Бакалавр з загального менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Ваші переваги

  • Комплексні робочі місця та практичні проекти з компаніями-партнерами
  • Індивідуальний нагляд на основі малих навчальних груп
  • Розвиток особистості: система навчання та наставника з м'яких навичок
  • Мовні курси будь-якою мовою, що стосується бізнесу
  • І необов'язково: інтенсивне мовне навчання до початку навчання

Отримайте свою інформацію про бізнес німецькою мовою - ключовою мовою у веденні бізнесу

Німеччина є економічною енергетикою Європи з найвищим експортом у світі. Хоча це має деякі економічні побічні ефекти, це явна ознака високої позиції товарів "Зроблено в Німеччині".

Тому, якщо ви хочете знати, як це робиться в німецьких компаніях, чому б не вивчити його тут - в серці Німеччини та німецькою мовою - ключовою мовою при веденні бізнесу.

Бакалавр наук із загального менеджменту

Програма бакалавра наук із загального менеджменту створена для молодих людей, які мають кваліфікацію вступ до університету, які цікавляться бізнес-процесами та хочуть досягти справ. Якщо вас цікавить, як керувати створенням компанії, виробничими ланцюгами, процесами продажу чи запуском на ринок нового продукту, ця навчальна програма - це правильний вибір. Ви ознайомитесь із усім спектром ділового адміністрування тут.

Програма фундаменту необов’язкова, якщо ваші навички німецької мови лише основні

І все це німецькою мовою. Залежно від ваших мовних навичок, ви також можете брати участь у нашій програмі основної роботи, щоб вдосконалити їх, але основні навички німецької мови все ж потрібні (мінімальний рівень А2 або еквівалент - ми можемо говорити про ваш конкретний випадок, коли ви надсилаєте нам повідомлення).

Ми пропонуємо цю навчальну програму в Кампус Геттінген та Hansecampus Stade. Він триває 6 семестрів, охоплює 210 ECTS, акредитований ZEvA, Центральним агентством з акредитації та оцінювання, а також визнаним державою, що дозволяє після навчання

  1. розпочати ступінь магістратури майже в будь-якій точці світу або
  2. знайти роботу і залишитися в Німеччині.

У навчальній програмі ви навчитесь аналізувати корпоративні процеси, переглядати та вдосконалювати їх. Класичний зміст досліджень ділового адміністрування включає сфери закупівель, виробництва, продажу та бухгалтерського обліку. Крім того, ви отримаєте здорове ноу-хау у функціях між компаніями, такими як контроль, маркетинг, організація та логістика, а також корпоративне управління, податок та людські ресурси.

Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Детальніше

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Згорнути
Берлін , Штад , Геттінген , Нью-Йорк , Лондон , Бордо , Золотий берег + 6 Більше Менше