Створіть інструменти, які змінять світ завтра

Інформаційні науки охоплюють більшість наших повсякденних життів, і це зростатиме лише в міру того, як світ стає більш пов'язаним. Будьте частиною однієї з найшвидше зростаючих галузей у світі та оберіть захоплюючу, інноваційну кар'єру, вирішуючи реальні проблеми з технологією.

На що це схоже?

У Massey University ви можете стежити за своїм інтересом до обчислювальної техніки в дружній та гнучкому навчальному середовищі.

Приєднуйтесь до першопрохідців

Massey є новозеландським лідером в галузі ІТ-освіти і є єдиним університетом у Новій Зеландії, який пропонує як інформаційні системи, так і спеціальності інформаційних технологій у програмі для студентів.

Ми також є однією з небагатьох, де ваша інформаційна кваліфікація охоплює всі три дисципліни інформатики, інформаційних технологій та інженерії програмного забезпечення. Ці спеціальності не є ізольованими, і ви можете вибрати більш-менш ці три області як частину вашого навчання, залежно від сфери інтересів або кар'єрних амбіцій.

Акредитована промисловістю

Бакалавр інформаційних наук є одним з перших в Новій Зеландії обчислювальних ступенів, акредитованих в ІТ-індустрії. Massey University схвалені Інститутом ІТ-фахівців, професійним органом для тих, хто працює в ІТ-індустрії.

Завоюйте міжнародну кар'єру

Акредитований Інститутом фахівців з інформаційних технологій і є частиною Сеулської угоди, Massey BInfSc - це першокласна, міжнародно визнана кваліфікація, що дозволяє вам взяти свою кар'єру по всьому світу.

Станьте системою вирішення проблем

Massey BInfSc - єдина ступінь у Новій Зеландії, яка має всі п'ять спеціальностей в одній програмі, даючи вам основні технічні знання в усьому спектрі інформаційних наук. Це означає, що у вас є гнучкість у вивченні всіх спеціальностей, щоб дізнатися, як додаток розробляється від самої концепції до готового продукту, забезпечуючи випускник як творчий, пристосований і високоцінний працівник.

Ви дізнаєтеся широкий спектр навичок від управління бізнесом до розробки програмного та апаратного забезпечення. Таким чином, ви будете виходити з ваших досліджень у Massey з всебічним розумінням всієї галузі, а також навичками фахівців, які ви повинні стати відмінним професіоналом у сфері ІКТ.

Пізніше оберіть свій великий

Можливо, ви думаєте про навчання в цій галузі, але не впевнені, що саме вибираєте. У Massey, ви маєте гнучкість, щоб змінити ваш основний аж до кінця першого року. Таким чином, ви можете пройти перший рік навчання, і як тільки ви пережили різні предмети, зробіть свій вимір після цього.

Попиту

Доповідь Absolute IT показала, що роботодавці з ІТ прагнуть збільшити кількість співробітників. Лише в Окленді 75% роботодавців з ІТ планують залучити додаткових працівників і підрядників у 2016 році.

Дослідження показало, що в області високого попиту зараз розробка програмного забезпечення, бізнес-аналіз, управління проектами та дані / база даних. Це ключові області інформаційних наук, які можна вивчати через бакалавра інформаційних наук в Massey.

Світовий лідер

Massey University увійшла до 300 провідних програм комп'ютерних наук і інформаційних систем у світі за рейтингами Quacquarelli Symonds (QS).

Особистий підхід

Коли ви вивчаєте бакалавр інформаційних наук в Massey ви приєднаєтеся до малих класів, де взаємодія з лектором є звичайним явищем. Ви зможете задати питання викладачам та отримати їхню підтримку та поради.

Більш широкі варіанти для навчання

Massey BInfSc дозволяє вибирати неповнолітнього в будь-якому предметі по всьому університету - так персоналізуйте свій ступінь і виділитеся з натовпу унікальними неповнолітніми людьми, такими як охорона здоров'я, наука про Землю, оборонні дослідження або підприємництво та малий бізнес.

Ви можете почати свій трирічний ступінь на початку року, або в другому семестрі (починаючи з липня). Або, якщо ви хочете зробити свій ступінь у стислі терміни, ви можете пройти додаткові курси під час нашої літньої школи (з листопада по лютий), що дозволить вам завершити свою освіту за менший час. Як тільки ви закінчите ви можете перейти до поглибленого навчання в BInfSc (з відзнакою) або диплом аспіранта в галузі інформаційних наук або магістра інформаційних наук.

BInfSc або BSc?

Бакалавр інформаційних наук включає цілий ряд тем, таких як інформатика, інженерія програмного забезпечення та інформаційні технології. Це ідеальний ступінь, якщо ви хочете продовжити кар'єру в якості професіонала обчислювальної техніки. Бакалавр наук (комп'ютерні науки) дозволяє об'єднати інформатику з іншими предметами науки, такими як математика, статистика та фізика.

Майори або індосаменти

 • Бакалавр інформатики (інформатики)
 • Бакалавр інформаційних наук (Data Science)
 • Бакалавр інформаційних наук (інформаційних систем)
 • Бакалавр інформаційних наук (інформаційних технологій)
 • Бакалавр інформаційних наук (Software Engineering)

Ключові факти

 • Доступно в Окленді
 • Доступний в Манавату
 • Доступний через дистанційне навчання
 • 3-річна програма
 • Доступно для іноземних студентів, які навчаються в Новій Зеландії або за допомогою дистанційного навчання

Добре підходить, якщо ви:

 • Мати деякі математичні здібності (рекомендується NCEA Рівень 2)
 • Подумайте логічно і аналітично
 • Зацікавлені в розробці програмних додатків
 • Комфортні з правилами і структурами

Кар'єра

Існує величезний попит на людей з інформаційними навичками.

Массі бакалавр випускників інформаційних наук продовжував знайти роботу навіть під час недавньої рецесії, коли випускники в інших областях боролися.

Сьогодні - більше можливостей зайнятості в інформаційно-комунікаційних технологіях (ІКТ), ніж будь-який інший сектор у Новій Зеландії. Те ж саме часто застосовується на міжнародному рівні.

Не візьміть це від нас - подивіться на веб-сайті SEEK - приблизно 2000 робочих місць в ІКТ в Новій Зеландії рекламуються в будь-який час на цьому сайті.

Вимоги до вступу

Для вступу до програми бакалавр інформаційних наук ви повинні претендувати на вступ до бакалаврату, або через стипендії та екзамени стипендій, NCEA Рівень 3, вступ до Університету Нової Зеландії, прийом з еквівалентним статусом, дискреційний вхід або допуск для дорослих.

Студенти з відмінними досягненнями у сфері NCEA та досвідом попереднього програмування шляхом успішного завершення курсів та участі у змаганнях, таких як STAR, NCSS або ACM SPPC, будуть розглядатися для безпосереднього вступу до другого курсу комп'ютерних дисциплін і можуть мати право брати участь у розробці програмного забезпечення проектів.

Скільки це буде коштувати?

Ми не можемо повідомити вам точну вартість, доки ви не вибрали курси, оскільки плата за навчання, яку ви сплачуєте щорічно, змінюється залежно від обраних курсів. Крім того, ви повинні сплатити обов'язкову плату за навчання, крім плати за навчання. Для деяких курсів можуть існувати інші витрати на такі речі, як навчальні ресурси, програмне забезпечення, поїздки та контактні майстерні.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 5 інших курсів в Massey University »

Останнє оновлення Січень 26, 2019
Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Start Date
Бер 2020
Duration
3 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
- залежно від обраних курсів
За розташуванням
За датою
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв

Бер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date