Безпілотні літальні апарати польотів і операцій

Загальні відомості

Опис програми

Канзасський державний політехнічний інститут є одним із перших і залишається одним з небагатьох університетів країни, який запропонує ступінь бакалавра в безпілотних літальних апаратах. З цією революційною новою сферою Канзас Державна Політехніка вивчає важливість надання студентам можливостей для досліджень, передових технологій та обладнання та ексклюзивної освіти. Саме тому вона була однією з перших в США, щоб студенти могли брати участь у реальних місіях. Для проектів, пов'язаних з Міністерством оборони, програма також має доступ до обмеженого повітряного простору на смузі зброї Smoky Hill і має дозвіл літати безпілотні літаки в Національну систему повітряного простору.

Програма UAS штату Канзас штат Політехнік використовує практичний підхід до навчання, який дає студентам необхідні навички, щоб безпечно управляти і управляти різноманітним парком безпілотних літальних апаратів, як приватних, так і комерційно доступних. Безпілотні літальні апарати - це багатогранні машини з великою кількістю робочих частин і різноманітними літаючими факторами, важливо, щоб навчальна програма наших студентів була глибоко сформована у багатьох основних сферах. Поряд з освітою UAS, програма також включає пілотовані авіації, авіоніку, технічне обслуговування авіатехніки та інженерні технології.110094_Undergrad_ProPilotClass1.jpg

Програма UAS є основною ініціативою дослідницького центру Applied Aviation. Під цим ресурсом наш досвідчений факультет УАС займається аналізом, експериментами та дослідженнями поточних проектів з федеральними установами, приватними спонсорами та внутрішніми колективами університетів. Як приклад масштабу нашого дослідження, AARC щороку виконує близько 100 місій. Ці професійні партнерські дослідження не тільки допомагають увічнити постійний приплив нової технології UAS в програму, а також підключати наших студентів до їхнього майбутнього в галузі.

Академічний навчальний план УАС

Безпілотні літальні системи (pdf)

127 годин, необхідних для закінчення навчання

Цей ступінь бакалавра ступеня підготовки студентів для кар'єри в галузі безпілотних літальних систем (UAS) або дистанційно пілотованих літальних апаратів. Це швидко зростаючий район авіації, і студенти будуть готові безпечно розгорнути машини UAS у відповідь на виникаючі проблеми та можливості. Курсова робота включає в себе фундаментальні курси з авіаційного польоту та технічного обслуговування, необхідні для роботи UAS, і спеціальні курси, призначені для забезпечення комерційної доступності платформи для інтеграції та надання студентам можливість критично мислити у швидко розвивається технічній галузі. Студенти будуть готові до технічних та / або початкових управлінських посад і будуть зобов'язані успішно захистити портфель накопиченого навчання до закінчення навчання.

UAS Careers

Flying UAS

За даними Асоціації безпілотних систем транспортних засобів (AUVSI), в найближчі три роки буде створено 70 тисяч нових робочих місць. Приблизно половина з них буде у виробництві та дизайні. До 2025 року буде створено близько 100 000 робочих місць, а промисловість - 82 млрд. Доларів. Очікується, що близько 80 відсотків бізнесу УАБ будуть пов'язані з сільським господарством.

Сільськогосподарські заявники включають в себе

 • виміри вологості грунту,
 • моніторинг здоров'я рослин і хвороб;
 • точні сільськогосподарські програми,
 • ідентифікація і боротьба з бур'янами
 • хмара, посів
 • пом'якшення пошкодження морозу та
 • пестициди, гербіциди та живильні речовини.

Можливі промислові застосування

 • патрулювання газопроводу та лінії електропередач,
 • вежі та структурні перевірки,
 • промислова і ядерна аварія, і
 • перевірки залізничних колій.

В даний час багато наших випускників працюють на військових підрядників; ці роботи надзвичайно прибуткові.110085_Facilities_PolytechnicFrontGate_EDITED.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family!

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family! Згорнути