Бакалавр (з відзнакою) з дизайну моди

Загальні відомості

Опис програми

Створіть оригінальну, відповідальну та натхненну моду, роблячи свій унікальний слід у галузі. На цьому інноваційному курсі дизайну моди ви будете працювати в сприятливій студійній обстановці з досвідченими професіоналами, які будуть сприяти вашому зростанню до того, щоб стати майбутнім дизайнером.

Вступ

Ви будете відточувати свою творчу мету, щоб виробити власну перспективу дизайну. Працюючи над імітованими та живими резюме, ви навчитесь ефективно формулювати свої ідеї. Оскаржуючи статус-кво, ви розробляєте інноваційні модні концепції, щоб залишатися на передовій постійно мінливої світової галузі.

Ти будеш:

 • Підвищуйте свою обізнаність за допомогою навчання, керованого екологічними, етичними та моральними викликами сучасності.
 • Займіть своє місце в авангарді галузі, маючи доступ до ресурсів від промислових, спеціалізованих швейних і трикотажних машин, трафаретного друку та саду з натуральним барвником, до ультразвукових зварювальних апаратів.
 • Навчіться використовувати новітні технології цифрового дизайну, включаючи CLO 3D.
 • Процвітайте, працюючи разом над спільними проектами на основі викликів.
 • Робота над живою брифінгом з такими провідними брендами, як Fred Perry, Lou Dalton, O'Neill та Ryan Roche із Нью-Йорком.
 • Поділіться спільним першим курсом зі студентами дизайну спортивного одягу, де ви виберете спеціаліста Pathway під час переходу на другий курс.

Що ми шукаємо

Ми хочемо того, хто:

 • Може голосувати текстом, змінювати тон та відповідати на матеріал.
 • Фізично взаємодіє зі своїм оточенням.
 • Живий і чуйний.
 • Думає самостійно.

Що наші випускники роблять

Наші випускники продовжували працювати з такими іменами, як Кальвін Клайн, Маргарет Хоуелл, Вікторія Бекхем, Вугрі Студії, Бербрі, Айріс ван Герпен, палмер // хардінг, головоломка, Свистки, H&M та Adidas.

У 2018 році курс був представлений Премією Британської ради моди за видатні презентації для наших випускників.

Fashion Model Dancing in the Woods with Beautiful and Colorful Spring Dress Costa Rica

Що ти навчишся

Відображаючи професійне життя з першого дня, цей практичний ступінь моди навчає технічним та креативним навичкам дизайну серед жіночого та чоловічого одягу - допомагаючи вам виділитися в галузі під час створення оригінальних, відповідальних та надихаючих модних пропозицій. Ви здобудете практичні знання про основні навички дизайну моди, такі як дослідження, аналіз, переклад, малювання, вирізання візерунків та будівництво, а також інноваційні навички, такі як прийняття ризиків та експерименти з новими технологіями, такими як CLO3D та ультразвукові методи побудови.

Рік перший

Ви розвинете свою практику в наших професійно обладнаних студіях моди. За підтримки команд академічних та технічних курсів ви дізнаєтесь основні навички, такі як розробка концепції, 2D та 3D-дизайн, модні ілюстрації та розробка кольорів та матеріалів. Ви також навчитеся технічним навичкам, таких як різання візерунків та побудова одягу. Вивчаючи теорії моди та писемності, ви вивчите культурні, історичні та етичні проблеми.

Модулі

 • Дослідження
  У цьому модулі ви почнете набувати основних навичок дослідження в контексті короткого опису дизайну моди. Ви ознайомитесь з методами дослідження та модним словником, а також вивчите традиційне маркування у формі малювання, а також розвинете навички цифрового спілкування.
 • Cut and ConstructЦей модуль допоможе вам виростити основні технології виготовлення одягу. Поглиблений аналіз конкретних методик та процесів повідомить ваші знання про
  модель / процес побудови та їх застосування в індустрії моди.
 • Відкриття
  Завдяки інструментам дизайнерських проектів, ви будете спиратися на методи, вивчені в попередніх модулях, щоб покращити свої виробничі та дослідницькі навички, а також свій власний дизайнерський голос. Ви будете взаємодіяти з концепціями ризикованості, гри та цікавості, щоб розробити оригінальні та прогресивні ідеї дизайну у двовимірному та тривимірному форматах.
 • Теми з культури
  Цей модуль допомагає контекстуалізувати свої дизайнерські та виробничі навички. Ви працюєте над розробкою відповідних навичок дослідження, презентації та комунікації, які дозволять ефективно сформулювати свої ідеї.

Рік два

Зосередившись на професійній практиці, цього року ви побачите, що ви починаєте формувати свою особистість як модельєра, розвиваючи впевнену особисту перспективу. За допомогою живих та імітованих галузевих інструментів ви застосовуватимете свої навички у таких сферах, як поінформованість про бренд та ринок, стійкість, етичні та моральні проблеми та представлені ідеї. Ви познайомитесь з цифровим та трафаретним друком, машинним в'язанням, передовими технологіями різання, пошиття та передовими CAD / цифровими дизайнерськими рішеннями. Ви також можете вибрати власну промислову розміщення під час літньої перерви. Студенти взяли досвід роботи з такими брендами, як Maison Margiela, Dior, Christopher Kane, Mary Katrantzou, JW Anderson та palmer // harding.

Модулі

 • Модне мислення
  Ви будете досліджувати, допитуватись та формувати захисну точку зору сучасної індустрії моди, засновану на сучасній дизайнерській практиці, футурології та етичних міркуваннях. Поряд із цим філософським дослідженням ви також дізнаєтесь, як формулюються бренди одягу. Працюючи як частина групи, ви відчуєте динаміку команди та будете заохочені представляти свої ідеї на відкритих форумах, де ви будете обговорювати, домовлятись та відстоювати їх.
 • Практика індустрії моди
  У цьому модулі ви отримаєте досвід "Справжнього світу", працюючи над прямими проектами або тими, що імітують галузеві робочі практики та часові шкали. Ви вивчите синергію та напруженість, що виникають між творчим та професійним контекстами індустрії моди, та розвинете навички творчо керувати колекцією одягу, характерною для бренду, та представити дизайнерські ідеї, які можна перенести в реалізацію одягу.
 • Інновації
  Після вступних семінарів з передових технологій виготовлення швейних виробів, таких як в'язання, друк та вдосконалення крою, ви будете використовувати ці нові навички, щоб покращити свій власний модний дизайн. Ви створюватимете інноваційні та прогресивні нові ідеї для одягу як у двовимірному, так і у тривимірному 3D-форматі, заохочуючи сприйняти несподіване та відкинути очевидне.
 • Теорії культури
  Цей модуль заглиблюється в історичний, соціальний, культурний та глобальний контексти, в яких відбувається сучасна практика дизайну моди. Він вводить теоретичні перспективи з метою розвитку вашої здатності обговорювати власну та чужу практику в академічних рамках.

Рік трьох

На останньому курсі ступеня модного дизайну ви будете розробляти колекцію для випускників, інтенсивно досліджуючи, розробляючи та досліджуючи 2D та 3D концепції. Поряд з цим, ви будете виготовляти дисертацію, портфоліо та довідкову книгу, яка допоможе запустити вашу кар’єру. Будуть можливості популяризувати себе, беручи участь у галузевих конкурсах, що проводяться в індустрії, створеними Британською радою моди та Фондом випускників моди.

Модулі

 • Колекційне дослідження
  Ви будете розробляти та порівнювати концепцію, ринок / замовника, кольори, дослідження матеріалів тощо, які будете використовувати для інформування своїх колекцій до і після випускників. Дослідження буде значущим, а також вивчить етичні та стійкі аспекти обраного вами повідомлення про моду.
 • Попередній збір
  Ви досліджуєте, розробляєте та представлятимете попередню збірку, яка повністю інтегрує ваші дослідницькі матеріали. Цей процес дозволить вам приймати обгрунтовані рішення щодо сильних і слабких сторін у рамках ваших досліджень, перш ніж прийняти остаточне рішення щодо вашого випускника.
 • Дисертація
  У цьому модулі ви закінчите дисертацію з узгодженої теми, що стосується ваших індивідуальних інтересів та практики. Ви задумаєтесь про сили та практику особистих досліджень та будете брати участь у обговоренні та детальному обговоренні обраної теми.
 • Колекція
  У цьому модулі ви поповнить свою колекцію випускників моди на основі підготовки, завершеної в попередніх модулях трирічного року. Це завершиться доставкою присвоєної кількості повністю реалізованих одягів, зібраних як цілісних нарядів, готових до представлення на модному показі чи еквіваленті.
 • Професійні стратегії
  Цей модуль допоможе вам розробити цілий ряд саморекламних матеріалів, що відповідають вашим індивідуальним амбіціям після закінчення навчання. Гості галузі та спеціалісти з питань кар’єри / працевлаштування поділяться порадами та рекомендаціями щодо інтерв'ю, місця проживання, зв’язуються з потенційними роботодавцями та післядипломним навчанням.

Наведені вище модулі - це ті, що вивчаються нашими студентами або пропонуються нові. Структури та модулі програми можуть змінюватися в рамках процесів удосконалення та перегляду навчальних програм. Якщо певний модуль важливий для вас, будь ласка, обговоріть його з ведучим курсу.

Як ти навчишся

Працюючи з нашою командою досвідчених науково-технічних колективів, ви будете співпрацювати з колегами та студентами різних курсів, навчатись у запрошених лекторів галузі, брати участь у реальній діяльності з брендами та розвивати власну практику до галузевого стандарту. Регулярне навчання відбувається за допомогою навчальних посібників як один на один, так і в групах, лекцій, семінарів, практикумів та технічних демонстрацій. Ви також будете мати можливість навчатися за кордоном на термін через наші партнерські програми Erasmus + та Study Abroad.

Методи оцінки

 • Постійне оцінювання наочних, усних та письмових завдань.
 • Дисертація підсумкового року та дві випускні виставки.

Персонал

Крім того, що працюють над знаковими дизайнерами, такими як Олександр МакКуїн, наші репетитори та співробітники надають детальні знання в таких сферах, як стилізація субкультури, бізнес-підприємництво, етика, стійкість та власні етикетки.

Деякі співробітники викладають лише конкретні модулі, і ваш курс може містити не кожного члена.

Засоби

 • Різання столів.
 • Монтажні підставки.
 • Промислові плоскі машини.
 • Цифрові дизайнерські рішення, такі як Clo3D, Gerber та Adobe.
 • Цифрове та традиційне поліграфічне обладнання.
 • Обладнання для лазерного різання.
 • Кремнієві стрічкові обладнання.
 • Ультразвукові будівельні машини.
 • Промислові оверлокери.
 • Машини для зшивання сліпою.
 • В'язальні машини.
 • Видання / портфоліо виробничих потужностей.
 • Доступ до Інтернету до WGSN та LS: N Global.

Як застосовувати

Подайте заявку через UCAS

Готові приєднатися до нас? Якщо ви подаєте заявку через UCAS Apply and Track, вам потрібно посилатись на коди університету та курсу нижче.

 • Університетський код: F33
 • Код курсу: W232

Подає заявку як міжнародного студента?

Міжнародні студенти можуть подати заявку на курс через UCAS, через агента або безпосередньо з університетом.

Вимоги до вступу

Ми розглядаємо всі заявки на їх власні індивідуальні заслуги та потенціал. Ми запрошуємо всіх претендентів на день співбесіди чи прослуховування, щоб дати їм можливість продемонструвати це разом із тим, що надихає та мотивує їх у своїй галузі. Абітурієнти також зможуть показати свій портфель або дати виставу залежно від курсу. Ми вітаємо заявки з усіх предметів, незалежно від того, чи спеціалізуєтесь ви на STEM, мистецтві чи гуманітарних науках.

Як керівництво, наша типова пропозиція на рівні бакалаврату становить 104 - 120 балів за тарифами UCAS, в основному від кваліфікації 3 рівня, такі як, але не обмежуючись A-рівнями, розширений диплом BTEC або диплом фонду.

Мовні вимоги

Для абітурієнтів, першою мовою яких є англійська, ми вимагаємо, щоб ви працювали над GCSE англійською мовою 4-го класу (C), або еквівалентом.

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, вам потрібно буде відповідати тому ж стандарту, який еквівалентний загальній балі IELTS Academic 6.0, принаймні 5,5 - у читанні, письмі, мовленні та слуханні. Ми приймаємо цілий ряд еквівалентів у країні та затверджені тести.

Якщо вам потрібна студентська віза першого рівня для навчання у Великобританії, вам потрібно буде скласти затверджений тест з безпечної англійської мови (SELT). Ви можете прочитати наші вимоги до англійської мови для отримання додаткової інформації.

Терміни

 • Заявки Великої Британії та ЄС: 15 січня 2020 року (за рівних умов)
 • Пізні заявки будуть розглянуті, якщо є місця.
 • Платники міжнародних зборів можуть подавати заявки протягом року. Але ми рекомендуємо подати заявку якомога раніше, щоб мати час для оформлення віз та подорожей.

Вартість навчання 2020-21

 • 9 250 фунтів стерлінгів - штат Великобританія / ЄС
 • £ 16 000 - міжнародний штат

Плата за навчання встановлюється щорічно і підлягає перегляду щороку. Таким чином, університет може підвищувати плату за навчання протягом другого або наступних років курсу, відповідно до інфляції та / або максимального дозволеного законом чи урядовою політикою. Про будь-які зміни студенти будуть повідомлені якнайшвидше.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Детальніше

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Згорнути