. Сестри розвивають найвищий рівень особистої доброчесності, прагнуть до академічної майстерності та будують дружби, які тривають усе життя.

Тета Тау

Тета Тау є найстарішим, найбільшим та головним братством для інженерів. Глава ONU допомагає членам розвивати та підтримувати високий рівень професіоналізму, формуючи міцні дружні стосунки. Всім інженерним спеціальностям рекомендується приєднатися.

Навчальний план

Вам потрібно 128 кредитних годин, щоб заробити ступінь бакалавра наук у галузі цивільного будівництва (BSCE). Ми радимо вам використовувати свої виборні години для проведення концентрації або неповнолітнього, яка буде відповідати вашим інтересам та захопленням.

107027_106848_11.jpg

Наші випускники мають велике значення у всьому світі.

Незалежно від того, що ви вступите до робочої сили відразу після закінчення навчання або продовжите навчання в аспірантурі, інженерний коледж Смулла готує вас до успіху. Ступінь інженерії ONU озброює вас міцною базою для подальшого навчання, що може відкрити ще більше варіантів кар’єри. Ви можете вплинути на державну інфраструктуру та політику як державний інженер. Ви можете розробити інноваційні дизайнерські рішення для широкого кола клієнтів в якості інженерного консультанта. Або ви можете перетворити креслення інженерного та архітектурного дизайну з паперу на реальність у державному секторі.

126476_logos05.png

Подумайте про успіх

Тревор Берт, майор будівництва

"Може здатися, що менша школа надає менше можливостей, але насправді навпаки. Факт, що ONU є меншим, дає вам можливість зблизитися зі своїми професорами та однолітками. Це досвід, якого ви не отримаєте на більшій шкіл, і це допомагає ONU відчувати себе більше сім'єю, ніж просто школою ".

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... Детальніше

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. Згорнути