Бакалавр інженерії (будівництво та інфраструктура) (відзнаки)

Загальні відомості

Опис програми

Коронавірус (COVID-19): оновлення в Інтернеті та в кампусі пізніше.

У RMIT ми не хочемо, щоб наші студенти пропускали семестр чи рік навчання, якщо ми можемо допомогти. Ми оновили сотні курсів із включеними в Інтернет варіантами навчання, не заважаючи якості освіти та результатам студентів. Дізнайтеся, як ми допомагаємо вам продовжувати ходити до uni під час COVID-19 за допомогою нашого онлайн-дослідження .

Ваша кар'єра в будівництві

Інженери цивільної та інфраструктури планують, проектують, конструюють, контролюють, управляють та підтримують необхідну інфраструктуру нашої сучасної спільноти.

Чому навчають цивільне будівництво в RMIT?

RMIT Університет займає місце в 100 кращих університетах світу для цивільного будівництва.
Вивчення бакалавра інженерних наук (цивільне будівництво) (відзнаки) пропонує такі переваги:

Робота готова

Маючи принаймні 12 тижнів місць розташування в галузі, що проводяться на місцевому або міжнародному рівнях, ви будете готові до роботи, коли ви закінчите навчання. Ви також матимете змогу вирішувати дослідницькі проекти в партнерстві з галуззю, включаючи "Інженери без кордонів".

Всесвітньо акредитовані

Як випускник, ви будете мати право на членство в Engineers Australia, і ваша кваліфікація буде визнана всіма 18 країнами, які підписали Міжнародний інжиніринговий альянс, Вашингтонський Accord. До них відносяться США, Великобританія, Китай, Нова Зеландія, Японія, Корея та Сінгапур.

Галузеві

У вас буде велика кількість можливостей співпрацювати з галуззю як частину ваших досліджень, включаючи робочі місця та промислові проекти. Наші вчителі - це досвідчені фахівці, і ми тісно співпрацюємо з галуззю, щоб забезпечити нашу програму відповідно до потреб робочого місця.

Однією з причин, через яку я вирішила навчатися в RMIT, була акцент на інтегрованому навчанні, який багато інших університетів не наголошував. Робота інтегрованого навчання допомогла мені отримати значний досвід і забезпечив мені розуміння того, як працює ця галузь . - Агнес Джордж , студентка бакалавра інженерії (цивільна та інфраструктура) (почесні звання)

Освіта пов'язана з галузевими потребами

RMIT славиться своєю спрямованістю на галузеве практичне навчання. Цей підхід є прикладом наших інженерних програм. Взаємні зв'язки з провідними провідними провідними бізнесменами та місцевими інвесторами гарантують, що наші програми та навчальні посібники відповідають сучасним та майбутнім робочим місцям.

Ці галузеві зв'язки також дозволяють нам надавати студентам досвід, який прагне їх прагнути роботодавцям, включаючи робочі місця, промислові проекти, наставництво та можливості співпрацювати з організаціями-партнерами за кордоном.

Подробиці

Вивчіть цивільний та інфраструктурний ступінь в авангарді інженерної освіти і розроблені для задоволення потреб галузі.

Ви зможете спеціалізуватися в цивільних інфраструктурних проектах, геотехнічних роботах, будівництві, транспорті та водних ресурсах.

Також існує широкий вибір факультативів, тому ви можете налаштувати навчання відповідно до ваших інтересів.

Програма підтримує фокус навколишнього середовища, відповідно до постійних тенденцій світової інженерної професії.

Ви матимете можливість створювати креативні рішення завдяки натхненному і стійкому дизайну та проектам, а також брати участь у програмі "Інженери без кордонів" - гуманітарного курсу, що пропонується на всіх рівнях інженерії RMIT.

Для того, щоб ви закінчили роботу, ви також матимете можливість здійснити інтегроване навчання (галузевий досвід) факультативу.

Як ви навчитеся

Ви зможете подолати розрив між теорією та практикою, на основі проектного навчання, вирішення проблем та вміння працювати в команді.

Починаючи з першого року, ви матимете змогу брати участь у промисловому проекті, який проходить через "Інженери без кордонів" (EWB). EWB Challenge надає вам можливість ознайомитись з дизайном, роботою в команді та спілкуванням через реальні, стійкі міжкультурні проекти розвитку. Вам буде надано можливість розробляти креативні рішення для реальних проблем.

У третій і останній курс навчання, ви будете проводити великий проект, який заснований як на промислових підприємствах, так і моделює виробничу ситуацію. Поєднання та подальша розробка ключових теоретичних та практичних знань, необхідних для вашої галузі (як визначено Інженерами Австралії), ви будете працювати з лідерами галузі, щоб вирішити проблему проекту.

Перш ніж закінчити цю програму, вам настійно рекомендується пройти мінімум 12 тижнів досвіду інженерної галузі. Це дозволяє вам отримати практичний досвід роботи в середовищі інженерної практики під керівництвом практичного професійного інженера. Характер і терміни цього інженерного досвіду можуть приймати цілий ряд форм.

Можливості існування зарубіжних робочих місць від шести до 12 місяців (це задовольняє вимогам щодо досвіду роботи). Ці місця розташування зазвичай приймаються протягом однорічної перерви в середині або наприкінці третього року ступеня.

Промислові зв'язки

Інженерна школа має Індустріальний консультативний комітет для цивільної та інфраструктурної програми, а також підтримуються міцні зв'язки з промисловістю, організаціями та державними департаментами, що займаються цивільним будівництвом.

Як члени Індустріального консультативного комітету, роботодавці та фахівці з цих областей сприяли як первинному розвитку, так і постійному вдосконаленню цієї програми. Їх участь забезпечує, що програма залишається актуальною для ваших потреб як випускника, так і для потреб випускників роботодавців.

Багато викладачів у рамках програми є (або були) практикуючими фахівцями галузі з великим досвідом роботи в галузі та контактними мережами. Цей досвід, інтегрований у практику навчання та навчання, збагачує навчальне середовище та мережі.

Ці мережі ще більше розширюються завдяки програмі "Шкільна інтегрована програма навчання" (WIL), яка надає вам можливість випробувати режими на основі проектів на ряді курсів.

Міжнародні можливості

На RMIT існує цілий ряд глобальних можливостей для студентів-інженерів.

Міжнародні можливості обміну дозволяють навчатися за кордоном протягом семестру або року. RMIT має у своєму розпорядженні програмами обміну студентськими та інфраструктурними інженерами університетів США, Канади, Європи та Азії.

Також доступні додаткові навчальні поїздки, такі як "Стійкі міста майбутнього" - навчальна поїздка Франції.

За допомогою партнерських організацій у Європі, Азії та Сполучених Штатах, Міжнародна програма промисловості та досліджень RMIT (RIIERP) пропонує навчальні заклади на робочому місці та академічні дослідження місць упродовж шести-12 місяців.

Є також можливості для глобальної роботи, обміну та вивчення досвіду.

Кілька кампусів

Більшість ваших уроків відбудеться в кампусі міста Мельбурн; однак деякі лабораторні заняття пройдуть у кампусі Бундора.

Що ти навчаπшся

Ви зможете спеціалізуватися в цивільних інфраструктурних проектах, геотехнічних роботах, будівництві, транспорті та водних ресурсах.

Також існує широкий вибір факультативів, тому ви можете налаштувати навчання відповідно до ваших інтересів.

Субдисципліни включають в себе:
 • Будівництво / управління проектами
 • Геотехнічна техніка
 • Структурна техніка
 • Транспортне машинобудування
 • Техніка водних ресурсів
Рік 1

Перший рік вашої програми вводить ключові випускники у галузі стійкості, вирішення проблем, інженерний аналіз, робота в команді, лідерство та комунікації. Ви поширюєте свої математичні навички, щоб охопити деякі основні поняття навколо інженерних додатків.

Всі студенти-інженери також вивчатимуть курс «Введення в інженерну діяльність», що включає гуманітарну спрямованість «Інженери без кордонів». Ви матимете можливість розширити цей аспект своїх досліджень, заповнивши факультативний курс "Інженери без кордонів", що дозволить вам випробувати гуманітарну техніку з перших рук.

Рік 2

Другий рік присвячений великим теоретичним ідеям навколо практичної інженерії, включаючи вивчення місця, геотехнічного, водного та транспортного машинобудування, а також більш конструктивне технічне та математичне моделювання.

3 і 4 роки

Третій і четвертий роки охоплюють області застосування структур, водних ресурсів, геомеханіку та транспорту. Спеціалізація та диверсифікація в ці роки також можливі. Субдисципліни включають в себе:

 • будівництво / управління проектами: проекти громадської інфраструктури
 • геотехнічні: земляні роботи, тунелі, дамби та поліпшення ґрунту
 • структурні: мости, електростанції, спортивні стадіони, вежі, фабрики та інші великі будівлі
 • Транспорт: дороги, залізниці, аеропорти, канали та гавані
 • водні ресурси: водопостачання, очистка стічних вод, захист берегів та річкових берегів.

Ваш останній рік (Capstone) проект буде розвивати та зміцнювати навички та знання, які вам потрібні (як визначено Інженерами Австралією), щоб почати свою професійну інженерну кар'єру.

Ви також завершите інтегровані навчальні заняття (галузевий досвід) факультативно на 2, 3 або 4 роки.План програми

Плани - варіанти, запропоновані для програми, такі як спеціалізації, способи доставки або місце розташування. Перегляньте план, щоб побачити курси, які навчаються нашим студентам.

Кар'єра

Інженери цивільної та інфраструктури планують, проектують, конструюють, контролюють, управляють та підтримують необхідну інфраструктуру нашої сучасної спільноти.

Це включає в себе дороги, мости, схеми водопостачання, каналізаційні системи, транспортні системи, гавані, аеропорти, залізниці, фабрики та великі будівлі. Вони шукають способи продовжити життя існуючих структур шляхом ідентифікації помилок та встановлення активних графіків обслуговування.

Вони прагнуть реагувати на більш широкі потреби громади та відображати цінності, пов'язані з економічними, екологічними та соціальними наслідками проектів.

Громадські інженери працюють менеджерами проектів, інженерами-конструкторами та інженерними інвесторами з:

 • консультації
 • місцевий уряд
 • дорожні органи влади
 • видобувні компанії
 • будівельних компаній.

В рамках своїх організацій випускники беруть на себе такі ролі, як:

 • менеджери проектів
 • інженери-конструктори
 • керівники будівель
 • інженери з екології
 • інженерні керуючі активами

Професійне визнання та акредитація

Бакалавр техніки (цивільний та інфраструктура) (відзнаки) повністю акредитований Інженерами Австралії.

Інженери Австралія є професійним органом, відповідальним за акредитацію програм вищої освіти, які готують студентів до практики як професійних інженерів.

Інженери Австралії є підписами Вашингтонського договору. Це означає, що програма визнана на міжнародному рівні, а випускники можуть працювати як професійні інженери у багатьох країнах світу.

Випускники бакалавра інженерії (цивільна та інфраструктура) (відзнаки) мають право на випускника та / або професійного членства Інженерів Австралії.

Прийом

* ATAR належить до найнижчого рангу вибору, до якого була здійснена пропозиція (включаючи розгляд будь-яких коригувань).

RMIT прагне забезпечити прозорість процесу прийому. Відповідно до цього зобов'язання ми надаємо вам інформацію, яка допоможе вам зробити обґрунтований вибір щодо ваших варіантів навчання для студентів.

КМТІ приймають студент з різних освітньої Pathways , включаючи рік 12 результатів, попереднє вищу освіту або навчання професійної освіти, досвід роботи, а також для деяких програм - інтерв'ю, прослуховувань або портфелів.

Щоб краще зрозуміти вступ до RMIT, перегляньте нашу інформацію ATAR.

Збори

У 2019 році сума щорічного внеску студента (оплата за навчання), яку ви будете платити за звичайний рік повного навчання, складає від 6 566 а.о. до 10 958 доларів США *.

* Наведені суми є індикативними гонорарами на рік, і базуються на стандартному році повного навчання (96 балів). Пропорційний внесок поширюється на більш-менш повне навантаження на навчання.

Додаткові витрати

Плата за студентські послуги та послуги (SSAF): максимальна комісія в розмірі 303 доларів США за 2019 рік.

Інші елементи, пов'язані з вашою програмою, включаючи екскурсії, підручники та обладнання.

Комісії коригуються на щорічній основі, і ці збори повинні використовуватися лише як довідник.

Відкладіть ваш платіж

Ви можете мати право подати заявку на позику HECS-HELP, яка може бути використана для відстрочення виплати до повної суми внесків на навчання. Ви також можете мати право подати заявку на відстрочку виплати вашої дохідності за допомогою схеми кредитування SA-HELP.

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Детальніше

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Згорнути