Відзнаки BCom у фінансовому плануванні

Загальні відомості

Опис програми

Метою кваліфікації є розвиток прикладної компетентності та поглиблення знань студента в аналізі, інтерпретації та застосуванні принципів фінансового планування та науково-дослідної спроможності в економічному середовищі на просунутому рівні. Студенти також готуються до кар'єри в галузі фінансового планування та подальшого навчання в досліджуваній аспірантурі в цій галузі шляхом розвитку навичок дослідження та звітності. Студенти повинні мати можливість розмірковувати над своїми рішеннями та заявами, щоб оцінити їх вплив у цілісному контексті фінансового планування як практики на просунутому рівні.

Вимоги до вступу: Потенційний студент повинен володіти БКМ і повинен мати відповідні знання з фінансового планування (оцінюється на рівні Нового NQF 7 / Старий рівень NQF 6) або відповідний диплом просунутого рівня. Кафедра може зажадати завершення мостової програми, якщо студенти не дотримуватимуться правил доступу до конкретних знань з предметів фінансового планування. Підсумкові вимоги до прийому час від часу встановлюватиметься відділом.

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Контактні дані: пані Роксанна Ендрю / 011 559 4926 / randrew@uj.ac.za

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути