бакалавр в мехатроніки (Бенг)

Загальні відомості

Опис програми

Ця програма пропонується англійською мовою

З ступінь бакалавра технічних наук в області мехатроніки ви можете розвивати все, що об'єднує механіку та електроніку, будь то рука робота здатна вловлювати жовтий перець за своєю ініціативою або штучного пішки бути використані спортсменами. Дізнайтеся більше про програму навчання.Дослідження навколишнього середовища


Щороку понад 1500 іноземних студентів з усього світу вибирають, щоб вчитися в університеті Південної Данії, так що ви станете частиною живої міжнародному середовищі студентів.

Ми вважаємо, що інженери сьогодні повинні бути в змозі освоїти глобальну перспективу, і ми закликаємо міжнародні, а також датські студенти провести один або два семестри за кордоном на стажуванні або обміну студентами.

Інженерний факультет прийняв особистісно-орієнтований підхід до навчання, і вчення засноване на проблеми на основі проектної роботи. Студенти беруть участь в значно класу і виконувати проектні роботи в невеликих групах.

Структура програми


Бакалавр інженерних програм в області мехатроніки займає 3,5 року, ділиться на сім семестрів.

Кожен семестр має свою власну тему, що зв'язує курси семестру. Теми протягом навчальної програми забезпечення академічної прогресії і узгодженості програми, в якій укладено з інженерної стажування і остаточний проект.

вимоги до вступників


Тільки обмежене число студентів приймаються в програмі BEng щороку. Нижче ви можете прочитати про вимоги до введення програми BEng в області мехатроніки.

Бакалавр техніки - Мехатроніка (прийом коду площа 19120) потрібно середню школу Верхня атестат або еквівалентну іноземних кваліфікаційний іспит.

Крім того, ви повинні відповідати наступним вимогам входу:

  • Математика - Данська рівня
  • Фізика - Данська B-рівня
  • Хімія - Данська С-рівня або біотехнології - Данська рівня
  • Англійська - Данська B-рівня (англійська мова вимога)

Вимоги запис не може бути скасовано.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Детальніше

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Згорнути
Оденсе , Колдінг , Слагельзе , Sønderborg , Esbjerg , Фленсбург , Копенгаген , Любляна , Жирона , Пекін + 9 Більше Менше