Тренер з футболу (з відзнакою) з футболу (змішаний)

Загальні відомості

Опис програми

Цей ступінь запускається у вересні 2020 року. За умови підтвердження.

Огляд

  • Змішана доставка (онлайн плюс Wembley або Etihad Campus)

Кваліфікація ступеня бакалавра (Hons) з футбольного тренера (Blended) призначена для тих, хто бажає продовжити свої знання та розуміння роботи у футбольних тренерських установах. Окрім надання можливості розвивати тренерську практику, програма надає можливість залучатись до цілого ряду основних напрямків, таких як розвідка гравців та підбір персоналу, психологічні та соціологічні міркування, харчування та кондиціонування, розвиток талантів, технічна тактична обізнаність, рефлексивна практика та аналіз ефективності. Він ідеально підходить для нинішніх професіоналів, які працюють у футбольній галузі, які віддають перевагу більш гнучкому способу доставки, а не програмі, що базується лише на кампусі.

Маючи можливість вчитися з комфорту власного будинку чи робочого місця, учасники програми зможуть здобути додаткову кваліфікацію для підвищення своїх кар’єрних перспектив у форматі, який пропонує гнучкі години та можливість диктувати власний баланс між робочим та особистим життям підходять під інші зобов'язання.

Ця програма є змішаним ступенем, тобто більшість ваших досліджень відбуватиметься в Інтернеті через спеціалізований Інтернет-центр UCFB . Однак буде можливість навчатись на кампусі в UCFB Уемблі, Лондоні або UCFB Etihad Campus, Манчестер, протягом двох тижнів кожного навчального року.

Модулі

Наразі ця програма підлягає затвердженню. Модулі будуть оголошені, як тільки ступінь буде підтверджена.

Заплановані модулі охоплюватимуть такі сфери, як розвідка гравців та набір гравців, психологічні та соціологічні міркування, харчування та кондиціонування, розвиток талантів, технічна та тактична обізнаність, рефлексивна практика та аналіз ефективності.

Вимоги до вступу

Стандартні вимоги до програми такі:

Заявникам буде запропоновано досягти 112 балів UCAS за бальною схемою UCAS. Професійний досвід та галузева кваліфікація можуть бути оцінені для претендентів без необхідних балів UCAS.

Крім того, кандидатам було б вигідно вже мати рівень FA FA і тим більше працювати над рівнем 2 FA або еквівалентною кваліфікацією.

Усім заявникам надається інформація, що стосується служб студентів, з якою вони можуть зв’язатися, якщо їм потрібна додаткова підтримка чи консультація, а також інформація, що стосується відповідних подій та фондів.

Кандидатам з країн, які не володіють більшістю англомовних країн, буде запропоновано кваліфікацію з англійської мови, яка перевіряє мовлення, слухання, читання та письмо, і буде запропоновано досягти IELTS 6,0 (5,5) або еквівалент.

Як застосовувати

Коди UCAS:

Код онлайн курсу: FCB1
Установа: U10
Кампус: W або E

Кар'єрні перспективи

Перспективи кар'єри для випускників програми UCFB футболу на базі бакалавра (з відзнакою) з футбольного тренування (змішані) включають футбольне тренування в межах футбольних клубів. Студенти можуть бажати також подати заявку на більш традиційні ділові, спортивні управлінські та керівні ролі на основі атрибутів випускників, які вони розробляли протягом програми.

Під час програми UCFB знайомиться з потребами та очікуваннями кожного студента. Це дає можливість індивідуальної підтримки навколо кар’єрного розвитку кожного студента. Зрештою, це допоможе їм знайти своє місце у футбольній та спортивній галузі. Для тих, хто бажає продовжити навчання в кінці ступеня, заохочуватимуться можливості навчання на рівні магістра.

Збори

  • Студенти з Великобританії та ЄС: 9 250 фунтів стерлінгів на рік
  • Міжнародні студенти: 14 250 фунтів стерлінгів на рік

Додаткові витрати
Змішане навчання: витрати на відвідування UCFB для концентрованих класів будуть частиною змішаного навчання. Ці витрати включатимуть проїзд, проживання та проживання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities ... Детальніше

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. Згорнути
Манчестер , Уемблі , Лондон , Бернлі + 3 Більше Менше