Б. кіномистецтво

Загальні відомості

Опис програми

Дворічний курс проводиться протягом 6 курсів і складає 360 академічних кредитів. Етос програми полягає в тому, щоб навчати творчих, академічних, технічних і професійних навичок інтегрованим способом в галузевих умовах. З цією метою навчання спочатку відбувається за допомогою інтерактивних лекцій, семінарів, семінарів і показів, а потім продовжується в практичних умовах за допомогою спільних фільмів, робочих місць у компанії та незалежного дослідження.

 • Терміни 1 і 2 витрачаються на вивчення основних дисциплін кінематографії: сценарист, режисура, продюсування, кінематографія, редагування, звукове та виробниче оформлення. Цей етап курсу завершується серією спільних проектів, Film Project 1, де ви відчуваєте численні ролі в рамках і поза межами заданих дисциплін
 • Протягом третього семестру ви починаєте здобувати незалежність і розвивати ключові навички в окремих сферах кіномистецтва через створення трохи довших кількох спільних кінопроектів, кінопроект 2
 • У четвертому терміні ви отримуєте більше контролю над вашим вибором модулів, коли ви починаєте отримувати більше автономії та досвіду на курсі. Це дозволяє вибирати між модулем робочого місця або спільним спеціальним проектом , який досліджує дисципліну без нарративної фантастики, наприклад, документальний, комерційний або експериментальний фільм
 • Під час п'ятого терміну ви звичайно пишете дисертацію - або дискурсивну дисертацію, або проект з академічними коментарями. Крім того, ви можете подати заявку на інше працевлаштування , що супроводжується презентацією. Під час останнього та шостого семестру ви працюєте над другим, довшим і складнішим, спільним кінопроектом, Film Project 3 .

Цей унікальний курс розроблений для того, щоб ви набули реальних навичок у практичних умовах . Ви маєте намір забезпечити роботу проектів / робочих місць / керівника відділу та працювати в команді у вигляді ряду фільмів, що обертаються за допомогою різних ролей екіпажу. Ви отримуєте зростаючу автономію з семестру чотири до семестру шість у прийнятті рішень і управління кількох тисяч фунтів бюджетів.

Ролі екіпажу мають чітко визначені функції та обов'язки. У LFA, ви відчуваєте ці ролі галузі в умовах, що імітують професійний набір фільмів (режисер працює з письменником для розробки сценарію та з редактором для редагування фільму). Ми надаємо попередню виробничу, пост-продакшну та професійну технічну підтримку, що дозволяє застосовувати свої знання в сприятливому середовищі та знаходити свій творчий голос .

Який тип студентів ми шукаємо?

Ми шукаємо відданих і відданих учнів, які довели свою пристрасть і чуття для кіно. Ми хочемо, щоб люди, які прагнуть зробити професійну кар'єру в кіно чи телебаченні. Ви повинні бути чіткими, створюючи і командним гравцем, і процвітати в практичному середовищі, що працює спільно.

Вимоги щодо вступу

 • A-level: 2 A-Levels з класом C або вище (бажані предмети: ст
 • GCSE: щонайменше 3 класи GCSE або вище, з англійської мови та математики.
 • Або еквівалентні кваліфікації, такі як: AVCE, національна премія BTEC, сертифікат або диплом, BTEC QCF, диплом прогресу, диплом, NVQ 3 і вище, диплом доступу до вищої освіти, диплом Фонду мистецтв і дизайну, диплом CACHE, бакалавр : Кваліфікації міжнародної, європейської або валлійської та програми учнівства.
 • Винятки: Ми також розглядаємо кандидатів, які не відповідають вищезазначеним академічним вимогам, але мають сильний портфель та / або істотний відповідний досвід роботи / інший пов'язаний досвід і які можуть продемонструвати мотивацію та навички, що дозволить їм досягти успіху на курсі. Ми також розглядаємо кандидатів старше 21 року.

Вимоги щодо англійської мови:

Щоб досягти успіху в навчанні в LFA, важливо, щоб ви могли ефективно спілкуватися англійською мовою. Можливо, вам доведеться надати докази цього, якщо англійська не є вашою першою мовою. Єдиним винятком є студенти з ЄС, які раніше вивчали і вивчалися англійською мовою. Для іноземних студентів ми можемо прийняти тільки кваліфікацію IELTS UKVI. Ми вимагаємо мінімальну оцінку IELTS 6,0.

Необхідні матеріали:

 • Заповніть анкету онлайн,
 • 1x Посилання (рекомендаційний лист),
 • Особиста заява,
 • Копія паспорта,
 • РЕЗЮМЕ,
 • Стенограма оцінок / прогнозованих оцінок (тобто A-Levels).

Дізнатися більше

Дізнайтеся більше про BA (Hons) Filmmaking (включаючи збори)

Останнє оновлення May 2019

Про навчальний заклад

Whether you’re an undergraduate, postgraduate, or professional looking for a specialised short course, London Filme Academy covers every filmmaking discipline from fiction to documentary-making. Recog ... Детальніше

Whether you’re an undergraduate, postgraduate, or professional looking for a specialised short course, London Filme Academy covers every filmmaking discipline from fiction to documentary-making. Recognised as a centre of excellence, we are reviewed by the Quality Assurance Agency for Higher Education, and partner with some of the most original and forward-thinking voices in the creative industry today. Згорнути