бакалавр дизайну, що спеціалізується на проектуванні Мислеоснова

Загальні відомості

Доступних місць: 4

Опис програми

teym

Генератор ідей розуміє глобальні питання і хоче обговорювати їх. Вони з цікавістю інтелектуального, високо співробітництва і добре спілкуватися. Дизайн дослідник працює в рамках міждисциплінарної команди, щоб визначити потреби і вимоги, визначити стратегію і вирішувати проблеми клієнтів.

Обов'язки включатимуть; інноваційне планування, проектування і проведення науково-дослідницької діяльності, включаючи етнографічних інтерв'ю, конкурентний аналіз, організаційних досліджень і юзабіліті-тестування, аналіз результатів і узагальнення результатів досліджень в конструктивних вимог і цілей і сполучених здатність проникнення в суть від дослідження до клієнтів, щоб забезпечити потенційних рішень проектування передбачені для певних підприємств і індивідуальних користувачів.

Робота буде знайдено в встановлених дизайнерських студій, корпоративних середовищах і в якості незалежного консультанта, що займається Мислеоснова проектів та ініціатив в області розвитку.

 • Витратні матеріали коштують 1-ий рік тільки (+ -R1000) ** кошторис
 • Безперервна оцінка на основі проекту
 • Цифрові і друковані матеріали, представлені в портфоліо 2-й і 3-й рік
 • Остаточний років випускник в грудні
 • кандидати Ступінь може тривати подати заявку на пост аспірантуру в очікуванні вони відповідають вимогам додатків і вхід відповідної установи.
 • Наші програми гарантованої якості і стандартизовані у всіх кампусах Inscape на національному рівні.
 • Ви можете зареєструватися на нашому бакалавра програми дизайну в будь-якому університетському містечку, щоб завершити 1-ий рік.
 • Студенти, які приймаються в певні програми ступінь спеціалізації може знадобитися для завершення їх 2 і 3 дослідження в рік в іншому спеціалізованому університетському містечку Inscape.

Що входить в курс

 • MacBook * опціонально
 • Wacom таблетки
 • Ліцензії на програмне забезпечення (відповідно до вимог програми)
 • задані підручники
 • 1-й рік попереднє сучасне обладнання
 • Підписка на інтернет-бібліотека
 • Цифрові навчальні посібники та навчальні програми
 • підключення до Інтернету

виключений

 • Щомісячні витратні матеріали
 • Цифрова камера

Інформація про курс 1-й рік

ДИЗАЙН Основоположний 1-й рік - ДИЗАЙН НАВИЧКИ

 • Розробка фундаментальних навичок проектування для створення дизайну підкованих критичних мислителів.
 • Розробка основних навичок малювання, основні матеріали і обізнаність Виробництво, цифровий имиджелогия, зв'язку, програмне забезпечення та навички лідерства, щоб створити добре округлені дизайнери підходять для будь-якої індустрії дизайну.
 • Розвиток усвідомлення комплексного характеру дизайну, просування унікального мислення наших студентів.
 • Представляючи оцінку для історії дизайну.
 • Встановлення основних будівельних блоків для вирішення творчих завдань.

Інформація про курс 2-й рік

Дисципліна КОНКРЕТНІ 2-й рік - ДИЗАЙН ЗНАННЯ

 • Дисципліна Спеціальні знання будуть розширені шляхом вивчення людського центром дизайну, проектування інформаційних і соціальних досліджень приділивши особливу увагу питанням соціальних змін та інновацій. методології Мислеоснова, такі як: науковий метод; принципи інноваційної діяльності; 4 етап циклу і генерування Liedtka, в розробці та тестуванні ідей забезпечить міцну основу в ідеації. Подальші дослідження в функціональному дизайні і культурних досліджень, включаючи культурної інтерпретації будуть покриті.
 • Застосування теорії до практики через розуміння досліджень поведінки людини, включаючи споживчої поведінки, емоційного інтелекту і групової динаміки. Застосування Мислеоснова методологій, процесів, методів і структур забезпечить дизайн мислення, критичного мислення та системного аналізу процесів. Мислеоснова також концентрується на наукових даних, аналізу даних і досліджень. Узагальнення інформації є ключовим і планування проекту, включаючи елементи трудової етики, прийняття рішень, безперервного навчання, ролі та відповідальності і такі інструкції є найважливішими навичками, які будуть розроблені. Управління знаннями, а також аспекти прототипирования покриті.
 • Виросли навички програмного забезпечення і технічних знань шляхом ретельного курсу візуальних уявлень за допомогою програм, які сприяють словесні навички презентації. Облаштування кандидатів з основними даними захоплення програм і графічну комунікацію через засоби інфографіки програм виробництва програмного забезпечення для створення і відео. Отримання даних через Managing семінарів є важливим інструментом ідеація.
 • Розвиток розуміння бізнесу дизайну через усвідомлення спеціалізованих бізнес-досліджень, що охоплюють сучасне суспільство і економіку, сучасний бізнес-контекст, бізнес в суспільстві, різних бізнес-моделей і продуктивності. Подальші дослідження в організаційному проектуванні, архітектурі і культурі підготує для відповідних і поточних умов для ведення бізнесу, які допомагають кандидатам ефективно здійснювати управління змінами.

Інформація про курс 3-й рік

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ 3-й рік - ДИЗАЙН СТИЛЬ

 • Розробка стилю Мислеоснова підписи на основі розуміння перетворюючу дизайн, управління розробкою і стратегічне управління. Ідея генераторів буде розвивати здатність практикувати контекстну мислення, міждисциплінарний мислення і суглобові погляди на світ. Подальші дослідження в галузі аналізу і індуктивних аналітика забезпечить свої інноваційні здібності мислення.
 • Розробка попередніх знань і навичок експертів шляхом формування базової обізнаності та розуміння індустріальної психології, глобалізація, соціальні дослідження, соціальний вплив і соціально-економічні проблеми. Використання науки даних за допомогою візуалізації даних сприятиме ефективній комунікації. Тематика бізнес-аналітики, розробки та реалізації продукції, послуг дизайну та реалізації стратегічних та інноваційних стратегій будуть додатково вивчені.
 • Розуміння новітніх технологій проектування та інновацій на основі практики в галузі програмного забезпечення допомоги в даних, захопивши з допомогою розширених даних захоплення навичок і обстеження програмного забезпечення, які допомагають із завоюванням аналітичних даних і візуалізації.
 • Розвиток розуміння принципів і принципів, які беруть участь в управлінні дизайну бізнесу. Просування бізнес-бачення, місію та цінності дають випускникам упевненість і «ноу-хау», щоб почати свої власні ініціативи проектування на основі фундаментальних знань, стратегічного розвитку, маркетингової стратегії, важливість брендингу та управління фінансами.

Детальніше про бакалавра дизайну Ступінь (B.DES)

Цей трирічний повний робочий день кваліфікації виробляє професійні дизайнери, обладнані для гідної кар'єрі в області дизайну. Студенти кваліфікації можуть працювати в якості молодших дизайнерів або навчання у напрямку до диплом з відзнакою. Оскільки ця кваліфікація є універсальним, воно застосовується до різних проектних дисциплін, в тому числі дизайн одягу, дизайн інтер'єру, графічний дизайн, мультимедіа дизайн, ювелірні вироби дизайн, промисловий дизайн, дизайн продукту, просторового дизайну, дизайн дослідження, проектування листи і дизайн для навколишнього середовища ,

Традиційно, різні поля в рамках дизайну і дизайн-освіти були розділені. Державні і приватні школи Вища освіта запропонували всі види кваліфікації. Наш бакалавр кваліфікації дизайну вирівнює галузеві стандарти і навчає дизайнерів наступні загальні принципи. Він також реалізує довгоочікуваного мінімальні стандарти для дизайнерів всіх спеціальностей.

Дизайн є всесвітньо визнаним як професії. У всьому світі, дизайнери повинні мати принаймні кваліфікацію трирічний. Inscape пропонує Бакалавр дизайну ступеня з загальної компетенції і спеціалізації через елективних дисциплін.

Перший рік бакалавра дизайну забезпечує основу в області дизайну мислення, конструкцій і візуальних комунікацій, фотографії, матеріалів досліджень, створення іміджу та історії дизайну, досліджень в області комунікації, лідерства та унікального мислення і програмного забезпечення включає в себе основи в Adobe продуктів. Ми любимо, що наші студенти вчаться разом початківців дизайнерів інших дисциплін. Цей вид впливу дме точки зору дизайну студента широко відкриті, і вчить, актуальність і доцільність з точки зору проектних рішень в рамках ділового світу.

В кінці першого року, студенти повинні вибрати їх вибрали потік як спеціалізації їх майбутнього вибору кар'єри. Наші студенти люблять той факт, що у них є цілий рік, щоб стати повністю вкоренилися в світі дизайну. Вони свідчать про те, що, коли вони роблять своє остаточне рішення щодо обраної спеціалізації, що вони роблять це з упевненістю і повною інформацією.

Другий і третій рік інтенсивні. Кожен потік спеціалізації запакований знань і технічних навичок, необхідних відповідної дисципліни. Наші студенти, однак, добре підготовлені протягом першого року і вступають в старші роки, обладнаних здатністю критично мислити і ефективно застосовувати себе. Наші показники успіху є свідченням того, що наш унікальний підхід до навчання дизайну, працює.

Останнє оновлення Лис 2016

Про навчальний заклад

Inscape believes in offering value driven products to ensure the diverse growth of the creative sector and industry at large. We have an established institutional culture that is unique to Inscape and ... Детальніше

Inscape believes in offering value driven products to ensure the diverse growth of the creative sector and industry at large. We have an established institutional culture that is unique to Inscape and its students. Our culture is built on a value system that encourages quality, authenticity and relationships. We strive for this to be reflective in all areas of our institution. Згорнути
Кейптаун , Дурбан , Мідранд , Преторія + 3 Більше Менше