Ступінь управління бізнесом та управління

Загальні відомості

Опис програми

Пропонований ступінь ділового адміністрування та менеджменту (ADE) має загальну увагу, результат роздумів, проведених з представниками приватних та державних установ у цьому регіоні, та тих, що виражаються в опитуваннях про вивільнення робочої сили випускників та тих, що збираються в Стратегічний план юридичного факультету, економіки та туризму.

Ігуалада та її оточення характеризуються малою та середньою структурою бізнесу, яка рекомендує широке навчання, щоб майбутні випускники мали огляд того, як працює компанія. Таким чином випускники матимуть можливість покривати різні потреби в управлінні, які можуть виникнути при вступі в діловий світ.

Дослідження в галузі ділового адміністрування та менеджменту також пропонують можливість поглиблення навичок, пов'язаних з інноваційними процесами бізнесу, загальним управлінням бізнесом та управління глобалізацією ринків та компаній.

133040_133037_Campus_Slide4.jpg

Навіщо вивчати цю ступінь в кампусі Ігуалада?

Ступінь ділового адміністрування та менеджменту (ADE) забезпечує ґрунтовну підготовку та практичну та професійну підготовку з управління компанією, тісно пов'язану з діловою реальністю та її зв’язком із оточенням, що полегшує працевлаштування або створення робочих місць сама компанія.

Дослідження в галузі ділового адміністрування та менеджменту також пропонують можливість поглиблення навичок, пов'язаних з інноваційними процесами бізнесу, загальним управлінням бізнесом та управління глобалізацією ринків та компаній.
Крім того, першочерговою метою є освіта та підготовка майбутніх випускників для їх включення у світовий світ, сприяння бізнес-навчанню іншими мовами (бажано англійською), командна робота та використання інформаційних технологій та спілкування.

Коротше кажучи, підготовка наших випускників ADE повинна дати їм змогу вирішувати всілякі проблеми в компанії та сприяти своїм внеском у успіх, розширення та інтернаціоналізацію компанії.

З викладацької точки зору, факультет права, економіки та туризму прагне постійного оцінювання, активних методів викладання та навчання та професіоналізації спрямованості навчання, які, як відмінна особливість, включають обов'язкові практики в компаніях та мобільність національні та міжнародні студенти.

Цей ступінь пропонується в кампусі Ігуалада в другій половині дня.

можливості кар'єрного росту

Основні професійні можливості на здобуття наукового ступеня бізнес-адміністрування та менеджменту пов'язані з такими напрямами:

 • Бухгалтерський облік та аудит: відповідає за сферу бухгалтерського обліку, зовнішній аудит, бухгалтерський облік або контролер аудиту.
 • Оподаткування: консалтинг, управління та податкова консультація.
 • Фінанси: фінансовий менеджмент, фінансовий аналітик, керівник казначейства.
 • Операції та логістика: управління операціями та логістикою, управління виробництвом, менеджер з логістики, менеджер з постачання та дистрибуції.
 • Людські ресурси: управління людськими ресурсами.
 • Стратегічне управління: персонал стратегічного управління, відповідальний за стратегічне планування, помічник керівника.
 • Компанія та світові ринки: керівник інтернаціоналізації, аналітик світових ринків.
 • Маркетинг та маркетингові дослідження: відповідальний за управління сферою маркетингу, комерційний менеджер, відповідальний за маркетингові комунікації, маркетинговий менеджмент.
 • Підприємництво: підприємництво, інноваційний консалтинг, консультації.
 • Економічний аналіз: економічний аналітик, технічний персонал у науково-дослідних службах державних та приватних структур.
 • Направлення, консультації та консультації в будь-якій державній чи приватній організації.

Вхід Профіль

Ступінь ділового адміністрування орієнтована на студентів, які зацікавлені у розвитку своєї професійної діяльності у сфері управління бізнесом або також зацікавлені в розумінні того, як працює економіка. Студент, який демонструє хороший профіль переговорів, є підприємцем і водночас виявляє етичне та відповідальне ставлення. Це вимагає простоти усного та письмового спілкування, математичних та аналітичних навичок, мотивації до розуміння явищ та соціальних змін, уміння вирішувати та вирішувати конфлікти.

У зв'язку з цим УКРАЇНСЬКИЙ УКРАЇН 1892/2008 від 14 листопада регулює статтю 1 умови доступу до офіційного навчання в університетських ступенях та процедури прийому до державних університетів Іспанії. Згідно зі статтею 2, ви можете отримати доступ до офіційного навчання в університетах Іспанії, якщо будь-яка з цих вимог виконана:

1. Перебуваючи в будь-якій з наступних ситуацій:

 • Доступ до університету, здавши тест, тим, хто має ступінь бакалавра.
 • Доступ до університету для студентів навчальних систем держав-членів Європейського Союзу або інших держав, з якими Іспанія підписала Міжнародні угоди.
 • Доступ до університету для студентів із зарубіжних освітніх систем за запитом омологації звання походження до іспанського звання бакалавра.
 • Доступ до університету тим, хто володіє званнями вищого техніку, що відповідають професійному навчанню та художньому навчанню або вищому техніку спорту, що відповідає викладанню спорту.
 • Доступ до університету для людей старше двадцяти років.
 • Доступ до університету через акредитацію роботи чи професійного досвіду (передбачено Законом 4/2007).
 • Доступ до університету для людей старше сорока п’яти років.

2. Мати офіційний університетський ступінь або еквівалентне звання.

3. Мати офіційний університетський ступінь випускника університету, технічного архітектора, технічного інженера, випускника, архітектора, інженера, що відповідає попередньому домовленості про університетську освіту або еквівалентну назву.

4. Закінчив іноземні часткові університетські навчання або, закінчивши, не здобув своєї гомологічності в Іспанії та бажає продовжити навчання в іспанському університеті. У цьому випадку важливою вимогою буде, щоб відповідний університет визнав принаймні 30 кредитів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the ... Детальніше

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the campus gates. Students make up most of the UdL community, and our objective is to ensure that they enjoy the teaching and learning processes involved. Згорнути