Бакалавр інженерії (хімічний)

Загальні відомості

Опис програми

Хімічна технологія - це галузь, яка широко розширюється у всьому світі. Експертиза значною мірою потрібна для виконання вимог щодо виконання завдання, яку неможливо виконати інженери-механіки та хіміки. Ці поля дозріли і в даний час охоплюють багато аспектів інженерних систем, таких як проектування та переробки систем сільськогосподарської продукції, нафтопродуктів та нафтохімії, полімерів, фармацевтики, біопалива, біохімічних та багатьох інших. У сучасному світі світу, де ресурси обмежені, і сталий розвиток є головною проблемою, вимога експертизи в галузі хімічного машинобудування є ще більш важливою.

На додаток до фундаментальних галузей, таких як наука та математика, гуманітарні та соціальні науки та основна інженерія, в бакалавраті з хімічної інженерії існують чотири основних напрямки: технологія поділу, інженерна реабілітація, інженерія навколишнього середовища та технологічні системи.

У технології поділу, студента піддається процесам та пристроям експлуатації обладнання в хімічному машинобудуванні. Розуміти процеси розділення. необхідний сильний уявлення про транспортні явища, які включають передачу імпульсу, масу і теплопередачу. Теорії масової та теплопередачі мають важливе значення для проектування або вибору відповідного теплообмінника, який буде використовуватися на хімічному заводі. Тим часом, об'єкт управління об'єктом охоплює теорії та проектування основного обладнання при відокремленні рідинно-рідкої, газо-рідини, твердої та твердопаливної систем. Серед устаткування - дистиляція, випаровування, сушіння, абсорбція, вилуговування та інші технології поділу, такі як мембранні технології та фільтрація. Знання в теорії поділу та одиничних операціях необхідні при проектуванні оптимального та безпечного заводу.

Хімічна технологія також зосереджується на аспектах термодинаміки та хімічних реакцій, крім розробки реакційної системи. Серед обговорюваних тем - реакційна кінетика в реакторі, типи реакторів та конструкція реактора. Студенти вивчатимуть аспекти термодинаміки хімічної технології, які висвітлюють характеристики чистої рідини, термічні ефекти, рідкі термодинамічні характеристики, однорідну термодинаміку, фазову рівновагу та рівновагу хімічної реакції. Знання, отже, будуть використовуватися при вивченні хімічної реакції процесів. Іншим важливим аспектом хімічного машинобудування є екологічна безпека. Тематика навколишнього середовища охоплює види забруднення повітря та води, а також аналітичний метод вимірювання забруднення, поводження з відходами та поводження з відходами. Також будуть введені аспекти безпеки працівників.

У процесі розробки системи, баланс маси та енергії є основним предметом. У цій темі студенти будуть ознайомитись із процесами хімічного машинобудування, а також розрахунковим методом для масових та енергетичних балансів для різних процесів. Це включає в себе процеси, що мають хімічні реакції, а також процеси лише з фізичними перетвореннями. Кваліфікація масових та енергетичних балансів дуже важлива в багатьох інших галузях хімічного машинобудування.

Основною частиною курсу хімічної технології є проектування та синтез заводу, який включає в себе вибір процесу, конструювання проточних аркушів, масове та енергетичне баланс, детальний дизайн, вибір обладнання та сировини, контроль процесу, інструкція з експлуатації, вартість та економіка, а також екологічні та безпечні аспекти на підприємстві.

Студенти також повинні виконати проектні проекти переробних заводів у групах. Тут всі методи, отримані в попередні роки, будуть інтегровані в пропозицію дизайну для призначеного заводу.

Окрім хімічних інженерних теорій, студенти також піддаються практичним аспектам галузі. У кожному зазначеному вище районі є свої практичні або лабораторні заняття.

Студенти також повинні підготувати звіт про проект, щоб навчити їх інтегрувати технічні знання з комунікацією та управлінням при виконанні завдання. Для групових вправ студенти зобов'язані заповнити конструкцію заводу, як зазначено раніше. Крім того, студенти також проведуть дослідницький проект на рівні бакалаврату, в якому вони будуть індивідуально працювати під керівництвом викладача. Наприкінці проектно-дослідницької роботи студенти повинні скласти дисертацію та подати усну доповідь, яка буде оцінюватися внутрішніми та зовнішніми експертами.

Навчальна програма UTM вимагає, щоб студенти пройшли виробничу підготовку з 10-12 тижнів протягом семестрової перерви після третього року навчання. Письмовий звіт про виконану роботу та досвід під час тренінгу повинен бути представлений в кінці періоду навчання.

Останнє оновлення Чер 2018

Про навчальний заклад

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, semi ... Детальніше

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, seminars, workshops and in-house training. However, due to an overwhelming demand for part-time and full-time educational programs in both private and public sectors, UTMSPACE took the initiative of offering mainstream academic programs starting from the academic year 1995/96. Згорнути