Бакалавр фінансів

Загальні відомості

Опис програми

Зростаюче значення інвестицій та зростаюча складність фінансових послуг призвели до збільшення попиту на фінансових фахівців. Факультети фінансів Університету Тампа дізнаються, як управляти грошима в таких сферах, як інвестиції, корпоративні фінанси, міжнародний фінансовий менеджмент та фінансові установи та ринки.

Програма ступеня фінансування пропонує навчання у всіх сферах бізнесу через курси бухгалтерського обліку, управлінської статистики, комп'ютерних інформаційних систем, економіки, маркетингу та менеджменту. Це поєднується із сучасними дослідженнями з управлінських фінансів, інвестицій, фінансових установ та міжнародних фінансів.

Студенти з фінансів готуються до кар'єри в комерційному банківському бізнесі, індивідуальних та інституційних інвестиціях, фінансових послугах, приватній галузі та уряді. Послідовність фінансів UT також є хорошою підготовкою до позначень CFA (Chartered Financial Analyst) або CFP (Certified Financial Planner).

Студенти можуть брати участь у інвестиційному фонді Студент Бейлі. Фонд був ініційований за рахунок пожертвування капіталу в розмірі 100 000 доларів США, яким керують студенти, які курсують прикладний менеджмент інвестицій (FIN 415). Програма також включає можливість отримати сертифікат Bloomberg.

Окрім програми денного денного навчання, студенти можуть заробляти бакалавр наук з фінансів неповний робочий день вночі через програму постійного навчання UT.

Неповнолітній з фінансів може доповнити будь-який курс навчання в УТ. Фінансовий менеджмент має вирішальне значення для успіху, причому не лише у корпоративному середовищі. Вчені, інженери, громадянські лідери, некомерційні менеджери, викладачі та багато інших потребують розуміння та навичок фінансового менеджменту, щоб максимально використати свої ресурси.

Що ти дізнаєшся?

Спеціалісти з фінансування УТ навчаються аналізувати та управляти фінансовими ресурсами та інвестиціями. Програма пропонує навчання у всіх сферах бізнесу через курси бухгалтерського обліку, управлінської статистики, інформаційних систем управління, економіки, маркетингу та менеджменту. Це поєднується із сучасними дослідженнями управлінських фінансів, інвестицій, фінансових установ, міжнародних фінансів, підприємницького фінансування тощо.

Теми вивчення включають:

 • Застосування принципів та прийомів бухгалтерського обліку до фінансового аналізу
 • Призначення фінансових ринків та їх роль у функції управління фінансами
 • Оцінка фірм та цінних паперів
 • Як сформулювати відповідні стратегії портфеля для індивідуальних та інституційних інвесторів
 • Етичне прийняття рішень у фінансах
 • Фактори, що впливають на вартість капіталу компанії
 • Як оцінити політику оборотних коштів організації

Міжнародні напрямки бізнесу та фінансів користуються перевагою поглибленого вивчення фінансів у поєднанні з міждисциплінарною глобальною перспективою, включаючи знання мови, культурну обізнаність та досвід за кордоном.

Неповнолітній з фінансів може доповнити будь-який курс навчання. Вченим, громадянським лідерам, некомерційним менеджерам, викладачам та багатьом іншим потрібні навички фінансового управління, щоб максимально використати свої ресурси.

Міжнародно визнана програма

Коледж бізнесу Сайкса акредитований на рівні бакалаврату та аспірантури AACSB International (Асоціація просування колегіальних шкіл бізнесу), честь якої займає лише шість відсотків бізнес-шкіл у всьому світі. Компанія Bloomberg Businessweek оцінила кращу бізнес-школу серед випускників США у США, а з 2007 року The Princeton Review визнана однією з найкращих бізнес-шкіл у світі.

Практичний досвід

Прикладні проекти приносять реальний світ у класі, заохочуючи взаємодію студентів в управлінні інвестиційними портфелями та корпоративними фінансовими рішеннями.

Інвестиційний фонд «Бейлі Студент» - це один із прикладів досвіду навчання у навчальній програмі фінансів. Фондом керує клас студентів, які аналізують конкретні цінні папери та приймають усі інвестиційні рішення. Фонд розпочався зі 100 000 доларів приблизно 10 років тому, а нещодавно його оцінювали в 180 000 доларів.

Стажування та інші практичні проекти користуються перевагою статусу Тампа як регіонального центру бізнесу та фінансів, надаючи студентам доступ до таких фінансових установ, як Citi, PwC, T. Rowe Price та Raymond James Financial Services, які мають значні місцеві операції.

Студенти також взаємодіють з діловим співтовариством через консультаційні проекти в класі, професійні гостьові доповідачі, виїзні поїздки та міжнародні програми.

Навчання за технологіями

Студенти-фінансисти мають не лише прямий доступ до знаючих професорів з практичними знаннями, але й навчаються користуватися найсучаснішими технологіями - включаючи базу даних комп’ютерів SAP, програмне забезпечення для моделювання Crystal Ball Oracle та професійний термінал даних Bloomberg Professional. Високотехнологічна торгова кімната UT пропонує студентам практичний досвід управління інвестиціями. Навчання з технологіями дає студентам конкурентоспроможність перед іншими претендентами на роботу в галузі.

Що ви можете зробити з цим майором?

Фінансова індустрія пропонує складні, різноманітні та вигідні кар’єрні можливості для самомотивованих, старанних кандидатів.

Зміни є постійними у сфері фінансів, що вимагає постійної освіти в галузі технологій, державних норм та глобалізації ринку.

Зростаюче значення фінансового менеджменту та зростаюча складність інвестицій та фінансових послуг призвели до зростання попиту на професіоналів з корпоративних фінансів. Студенти з фінансів готуються до кар’єри в таких сферах, як комерційний банкінг, брокерські послуги, індивідуальні та інституційні інвестиції, страхування, фінансовий аналіз та планування, управління портфелем тощо.

Зразки назв роботи включають:

 • Фінансовий менеджер
 • Фінансовий аналітик
 • Фінансовий радник
 • Комерційний банкір
 • Банкір роздрібної торгівлі
 • Бюджетний аналітик
 • Партнер з фінансових послуг

Багато випускників фінансів продовжують свою освіту через аспірантуру УТ, отримуючи ступінь MS в галузі фінансів або MBA (яка пропонує концентрацію у фінансах), щоб розвинути більшу експертизу в таких сферах, як корпоративні фінанси, управління інвестиційним портфелем, фінансові ринки та міжнародні фінанси . Інші навчаються в університетах по всій країні, включаючи Флоридський університет, Джорджтаунський університет, Міністерську школу Колорадо, Університет Південного Нью-Гемпшира та Бруклінський коледж.

Ступінь фінансування UT - це хороша підготовка до іспиту для сертифікованого фінансового аналітика (CFA). Позначення CFA - це найповажніша інвестиційна довіра у світі, визнана роботодавцями як остаточний стандарт, за допомогою якого можна виміряти компетентність, доброчесність та відданість інвестицій. Деякі випускники успішно проходять сертифікацію сертифікованого фінансового планувальника (CFP), визнаного стандарту передового досвіду для компетентного та етичного особистого фінансового планування.

Прийом

Місцеві першокурсники

 • Офіційні стенограми середньої школи або середньої школи або результати GED
 • $ 40 невідшкодований внесок
 • SAT та / або бали ACT
 • Заповнену форму рекомендації радника з рекомендацій або лист-рекомендацію від вчителя (не потрібно, якщо ви закінчили середню школу більше двох років тому)
 • Нарис
 • Офіційні стенограми коледжу / університету за будь-які кредити заповнені

Міжнародні вступники

З учнями, які навчаються з понад 100 країн, UT з гордістю вважає студентів з усього світу для першокурсників або прийому на трансфер. Необхідно підтвердити знання англійської мови. (Це заборонено для іноземних студентів з Карибського басейну Співдружності, Бермудських островів, Канади, Великобританії, Республіки Ірландія, Австралії та Нової Зеландії.)

Студенти повинні подати заявку через Інтернет-додаток UT. Для розгляду заявки студента університет повинен отримати наступне:

 • Офіційні стенограми для всіх курсів середньої школи або коледжу, з оцінками, перекладеними англійською мовою ("Офіційний" означає, що ви повинні подати запит на свою школу, щоб направити стенограму безпосередньо до приймального відділення UT. Якщо це неможливо, надішліть копію, яка була завірена. у вашій школі як "справжня копія" оригіналу після його копіювання. Офіційна особа вашої школи повинна підписати документ як "справжню копію оригіналу".)
 • $ 40 невідшкодований внесок
 • Реферат, написаний англійською мовою (не обов'язковий, якщо ви вже закінчили середню школу та отримали кілька кредитів у коледжі)
 • Заповнена форма рекомендації консультанта з настанов (лише для студентів першого курсу)
 • Доказ володіння англійською мовою (будь ласка, надішліть одне з наступних):
  • TOEFL: мінімально прийнятний бал - 550 або 213 (на комп'ютері) або 79 (на базі Інтернету)
  • IELTS: Міжнародна система тестування англійської мови - мінімальна оцінка 6,5
  • Успішне заповнення сертифікату англійською мовою 112, запропонованого мовними центрами ELS, що супроводжується рекомендаційним листом від адміністратора та зразком писемності англійською мовою на 500 слів.
 • Підтвердження наявних коштів для покриття витрат на перший рік навчання
 • Реферат (лише для студентів першого курсу)
 • Копія біографічної сторінки вашого паспорта (за наявності)
 • Міжнародна форма оформлення студентського дозволу (якщо зараз навчається у США)

Міжнародні студенти, які відповідають вимогам прийому, але потребують додаткового навчання англійською мовою до вступу на ступінь денної форми навчання, можуть записатися на одну з декількох програм ESL.

Міжнародні студенти також повинні надати підтвердження наявних коштів для покриття їх першого року навчання та кожного наступного року. Виняткові студенти, які навчаються з відмінними навчальними досягненнями, отримують часткові стипендії ($ 4000 - $ 7000 за навчальний рік), що покриває лише невелику частину загальних витрат. Студенти можуть працювати в кампусі до 20 годин на тиждень.

Після вступу до університету та задовільного заповнення фінансової звітності, заявники з приймальної комісії UT будуть надсилати форму I-20. Кандидати повинні взяти форму I-20, копію листа про прийняття та фінансову звітність до найближчого посольства чи консульства США. Після співбесіди посольство чи консульство вирішать, чи можна видавати студентську візу F-1. Для в'їзду до США студентам потрібна ця віза у паспорті та формі І-20. Студенти не можуть в'їхати в країну за туристичною візою з наміром навчатися у США

Співробітники Управління міжнародних програм допомагають студентам з інформацією, орієнтацією та порадами перед приїздом, а також з питань академічних, соціальних, культурних питань та питань зайнятості.

Примітка. Для особливих обставин може знадобитися додаткова документація у всіх категоріях.

Терміни прийому

Терміни бакалаврів такі:

 • 15 листопада - термін дострокової дії I; рішення до 15 грудня.
 • 15 січня - крайній термін дії II; рішення до 15 лютого.
 • 1 березня - граничний термін прийняття рішення; рішення до 1 квітня.
 • 2 березня - Заявки, заповнені після 1 березня, оцінюються поступово.

Середня вартість студентів денної форми навчання

Навчання (12-18 кредитних годин на семестр):

Всього:

$ 19 584
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Детальніше

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited