Закон Б. з німецьким та німецьким правом / французьке та французьке права / іспанське та іспанське право

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Ці чотирирічні курси пропонуються юридичною школою у співпраці з відділом сучасних мов та культур.

Вони нададуть вам юридичну кваліфікацію на підставі англійського права, а також оцінку закону вибраної вами країни. Ви також розвиватимете розвинені мовні навички та культурні знання.

Кандидати повинні пройти навчання на французькому, німецькому або іспанському рівнях (залежно від обраного курсу), а також третій рік навчання за кордоном у Франції, Німеччині чи Іспанії.

Закон з французьким та французьким правам BA
Закон з німецьким та німецьким правам BA
Закон з іспанським та іспанським правами BA

Рік перший

У першому році ви будете приймати основні модулі в Законі про Контракт, публічне право та закон про розуміння та основні мовні модулі, а також вступний модуль у вивченні обраної вами мови.

Рік два

У другому році ви будете приймати додаткові основні модулі у кримінальному праві, фундаціях делікту та земельного права та основних модулів мови. Крім того, ви приймете цивільне право: порівняльне введення. Це призначено для забезпечення того, що ви можете провести третій рік за кордоном - обладнані не тільки необхідними мовними навичками, але також і з юридичним підґрунтям, які розширюють ваші можливості навчання в приймаючій країні. Це відображає інтегровану структуру цього ступеня.

Рік трьох

Упродовж трьох років вам слід чекати навчання в одному з наших університетів-партнерів у Франції, Німеччині чи Іспанії.

Рік чотири

У чотири роки ви будете приймати остаточні основні модулі у Законі про трасту та (на даний момент) Закон Європейського Союзу, основні та додаткові мовні модулі.

Підтримка

Адвокат з правових навичок школи допомагає студентам-юристам у своїй юридичній майстерності. Мета полягає в тому, щоб забезпечити, щоб кожен учень, незалежно від стану та способностей, мав когось, з яким вони могли б підійти, щоб обговорити свої навички юридичного вивчення.

Ми також пропонуємо програму Skillegal. Це серія необов'язкових семінарів з навичок, таких як презентація, спілкування та переговори, що проводиться різними юридичними фірмами та палатами з Лондона та регіонів.

Бібліотека Університету складається з закону, що складається з приблизно 60 000 книг, серій звітів про права, журналів та великих електронних ресурсів. Існує також спеціалізований бібліотекар бібліотеки.

Ключові факти

 • Послідовно зайняв місце серед провідних світових юридичних шкіл, розмістивши 7-е місце серед юридичних шкіл Англії та Уельсу в The Times та Sunday Times Good University Guide 2019 та 100 найкращих у світі в рейтингах світового університету QS за темою 2018
 • Цей курс визнано Спільною навчальною радою Правління адвокатів та адвокатської колегії стандартів як кваліфікаційного ступеня права
 • Один з 18 закладів у Великобританії був обраний для участі у програмі Q-Step, прагнучи розвивати кількісний досвід студентів
 • Будинок для ряду студентських товариств , які координують широкий спектр заходів, включаючи кар'єру та спортивні заходи, волонтерські можливості, змагання з турніру та місцеві та міжнародні поїздки

Вимоги до вступу

Рівні A: AAA, включаючи вибрану мову та виключення загальних досліджень та критичного мислення.

Всі предметники рівня A в галузі мистецтва, гуманітарних наук, наук та соціальних наук вважаються прийнятними (крім загальних досліджень та критичного мислення). Проте, як правило, не пропонуються студенти, які представляють більше одного нетрадиційного або практичного предмету (наприклад, мистецтво, мистецтво та дизайн, комп'ютерні та інформаційні технології, танці, драматичні та театральні студії, графічні, медичні та комунікаційні дослідження, а також спортивні та заняття фізкультурою). Більш високий бал в іспиті LNAT може вимагатись від тих заявників, які представляють нетрадиційні предмети.

Закон про національний атестат (LNAT)

Усі заявники, включаючи зрілих та зарубіжних заявників, повинні скласти іспит з національного тесту на освіту (LNAT), якщо ви подаєте заявку на участь у 2018 році (або відкладене в 2019 році) для отримання ступеня магістра права в Університеті Ноттінгем.

Англійська мова вимоги

IELTS: 7,0 (не менше 7,0 в будь-якому елементі).

Для деталей інших тестів та кваліфікацій з англійської мови, які ми приймаємо, перегляньте нашу сторінку вимог щодо вступу .

Якщо вам потрібна додаткова підтримка, щоб ваші навички володіли мовою на потрібному рівні, ви можете відвідати релігійний курс Центру англійської мови , який акредитований Британською Радою з викладання англійської мови у Великобританії.

Студенти, які успішно закінчили курс реферування до потрібного рівня, можуть проходити курс навчання, не вдаючись до IELTS або еквіваленту.

Міжнародні заявники

Для інформації про країну, включаючи вимоги щодо в'їзду, контактну інформацію та представників, перегляньте наш веб-сайт . Якщо вам потрібна віза для навчання, університет може надати всю необхідну інформацію та поради .

Зрілі студенти

У Університеті Ноттінгем у нас є цінна спільнота зрілих студентів, і ми цінуємо їх внесок у широке студентське населення. Ви можете знайти багато корисної інформації в нашому посібнику для дорослих студентів .

Альтернативні кваліфікації

Наш прийом визнає, що заявники мають багатий різний досвід і, можливо, пройшли різні навчальні Pathways . Щоб отримати докладнішу інформацію, перегляньте альтернативну сторінку кваліфікації .

Гнучкість припусків

Визнаючи різноманітний досвід наших заявників та навчальні Pathways , Університет Ноттінгему застосовує гнучку політику прийому . Ми можемо запропонувати деяким заявникам пропозицію нижче, ніж рекламувати, в залежності від їхніх особистих та освітніх обставин. Будь ласка, ознайомтеся з політикою та процедурами прийому університету для отримання додаткової інформації.

Примітки для заявників

Розглядаючи вашу заявку, ми будемо шукати докази того, що ви зможете виконати цілі програми навчання та досягти необхідних стандартів. Ми будемо враховувати цілий ряд факторів, що доповнюють і, у деяких випадках, замість результатів формальної експертизи.

Будь ласка, перегляньте наші поширені питання для отримання додаткової інформації.

Модулі

Нижче наведено приклад типових модулів, які ми пропонуємо на дату публікації, але не призначені для тлумачення та / або посилань як на остаточний список модулів, які будуть доступні в будь-який конкретний рік. Через проміжок часу між початком курсу та наступними роками курсу модулі можуть змінюватися внаслідок змін у навчальному плані, а інформація про модуль у цьому проспекті надається лише для орієнтовних цілей.

Будь ласка, зверніть увагу: структура, наведена нижче, може змінитись на 2019 рік; оновлення будуть додані, коли вони доступні.

Рік один модуль

Основний

 • Закон контракту A
 • Закон контракту B
 • Державне право А
 • Публічне право B
 • Розуміння закону

Плюс відповідні мовні модулі.

Рік два модулі

Основний

 • Цивільне право: порівняльне введення
 • Кримінальне право
 • Основи Торт А
 • Основи Торт Б
 • Земельний закон

Плюс відповідні мовні модулі.

Рік три модулі

Цей рік проводиться за кордоном в одному з наших університетів-партнерів у Франції, Німеччині чи Іспанії.

Рік чотирьох модулів

Основний

 • Закон Європейського Союзу
 • Закон про траст

Плюс відповідні мовні модулі.

Рік за кордоном

Запропонований у співпраці з Департаментом сучасних мов та культур, цей курс включає в себе рік за кордоном. Ви будете проводити свій третій рік вивчення права в університеті у Франції, Німеччині чи Іспанії (навчання на відповідній мові).

Рік зарубіжжя є невід'ємною частиною цього курсу, оскільки дозволяє вивчати закон на обраній вами мові в культурі, де мова йде спочатку, а також надає вам можливість розширити свій кругозір та підвищити вашу працездатність.

Кар'єра

Цей ступінь забезпечить вас глибоким знанням англійського права та заохотити оцінку закону вибраної вами країни. Ви також розвиватимете розвинені мовні навички та культурні знання.

Висока частка наших випускників продовжує повну юридичну підготовку, що відповідає вимогам адвоката (курсу юридичної практики) або адвокатського адвоката (бар професійного навчального курсу).

Ті, хто шукає кар'єри за межами закону, використовують ступінь, щоб отримати доступ до різноманітних професій та організацій, таких як консультації, бізнес-консультації, маркетинг, державна служба, зв'язки з громадськістю, бухгалтерський облік та агітація.

Професійне визнання

Цей курс визнано Спільною академічною колегією зі ступенем правового регулювання адвокатів та Ради стандартів штату як кваліфікаційного ступеня права.

Можливість працевлаштування та середня початкова зарплата

98,5% магістрантів з юридичної школи отримали роботу або продовжували навчання протягом шести місяців після закінчення навчання. Середня початкова зарплата склала 19,875 фунтів стерлінгів, а найвища - 46000 фунтів стерлінгів.

94% студентів з Школи культур, мов та місцевих досліджень забезпечили роботу або подальше навчання протягом шести місяців після закінчення навчання. Середня початкова зарплата склала 21 000 фунтів стерлінгів, а найбільша - 60 000 фунтів стерлінгів.

Школа права зайняла п'яте місце у Великобританії за підвищення виплат заробітної плати випускників, причому випускники заробляють в середньому на £ 4 844 більше, ніж очікувалося, через п'ять років після закінчення навчання *.

Відомі напрямки для студентів загальноосвітніх навчальних закладів, які були доступні для роботи 2016/17. Зарплати розраховуються на основі середньої кількості тих, хто працює на постійній основі у Великобританії.
** Економіст рейтинг британських університетів, 2017 рік .

Підтримка кар'єри та поради

Навчання за ступенем у Ноттінгемському університеті забезпечить вас типом навичок і досвіду, які виявиться неоціненними в будь-якій кар'єрі, в якому напрямку ви вирішите взяти.

За весь час роботи з нами наша служба з питань кар'єрного росту та працевлаштування може працювати з вами, щоб ще більше вдосконалити свої навички з працевлаштування. допомога в роботі або програмах курсу, пошук відповідних місць роботи на робочому місці та проведення заходів, щоб наблизити вас до широкого кола потенційних роботодавців.

Ознайомтеся з нашою сторінкою кар'єри, щоб ознайомитись з усіма можливостями щодо підтримки працевлаштування та можливостями, які ми надаємо поточним студентам.

Підтримка кар'єри та поради

Навчання за ступенем у Ноттінгемському університеті забезпечить вас типом навичок і досвіду, які виявиться неоціненними в будь-якій кар'єрі, в якому напрямку ви вирішите взяти.

За весь час роботи з нами наша служба з питань кар'єрного росту та працевлаштування може працювати з вами, щоб ще більше вдосконалити свої навички з працевлаштування. допомога в роботі або програмах курсу, пошук відповідних місць роботи на робочому місці та проведення заходів, щоб наблизити вас до широкого кола потенційних роботодавців.

Останнє оновлення Лютий 2019

Про навчальний заклад

Факультет соціальних наук в Університеті Ноттінгем пропонує різноманітні курси з бізнесу, економіки, освіти, географії, права, політики та міжнародних відносин, а також соціології та соціальної політи... Детальніше