Ступінь в адміністрації

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Курс

Курс Управління УНІМАР почалося в 1974-му з місією сприяння невід'ємною формування професіонала, що дозволяє йому управляти організаціями з системної точки зору, підготовка етичних підприємців, соціально відповідальних і відданих до безперервне навчання.

Кар'єра

Професійна підготовка, отримана Адміністрації гарантує глобальне бачення і конкретні знання про світ бізнесу, що дозволяє діяти в наступних областях: управління, консультативна або консалтинг; комерційні, промислові, фінансові, агропастбіщние, послуги - банки, фінансові і т.д.;. лікарні, клініки, лабораторії та фармацевтичні компанії; кооперативи; Область навчання; компанії та урядові установи: федеральні, державні та муніципальні; гостинність і туризм. У цьому сенсі, ми можемо бачити, що кар'єра управління є динамічним, що дозволяє додавати нові поля постійно. Наявність професійного менеджменту, будь то в промисловості, будь то у фінансових установах, як і раніше в торгівлі, може бути активом, який організація повинна виграти.

Подорожі інфраструктура:

Адміністрація курс викладається в Block II, маючи вісім класів адекватно обладнані, все з кондиціонером, мультимедійним обладнанням, спеціальні номери для проекції мультимедіа, дослідницький центр і молодший компанії, амфітеатр місткістю 200 чоловік, комп'ютер лабораторії , бібліотека, та інші місця загального користування університет, тренажерний зал, басейн, футбольне поле, фітнес-зали, комерційні банки, їдальні, озера, амфітеатри, серед інших.

Диференціальний

Спрямований на якість викладання і навчання, як навчальні програми та заходи, розроблені в ході директорів, включають в себе концептуальні, людські та технічні навички, чільне мотив і високий працевлаштування наших студентів, як на регіональному та національному рівні. Ми підкреслюємо, серед інших теоретичних і практичних заходів:

Навчальний керівництвом стажування та роботи завершення курсу: надання можливостей для пізнання і практики, пов'язаних з роботою діяльності в организациях.

Інформація

Autorizativo акт: Програма акредитована з 1976

Професійний: Адміністратор

Період: Вночі

Тривалість: 8 семестрів

Вартість: 670.50

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de des ... Детальніше

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de desenvolver a consciência coletiva na busca contínua da valorização e solidariedade humanas. Згорнути
Марілія , Марілія , Марілія + 2 Більше Менше