Бакалавр з будівництва (викладається італійською мовою)

Загальні відомості

Опис програми

Метою є забезпечення того, щоб студент мав необхідні культурні та професійні передумови для роботи в будівельній галузі. Цей тип підготовки включає знання методів та прийомів, необхідних кваліфікованим фахівцям, щоб вони могли реалізувати та боротися з будь-якими технологічними та науковими нововведеннями щодо цього сектора.

Карєрні можливості

Позаштатна робота або працевлаштування в державних установах, приватних і державних компаніях, інженерних фірмах, будівельних компаніях (завдання, пов’язані з програмуванням, плануванням і контролем).

Тести для вступу

Не існує відбірного тесту для зарахування на курс, але є тест для визначення початкового рівня компетентності студента.

Студенти, які навчаються на першому курсі курсу, зобов'язані досягти рівня знань з математики, фізики та хімії.

Щорічно вступні випробування проводяться у вересні.

Послуги з курсу ступеня

Мостові курси

Щороку перед початком уроків організовуються інтенсивні підготовчі курси з наступних предметів для тих учнів, які не відповідають стандартам:

  • Математика
  • Основні комп'ютерні навички
  • Фізика
  • Хімія
  • Інтернет-курси

Матеріал різних курсів розміщений на веб-сайті університету. Це може використовуватися як частина мережевого навчання та співпраці і є резервним копією для тих учнів, які не можуть відвідувати уроки регулярно.

Репетиторство

Доступна послуга репетиторства, спрямована на консультування та допомогу студентам під час їхнього навчання та вирішення труднощів, щоб вони могли отримати максимальний результат від відвідування курсів. Ця послуга надається викладачами, завданням яких є консультування та допомога студентам кожного року курсу у співпраці з викладацьким складом.

Тести з іноземної мови

Рівень, необхідний для інженерної школи - це поріг порогу, встановлений Радою Європи, який відповідає рівню B1 Рамкової системи. Мовні навички перевіряються для перевірки рівня студента при вступі. На англійську мову студентів тестують в університеті; Більше інформації про Certificazioni riconosciute доступна італійською мовою.

Самотестинг

Студенти також можуть скласти відповідний он-лайн тест.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Bergamo is located in Lombardia, a region in Northern Italy with more than 10 millions inhabitants and one of the regions with the highest GDP pro capita in Europe.

The University of Bergamo is located in Lombardia, a region in Northern Italy with more than 10 millions inhabitants and one of the regions with the highest GDP pro capita in Europe. Згорнути