Магістр наук про Equine

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Про курс

Курс доставляється в університетському центрі Myerscough та нагороджений Університетом Центрального Ланкаширу.

MSc Equine Science розвиває систематичне розуміння та критичну обізнаність з актуальними питаннями на передньому краї науки коня. Підвищуючи розуміння учнями методів, що застосовуються до наукових досліджень та стипендій у науці коні, курс спонукає до оригінального застосування знань для вирішення складних питань.

Ця MSc Equine Science, нагороджена Університетом Центрального Ланкаширу, визнає мультидисциплінарний підхід до предметів. Курс спрямований на розширення існуючої досвіду студента на повний спектр навичок та знань, необхідних для інформування та розвитку промисловості. Магістратура сприятиме обговоренням та критичній оцінці галузевої практики та досліджень у цій галузі. Цей курс дає студентам змогу поміркувати над поточними проблемами та розвивати навички вирішення проблем, що сприятиме оригінальності думки.107458_MScinEquineScience-min.jpg

Вимоги до вступу

Заявки вимагаються від осіб, які мають мінімум нижнього другого класу (2.2) з відзнакою (або еквівалент) у суміжних предметів, таких як Equine Science, Equine Management, Equitation Science, Animal Science і Biology. Кандидати, які не мають ступеня з відзнакою на вищезазначеному класі, але мають відповідну професійну кваліфікацію та досвід, будуть запрошені. Всі нестандартні заявники будуть опитані для оцінки придатності для курсу.

Можна також розглянути досвід роботи з доказами навичок навчання. Зверніть увагу на нетрадиційні кваліфікації та відповідний досвід роботи. Кандидатам пропонується надати докази свого потенціалу для отримання користі від курсу. Кандидати, які вважають, що вони можуть мати право на акредитацію попереднього досвіду / навчання (APE / L) для окремих модулів, будуть розглядатися на індивідуальній основі. Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні мати кваліфікацію англійської мови на IELTS 6 або еквівалентну.

Вивчення та оцінка

Навчальна середовище:

Цей курс робить більшу частину великих конноспортивних майданчиків на місці, включаючи широкий спектр коней, великі критий і відкритий майданчики, спеціалізовану терапію та дослідне обладнання. Студенти також матимуть доступ до спеціалізованого апаратного та програмного забезпечення для ІТ, а також до віртуального навчального середовища Myerscough . Навчальні заходи на курсі різноманітні, у тому числі лекції, семінари, підручники та семінари. Очікується, що студенти проведуть широке незалежне дослідження та дослідження для підтримки лекцій, семінарів та оцінок.

Оцінка:

Студенти будуть стикатися з різними оцінками, у тому числі письмові звіти, нариси, огляди літератури, іспити, дисертації, наукові пропозиції та презентації.

Додаткова інформація:

Навчальні поїздки організовуються, щоб доповнювати навчання в конкретних модулях. Приклади включають ветеринарні центри, лабораторії, бойові майданчики та навчальні майданчики для змагань. Студенти також настійно рекомендують відвідати науково-практичні конференції, включаючи щорічну науково-дослідну конференцію Myerscough . Гість-спікери також відвідують.

Який досвід роботи я можу отримати?

На цьому курсі офіційного робочого місця немає.

Інші можливості

Студенти заохочуються та підтримуються подавати свої дослідження до відповідних журналів або конференцій за умови успішної заявки на отримання стипендійного фінансування чи самофінансування.

Кар'єра

Курс готує студентів до участі в різноманітних кар'єрних програмах, в тому числі в наступних областях коней та пов'язаних галузей:

 • Дослідження
 • Комерційна
 • Харчування
 • Фармацевтика
 • Лабораторія персоналу
 • Добробут
 • Навчання
 • Розведення
 • Медіа
 • Урядові організації

Особливі вимоги

Додаткові витрати:

Додаткові витрати на предмети, які є необхідними для курсу, включають:

 • Джодхпурс (простий флот або чорний), Шапка, Шафка, Рукавички - 90 фунтів
 • Лабораторне пальто - 10 фунтів
 • Сорочка поло кольору колготки, кофта та піджак (або простий флот або чорний колір) - 80 фунтів
 • Сильні сапоги або велінгтони для роботи на велосипеді - £ 30
 • Додаткові витрати на можливості та предмети, які є необов'язковими для курсу включають:
 • Якщо їзда на коні: довга і коротка підтяжка, замшеві гобелени, біла сорочка та краватка - 75 фунтів
 • Якщо стрибати; Захист для тіла - £ 70
 • Поїздки та відвідування (включаючи можливі подорожі за кордон) - 400 фунтів стерлінгів
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are among ... Детальніше

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are amongst the top UK institutions in the sector for student satisfaction - helped by exceptional resources and a unique countryside location. Our QAA Higher Education Review puts us amongst the top institutions in the country for quality learning opportunities and good practice teaching. We are very proud that 97% of Myerscough degree students progress to further study or employment. Згорнути